eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
Online Durum: Offline
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 12:09
Alıntı yapılan hakankara

buradakı herkez kafasına gore dısardan pek fazla bılgı sahıbı olmadan konusuyorlar bızım grububuz hakkında bılgı edınmeden kımse kafasına gore konusmasın

Alıntı yapılan hakankara

ben bayram dorlıon grubunun basında ben varım bakıyorumkı herkez bı karalama kampanyasına gırmıs bos bos konusuyo

Sevgili Bayram,
Seni tanımayan binlerce Eskişehirspor taraftarından biriyim. Burada yukarıdaki üslubunla agresif bir savunmacı tavrını bırakıp, amacınızdan, tarihinizden, niyetinizden bahsetsen...
Bak bir sürü eleştiri yapmış rektaşlarımız, o eleştirilerle ilgili derli toplu özeleştiri yapsanız...
Açık tribün Eskişehirspor taraftarının ruhudur... grupların tek esin kaynağı bu ruhtur... bu ruh hakkında fikriniz/duygunuz/yaklaşımınız nedir acaba?
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 12:13
bedava bilet geliyo ama bu dorlion grubuna gelmiyor demişsiniz peki kime geliyo ?
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 12:16
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Ben açığın sağ yada solunda birilerinin altes koordinasyonu ve kontrolü altında olmasının açığa hareket getireceğine inananlardanım..
İşin gerçeği şu ana kadar ters bir hareketlerinide görmedim..
Ancak kapalıdan tezahurat beklendiği yada geldiği sırada sürekli kendileri beste giriyor,son bir kaç maçtır sette kalabalıklaştılar..
Ben bandonun setinde ortada duruyorum aynı hattaki mavişi görmüyor olabilirler ama ben en az 5 dakika el salladıktan sonra görüyorlar..
Biz el,kol uyum yakalayacağız derken maç bitiyor..
Kendi bestelerine gür girerken bando yada altesin bestelerinde isteksiz kalıyorlar..
Daha evvel yazmıştım şimdi Hakan kardeşimiz yazarken tekrar hatırlatıyım,bir maçtan evvel liderleri bandonun oraya gelirse beraber konuşup nasıl bir uyum yakalarızın çözümünü bulabiliriz.
Amaç takıma destek ve beraberlikse bu çağrımıza kulak verilir herhalde..

Abicim toplantıda bu konuları konuşacağız ve uyum sorununu çözeceğiz Karabük maçından önce konuşmamız iyi olur gerçekten.
#efeler
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 12:57

dün akşam hakanla konustuk biraz.

burda yazılan cogu seyi bende söyledim ona.
onlarda bunların farkında ve toplantıda dile getireceğini söyledi.
dorlionda odunpazarlılar oldugu için önyargıyla bakan çok.
emek tayfa onlara katılalı cok olmadı.
gelenlerin çogu yeni geldiği için uyum problemleri varmış.bu durumu aşarlarsa açıkta faydalı olabilirler
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 13:17
Önceki sayfalarda paylaşılan fotolardakiler sizin gruba ait kişiler mi?
Eğer öyle ise artık yorum yapmaya bile gerek yok.
Kılıç ile satır ile foto çektiren bir grubun üyelerine karşı nasıl olumlu bakmamızı istersiniz anlamış değilim.Angry
İnsanın fikri ne ise zikri de o olur.
Sen istediğin kadar toplantı yap.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 13:29
özgür abi ben dorliondan değilim.
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
doktor66 Liste gör
Yazar

Hüseyin
  Alıntı doktor66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 13:57
Bir şeyler yapmak için emek harcıyorsunuz ama biraz çok aceleci davrandınız. Dorlions diye bir grup ismi olmaz ve olmamalı çünkü Eskişehir'in eski adı Dorylaion. Arma için yapılan her emeğe saygım sonsuzdur, Kendi grup isminizi söylüyerek 90dk maç bitiriyorsunuz, En önemlisi bayan taraftar oluşumunuz var sanırım güzel bir şey ama bayan arkadaşlar bile küfür ediyor bu çok büyük (-). Bu yola çıktınız o zaman Altes ve BandoESES'e yaklaşın Açık tribünü canladırın onlarla aynı anda hareket edin. Bütünlük sağlamak için Polar yaptırmışsınız çok güzel bir şey ama ES ambleminiz yanlış. Sizin üstünüzde ki ön yargıyı kaldırmak sizlerin elinde.
tek sevdam ES-ES
Yukarı
dekavil26 Liste gör
Yazar

-
Yer: eskişehir
  Alıntı dekavil26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 14:39

Herkez FaLan FiLan Diyoda , DORLİONU unutmayın Şakaya GeLmez...

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 15:44
Alıntı yapılan dekavil26

Herkez FaLan FiLan Diyoda , DORLİONU unutmayın Şakaya GeLmez...

Falan filan İnter Milan Wink
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 15:49
ESES sitesinde ESES taraftarına atar-gider yapar gibi bir söz yazmak?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır