eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Bonus

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Serdar Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Osmangazi
Online Durum: Offline
  Alıntı Serdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 19:23
Yaklaşık bir ay önce netten form doldurarak başvurdum ,ne gelen var ne giden. Keyifleri bilir...
Körfez'in Kırmızı Şimşekleriyiz
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2011 saat 09:34
denizbanka gidip sorgulayın,
beni aramışlardı bir ay önce onaylandı 10 gün içinde gelir vs vs ama bir gittim iptal olmuş
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2011 saat 17:36
Denizbank keşke ESES bonus ile alakalı reklam yapsa bandomuzunda içinde olduğu bir reklam hoş olurdu
Yukarı
Apiş_26 Liste gör
Yazar

Kamil cabbar
Yer: gurbett
  Alıntı Apiş_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2011 saat 13:26
Alıntı yapılan ~ERHAN~

bir ay önce aramış, bana telefonla geri dönmüşlerdi...
tamam onaylandı, 10 gün içinde elinize ulaşır demişlerdi, bir ay olunca dayanamayıp denizbank şubesine gidip öğrendim ki meğer iptal olmuş,, ne iştir anlamadım ... bir daha asla uğraşmam o kadar mesaj attım , netten başvuru yaptım artık hiç caba göstermem

Allah belasını versn böyle bankanın 1. sefer banka şubesine gittim sen ÖĞRENCİsin alamazsn başka yollarla almayı dene dediler. 2. sefer internetten başvurdum tık yok 3. sefer internetten başvurdum tık yok 4. sefer tlefonuma msj geldi allah belanı versin yine başvuracağım dedim telefon yoluyla başvurdm bir haftada sonuçlanır dediler aradan 10 gün geçti yine tık yok son bir hafta daha beklerim geldi geldi gelmedi kendileri bilirAngry  5. seferde onlar yalvaracak illede sana ESESbonus verelim diye bu sefer ben alırsam bursalı olayıımm Wink
Yukarı
BURDM Liste gör
Yazar

Burak Demirsoy
Yer: İstanbul
  Alıntı BURDM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2011 saat 13:36
Selam; Ben SMS ile başvurdum. Aradan 10 gün sonra aradılar. Bilgileri verdik. İşlem sonunda 40 TL Kredi kartı ücreti alınacağını söylediler. Bende ilk yıl alınmıyor dedim. Operator 3 aylık alınmayacak, sonra alınacak dedi. Bunun üzerine bende başvuruyu iptal ettim. Denizbank'a şikayet ettim. Buradan aradılar, Ses kayıtlarının dinlenilip, tekrar beni arayacaklar. Ama şu ana kadar bir geribildirim yok. Ben ESESBonus almaktan vazgeçtim. Bunun yerine her yıl, EsStore'den forma ve kombine alacam. Bu daha yararlı olacak.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2011 saat 15:59
aynen denizbank ile olmamış...
bende destek vermek için esstoreden ürün alanlardanım
ama çok isterdim takımımın kredi kartını taşımak
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2011 saat 17:38
Benimde limiti arttırmıyorlar bir türlü.Dilekçe yazdık bordroyu gönderdim arttırmadılar.Faks çekin dediler son olarak bunu deneyeceğim.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2011 saat 15:06
        Geçen hafta Denizbank aradı: Eskişehir forması kazandığımı söyleyip adres bilgilerimi sordular.(Her 5. kişi kampanyası) Adres bilgilerimi verdikten sonra L mi XL mi olsun dedi görevli. Başka yok mu deyince, hayır sadece L ve XL gönderiliyor dedi. Büyüklüklerini sordum ama telefondaki bayan herhangi bir bilgisinin olmadığını söyledi, bende L istedim. Bugün gelmiş formam, Esstore'da satılan Taraftar forması(25 TL). Esstore'da satılamayan formaları vermişler herhalde Denizbanka. Ben hayatımda bu kadar büyük L görmedim.

ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Erensoy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erensoy
  Alıntı Erensoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2011 saat 16:03
Ben bu bankayla olmaz değince tepki göstermişlerdi bazıları.Olmaazzzzz.
Her bankayla olur bunlarla olmaz.Kapıdan girip selam vereni yolunacak kaz gibi gören bir zihniyetle Olmaaaaazzzzzz.....
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2011 saat 22:18
VAKIFBANK ÇOGU takım için yapmış.Adı  taraftar kart kimler var G.antep D.bakır,Antalya ve malum 4 takım.
Bizde az kazanalım ama taraftara haksız davranan bankaya musallat etmeyelim sayın yönetim Az olsun öz olsun.Herkez alsın.Ben almadım niye o tür bankaları biliyorum.Kart parasına mağazamızdan şapka alırım,forma alırım,tşört alırım kapıdan ilk geçene hediye ederim o ahlakta bankalar grubuna paramı kaptırmam,kendimi sömürtmem
ŞİMDİ ben vakıfbanka netten öneri ve istek formu doldurdum.
sizlerde mail ve bu formlardan doldurarak onları harekata geçirebiliriz.

benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır