eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Burhan Eşer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 96>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 18:51
    Burhan süratli ve asist özelliği var, gol vuruşlarıda düzgün. Pele ise teknik kapasitesi yüksek ve kaleye her mesafeden rahatlıkla vurabiliyor.

Takdir hocamızındır ancak  Burhan ve Pele ikilisi forvet oynayabilir. Bu ikili Batuhan ve Ümit'ten daha fazla gol atar. Pele'nin şuan oynadığı mevkide faydalı olduğuna inanmıyorum.

Bu ikilinin arkasında Sezer, sol kanatta Tello, sağ kanatta ise Erkan ZENGİN veya Koray görev alabilir.

kalender
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2011 saat 23:02
bence BURHAN EŞER (ben farklı burhan eşer izlemiyosam) güçlenmeden bırakın bizim takımı, bank asya'da zor oynar. eyvallah hızlı, kumaşı da var ama bugün omuz yiye yiye bi hal oldu. güçlen biraz gözünü seveyim Burhan abi.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 09:03
karşı karşıyada kaçırdı normalde rahatlıkla gol yapmalıydı
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 09:14
Buca maçini izleyemedim ancak ben hem genel olarak futbolunu hemde insanligini çok seviyorum Burhan'in
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 10:22
Burhan gizli forvetimiz... Seneye de kalmalı.. Ben fb'deki Tuncaya çok benzetiyorum oyun stilini. O da öyle gol atardı. Kemik kadroda mutlaka bulunmalı   :Salih Seçer
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 11:36
kalender rumuzlu beyefendiye katılıyorum.peleden bu şekilde,burhanda da son vuruş ve teknik anlamda bu durumdan faydalanılabilir.çok güzel yorumlamışsınız.
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 11:39
burhan takımımız için çok değerli karakterli kişilikli bir kardeşimiz.bir diğer oyuncumuza bişey denilsin veya yapılsın direkt yanında oluyor dost canlısı ve takım oyuncusu... her yönüyle burhan on numara demek bile az.burhanın oyun sitilini çok ama çok beğeniyorum.Seni her yerde desteklerim.başarıların daim olsun.
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 11:44
Burahan iyisin. Daha iyi olacaksın. Seviyoruz seni...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 14:19
form düşüklüğün var inşallah belediye maçında affettirirsin kendini
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 18:29
burhan iyisin iyisin
ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 96>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır