eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
Online Durum: Offline
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 14:00
Grup hakkında bilgi ilerleyen günlerde verilecektir. Şimdilik gruptaki kardeşlerimin bu eskişehirspor.com a üye olmadıkları ve alamadıkları için bilgi veremiyorlar. İstediğiniz bütün bilgiler verilecektir  ve grubun amacı belirtilecektir.
DÜŞÜNCELERİMİZ FARKLI OLSADA SEVDAMIZ BİR!!!
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 14:00
illaki gruomu kurmanız gerekiyodu eskişehirsporu desteklemek için?
FOREVER-ESES
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 14:03
Bence Kendi Taraftar grubun isim ile tezahurat yapılması hoş değil, bu sadece dorlion değıl nefer de yapıyor bildığım kadariyla
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 16:08
Odunpazarlılar kapalıdan kovalandı şimdi dorlion adı altında açıka tünedi.İnşallah yakın zamanda birileri oradan da kovarda.Tribünlerden temizlenirsiniz.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 16:16
gereksiz gereksiz işler,süperlig'te olduğumuz sürece bu böyle gider,rant büyük,pasta büyük,herkes bi parça alma derdinde.
FOREVER-ESES
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 16:32

Yeni bir manifesto mu geliyor.?Manifesto içinde kaldık yemin ediyorum.

Ankaragücü tribünlerinin şu anki durumuna doğru hızla ilerliyoruz.Hayırlısı...
Ben en büyük grubun üyesiyim.Forza çekirdekçiler....
Santrayla 3 lü daha güçlü hadi 1,2,3  çıt çıt çıt.....
ha bu arada buradan çekirdek satanlara sesleniyorum dışarıda satamadığınız bol tuzlu çekirdekleri stadta bize satıyorsunuz.Ayıp oluyor.Big%20smile
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 16:54
Tamamen iyi niyet ile yazıyorum...
- Davulu çalan arkadaş bir kerede ritmi tuttur. O çaldığın alete oyuncak gibi iki de bir vurunca açığın bütün ahengi bozuluyor.
- Besteleri öğrenin, mahallede kafayı bulup şarkı söyler gibi beste giriyorsunuz. Son 5-6 maçtır dikkat ediyorum 3'lü bile çekemez olduk...
- Sette 5 kişi üst üste duruyorsunuz. 5 inizde ayrı telden çaldığı için size uyanlarda şaşırıyor. Ne gerek var? 1 kişi çıksın herkes ona uysun...
- Ve en önemlisi bir gün gerçekten çarpılacaksınız diye korkuyorum... Maç berabere gidiyor siz laylay yapıp "Allah çarpsın çıldırdık" diyorsunuz. Ne alaka?
- Maçı takip edin ve ona göre beste girin...
Bence, Altes ile konuşun anlaşın beraber bağırın....
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 17:54
Bu grubun içinde sadece odunpazarlılar yok ve Emek mah. bütün yaşayan halkıyla gençleri esnafı öğrencisi ile bu grubun içinde ve yardım etmektedir.
#efeler
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 18:04
Alıntı yapılan hakankara

Bu grubun içinde sadece odunpazarlılar yok ve Emek mah. bütün yaşayan halkıyla gençleri esnafı öğrencisi ile bu grubun içinde ve yardım etmektedir.

Ama odunpazar grubunun içinde olup kapalıdan temizlenen pislikler hala orada.

Bu arada bazı kişiler su , çekirdek satıyoruz diye görevli kartı takıp maça bedava giriyorlar.Yetkili kişiler bu kişilere önlem alsın.

Duyurulur.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
eko26 Liste gör
Yeni Yazar

ERKAN
  Alıntı eko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 18:47
bu grubun basında bulunan sezer adlı kişiye bursa macında (biletlerin 30tl oldugu maç) 10larca bedava bilet geldiğini gözlerimle gördüm,kendisi tanınmamak için güzelce atkıya sarılıp esstore'nin yanına oturup biletleride bi güzel saydı kac tane diye..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır