eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2011 saat 14:54
Alıntı yapılan eserkan26

Geçen senede açığın alt tarafında birileri vardı.Sürekli kavga çıkarıyorlar , küfürlü beste söyleyip insanları rahatsız ediyorlardı.Hangi maç şimdi hatırlamıyorum.Artık insanlar patlamış ellerindeki su şişelerini , çakmakları filan her yerden bu kişilere atmışlardı.Ondan sonraki haftlarda bu kişiler gelememişti açık tribüne.

Çok yakında bu temiz(!) grubun da akibeti buna benzer olacaktır.
inşallah en yakın zamanda hemde.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2011 saat 16:28
Bari bir gruba dahil olsunlar, onlar bile ne söylediklerini bilmiyorlar...
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 14:51
Alıntı yapılan eserkan26

Geçen senede açığın alt tarafında birileri vardı.Sürekli kavga çıkarıyorlar , küfürlü beste söyleyip insanları rahatsız ediyorlardı.Hangi maç şimdi hatırlamıyorum.Artık insanlar patlamış ellerindeki su şişelerini , çakmakları filan her yerden bu kişilere atmışlardı.Ondan sonraki haftlarda bu kişiler gelememişti açık tribüne.

Çok yakında bu temiz(!) grubun da akibeti buna benzer olacaktır.
                            Senin Gibi Taraftar oLmaz olsun diyorum. Sen Nasıl Eskişehirspor Taraftarısınkı Taraftarı Kışkırtıyosun Sen Nasıl Taraftarsınkı Millete Çakmak Su Şişesi atıp Stadyuma sokmayalım diyosun .Sen Nasıl Taraftarsınkı Renktaşın Senden Daha Yararlı taraftara bu şekilde hakaretler edersin. Sen Nasıl taraftarsınkı adını soyadını yerini yurdunu solemeye korkarsın .Sen varya birader Bi hiçsin .Dedigim gibi sen ve senin gibiler tamamen bir hiçtir... Son oLarakta Biz Dorlion Tribünü olaraktan Bir Daha yorumlarınıza Cevap verıp muhatap olmuyoruz ... Size tek sözümüz BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİCEKSİNİZ ! Her zaman oldugu gibi biz tribün yapıcaz siz çekirdek çitlemeye devam ediceksiniz. Bu aLeme varlıgımız yetiyoki yorumlar bitmek bilmiyo ;)    Devam edin....                 EMRE ERBAY....
#efeler
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 16:51
Ben gercekten şu grupculuk olayını anlamıyorum. Biz ortalama olarak 20 kişi kombinemizle maça giriyoruz. Açığa ayak uydurup 90 dakika bağırmayada çalışıyoruz. İlla bizim istediğimiz söylensin diyede bir çabamız yok. Sağımızı solumuzuda ateşlemeye çalışıyoruz. Biraz daha kassak 50-60 kişi oluruz. Napmalıyız acaba. Grup kuralım seneyede dayanırız yönetime bilet isteriz. Toplanmışız o kadar neden paramızla kombine alalım ki.. Deplasman mazotlarınıda buldukmu tamamdır.Belki yolumuzuda buluruz. Çevrede yaparız. Kavga çıkarsada toplarız alayına dalarız.. Bu yazı sadece Dorlions a değil. Grup kurma çabasındaki herkese. Kimse alınmasın yanlış anlamasın. Benim için Neferde Alteste Kızılcıklıda belli bi yere kadar. Ben AYDER bilirim sadece...Zamanında abilerimiz amcalarımız AYDER i kurmasaydı Amigo Orhan olmasaydı hangimiz tribüncüydük. Şimdi kimin umrunda herkes benim grubun adı daha çok duyulsun istiyor. Hepsi geçer biter ama bendeki AYDER ruhu bitmez. Zaten bu gruplaşma çabaları olmasaydı tek çatı altındaydık AYDER ile. Stadda tek çatı altında toplanalımda deplasmana hangi grup nasıl organizasyon yapıyorsa yapsın artık. Hangi grup feragat edecek bakalım kendinden. Herkes toplansın AYDER i yeniden oluşturalım dense kim olur diyecek. Bu gruplar içinde iyi şeyler yapmaya çalışan arkadaşlarımız var ben onlara direk çamur atma derdinde değilim. AMA ESKİŞEHİRSPOR TRİBÜNLERİ ŞUANDA KANAYAN BİR YARADIR..Kimse Açık bağırmıyor demesin..
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 17:09
Alıntı yapılan hakankara

Alıntı yapılan eserkan26

Geçen senede açığın alt tarafında birileri vardı.Sürekli kavga çıkarıyorlar , küfürlü beste söyleyip insanları rahatsız ediyorlardı.Hangi maç şimdi hatırlamıyorum.Artık insanlar patlamış ellerindeki su şişelerini , çakmakları filan her yerden bu kişilere atmışlardı.Ondan sonraki haftlarda bu kişiler gelememişti açık tribüne. Çok yakında bu temiz(!) grubun da akibeti buna benzer olacaktır.
                            Senin Gibi Taraftar oLmaz olsun diyorum. Sen Nasıl Eskişehirspor Taraftarısınkı Taraftarı Kışkırtıyosun Sen Nasıl Taraftarsınkı Millete Çakmak Su Şişesi atıp Stadyuma sokmayalım diyosun .Sen Nasıl Taraftarsınkı Renktaşın Senden Daha Yararlı taraftara bu şekilde hakaretler edersin. Sen Nasıl taraftarsınkı adını soyadını yerini yurdunu solemeye korkarsın .Sen varya birader Bi hiçsin .Dedigim gibi sen ve senin gibiler tamamen bir hiçtir... Son oLarakta Biz Dorlion Tribünü olaraktan Bir Daha yorumlarınıza Cevap verıp muhatap olmuyoruz ... Size tek sözümüz BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİCEKSİNİZ ! Her zaman oldugu gibi biz tribün yapıcaz siz çekirdek çitlemeye devam ediceksiniz. Bu aLeme varlıgımız yetiyoki yorumlar bitmek bilmiyo ;)    Devam edin....                 EMRE ERBAY....
siz kafanıza göre takılın o zaman,böyle eleştirilere rüzgar yaparak,milleti tehdit ederek,elinizde dönerle palayla siz hiçbişey olamazsınız,bişeyler yapmak istiyosanız bu rüzgarla poyrazla olmaz.eleştiride olacak tabi ki,maemki ESKİŞEHİRSPOR trübünüde yer bulmak istiyosunuz,abilerinizinde,kardeşlerinizinde eleştirilerine açık olacaksınız.şahsım adına sizi ESKİŞEHİRSPOR trübün grubu olarak görmüyorum,daha bunun için çok emek vermeniz lazım,sürekli açık trübüne giren biri olarak trübünde yapılacak hertürlü eylemde bandoeses ve altesi ön planda tutarım.siz şimdilik takılın kafanıza göre
FOREVER-ESES
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 18:05
Artık yazmamanız isabet olur gereksiz kirlilik yaratıyor forumda tıpki stadta yarattığınız gibi.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 18:10
adamlar her yerde sorun. kapalıda sorun acıkta sorun . İstenmıyorlar hala gelıyorlar
bakın bir örnek kocaelisproda aynı işlerle uğraşıyordu. MehmetAlipaşa gurupları vardı aynı bunlar gibi sırf kirlilik en sonunda hodrimeydan bir gecede kaldırdı hepsını sımdı stada gıremıyorlar. Görüntü kirliliğisiniz olum başka bişi değilsiniz
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 20:12
Eskişehirspora yapacağınız en büyük katkı,açık tribünden çıkmanızdır...
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 20:39
Alıntı yapılan hakankara

Alıntı yapılan eserkan26

Geçen senede açığın alt tarafında birileri vardı.Sürekli kavga çıkarıyorlar , küfürlü beste söyleyip insanları rahatsız ediyorlardı.Hangi maç şimdi hatırlamıyorum.Artık insanlar patlamış ellerindeki su şişelerini , çakmakları filan her yerden bu kişilere atmışlardı.Ondan sonraki haftlarda bu kişiler gelememişti açık tribüne. Çok yakında bu temiz(!) grubun da akibeti buna benzer olacaktır.
                            Senin Gibi Taraftar oLmaz olsun diyorum. Sen Nasıl Eskişehirspor Taraftarısınkı Taraftarı Kışkırtıyosun Sen Nasıl Taraftarsınkı Millete Çakmak Su Şişesi atıp Stadyuma sokmayalım diyosun .Sen Nasıl Taraftarsınkı Renktaşın Senden Daha Yararlı taraftara bu şekilde hakaretler edersin. Sen Nasıl taraftarsınkı adını soyadını yerini yurdunu solemeye korkarsın .Sen varya birader Bi hiçsin .Dedigim gibi sen ve senin gibiler tamamen bir hiçtir... Son oLarakta Biz Dorlion Tribünü olaraktan Bir Daha yorumlarınıza Cevap verıp muhatap olmuyoruz ... Size tek sözümüz BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİCEKSİNİZ ! Her zaman oldugu gibi biz tribün yapıcaz siz çekirdek çitlemeye devam ediceksiniz. Bu aLeme varlıgımız yetiyoki yorumlar bitmek bilmiyo ;)    Devam edin....                 EMRE ERBAY....

Emre Erbay ailenden aldığın terbiyeyi yazmış olduğun yazıyla çok güzel ortaya koymuşsun.

"Senin gibi taraftar olmaz olsun" demişsin,
benim gibi temiz adamlar tribünlerde olup doğruları söylemediği sürece , senin gibi pisliklerin sayısı daha da artacaktır.Eskişehirsporu sizin gibilere hiçbir zaman bırakmayız.

"Sen Nasıl Taraftarsınkı Renktaşın Senden Daha Yararlı taraftara bu şekilde hakaretler edersin"demişsin ,
odunpazar veya şimdiki adıyla dorlion Eskişehirspor ve tribünleri için ne yapmış ki şimdiye kadar?Benim bedava bilet almayıpta kendi cebimden para verip bilet almam mı suç ? Eskişehirsporu bir rant kapısı görmemem mi suç? Yoksa yönetimden bedava otobüs alıp taraftarlardan para toplamamam mı suç? Bunları yapanlar kral ben yapmadığım için mi suçlu oluyorum?

"Sen Nasıl taraftarsınkı adını soyadını yerini yurdunu solemeye korkarsın"demişsin ,
profilde adım yazıyor , yaşım yazıyor , önceki sayfalarda Nefer tribünün de olduğumu da yazdım.Bir sorunun varsa buyur gel kapalıya.

"Sen varya birader Bi hiçsin .Dedigim gibi sen ve senin gibiler tamamen bir hiçtir" demişsin ,
benim gibiler hiç değil gerçek Eskişehirspor taraftarıdır.Senin gibilere birşey dememe gerek yok herkes biliyor nasıl olsa.

" Size tek sözümüz BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİCEKSİNİZ !" demişsin ,
Emredersin Paşam başka bir emrinde var mı ?

"Her zaman oldugu gibi biz tribün yapıcaz siz çekirdek çitlemeye devam ediceksiniz. Bu aLeme varlıgımız yetiyoki yorumlar bitmek bilmiyo" demişsin ,
Çekirdek çitlemediğimi tribünde senden daha fazla gırtlak patlattığımı yüz defa yazdım.Senin gibiler bir elinde sigara diğer elinde tesbih "bağırın lan" derken benim gibiler 90dk boğazını parçalarcasını armasını destekliyor tribünde.

Son söz: Şu anda zaten birçok kişi neyin ne olduğunu biliyor.Ama çok yakında bilmeyenlerde öğrenecek.

Eskişehirspor gerçek Eskişehirspor'lularındır.Çift kimliklilerin değil.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 20:47

Alıntı yapılan eserkan26

Son söz: Şu anda zaten birçok kişi neyin ne olduğunu biliyor.Ama çok yakında bilmeyenlerde öğrenecek.

Eskişehirspor gerçek Eskişehirspor'lularındır.Çift kimliklilerin değil.

Erkan abimi tebrik ediyorum çok güzel açıklamış herşeyi son cümleler de ise olayı özetlemiştir.Clap

Alıntı yapılan esesliyiz

Eskişehirspora yapacağınız en büyük katkı,açık tribünden çıkmanızdır...
Clap

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır