eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 257258259260261 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 12:03
kızılcıklının adını değil şu anki konumunu tartışıyoruz. kızılcıklının herkesde hoş anıları var. bende daha veletken kızılcıklının aydere meydan okuyan yapısını o haraketli kapalı tribünü çok sevdim ama artık onlar eski kızılcıklı değiller. anıları onları bunları bir yere bırakın. elimizde ne var ona bakalım.

kızılcıklı tribünü lideri kümlerdir, ne yapmışlardır, neferle önce ortak olup biraz palazlanınca kendini ortaya atmamışmıdır? kızılcıklı diye takılanlar şu an sadece o ismi kullanmaktadır. umarım bırakırlarda o grup o isim efsane olarak kalır. belki ilerde yeni nesil tekrar bir kızılcıklı efsanesi yaratır....
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 12:03
Alıntı yapılan saslanboga

5 ay önce tribüne geldinde, kac kere tribüne girdn Feryat?

Diyordunki;herkes kaçarken ben geldim sahip çıktın. Sen sahip çıkacaklarına bak önce Feryat. Nefer'in amacı kötüleri yok etmek değilmiydi Feryat? Kişisel olaraktı sorunları. Genele yaymadılar. Sen zaten kendi başına çıkmadınki oraya! Deniz Yılmaz olmasa senin neyin var. Sen dahada öldürdün o tribünü. Her ne kadar içinize girmesemde herşeyi göremeyecek kadarda kör değilim. Elde telefon ve sigara paketi ile hemen tribün lideri havasına Kızılcıklı'da girdin.

Herkesin oturup düşünmesi gereken yerde herkesin birbirine atar gider yaptığı bir dönemi yaşıyoruz.

Nefer'in tribünden pislikleri atacağız sözüyle başlayan uygulama keşke böyle bitseydi. Tribünden pislikleri atacağız. Temiz bir tribün diye çıktıkları yolda yanlarına çok kişiyi toplayıp Kızılcıklıyı bitirirsek kral oluruz sözünü uygulamaya geçtiler. Herkes yanlış yapıyor. Murat Diri dahil. Sevdiğim örnek aldığım isimlerden biri olmasına karşın son yazılarını okuyunca onuda tanıyamıyorum. Amacı pislikleri tribünden atmak değil, tek başına kral olmak. Ersin Konak'a söylediği sözler bile bunları açıkça ortaya çıkarıyor. Burada yazan Kızılcıklı çocukları Kızılcıklı tribününün en temiz isimleri belkide. Yani en azından ben böyle görüyorum. Buraya girmeyen, aslında Eskişehirsporlu bile olmayan Kızılcıklı çocuğuyuz diyenler var. Asıl amaç bunlar olmalıydı. Direk bunlara yönelmeliydi herkes. Nefer, Kızılcıklı, Altes. Hepsi bu insanları atmalıydı. Çok yanlışlar yapıldı. Burada Nefer adına yazan birkaç insanın bilet sattığına şahit oldum ben. Kimse kendini kandırmasın. Tribünlerde temizlik yapılacaksa, heryerden gerekiyor bu. Neferidir, Kızılcıklısıdır, Altesidir. Hepsinde var çürük insanlar. Kurtuluş, bilet satarken seni gördüğümde hiç böyle konusmuyordun kardeşim. Ne değişti? Boğazından geçen haram lokmalar nereye gitti. Kaan ve Volkan. Sanal alemin 1 numaralı klavyetörleri. Siz en son konuşacak kişilersiniz. Tek başınıza hiçbirşeyinizin olmadığını bildiğiniz için laf attığınız insanlara nefer laf atıyor gibi konuşuyorsunuz. Önce gidin askerliğinizi yapında gelin. Büyüyün.

Seni Muhattap Alıp Tek Kelime Yazmam İsmin belli değil cismin belli değil kim olduğun belli değil. Forum Yöneticileri Böyle Üyeliklere Dikkat etmeliler kim olduğu belli olmayan ve ortamı geren böyle kişilere izin vermemeliler.
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 12:28
kural ihlali...
Nefer
Yukarı
kurtulus26 Liste gör
Yazar

KURTULUŞ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 13:31
saslanboğa nickli SEÇKİN KARDEŞİM

Sana söylüyorum kimsin sen kardeşim yeni üyelik almışsın daha 5 tane msjın var seni tanımam etmem  gel pazar yüz yüze görüşelim tanışalım .beni bilen bilir ben bu yolda ömrümü vermişim. utanmadan bide feryata  kaan'a volkan'a laf ediyosun.bu söylediğim insanların tırnağı olmazsın  trübün için ne işlemin var ne yaptın bu isimlerin çok emeği var trübünlere çıkar gözetmeksizin. buradan atar yapmak gider yapmak benim şahsıma yakışmaz. bilet satmışım haram para yemişim varmı ispatın video , resim vs.  öğle karalamak leke atmak zaten sizin gibi amiplere yakışır.....
SEN ASKERLİĞİNİ YAPTINDA ADAM MI OLDUN KARAKTERSİZ....
SANA BURADAN ÇOK ŞEY YAZARDIM AMA TERBİYEM MÜSADE ETMİYOR .......
Murat Dirinin dediklerini sonuna kadar destekliyorum herzamanda yanındayım...
NEFER
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 15:25
Yaşınıza saygımdan ötürü Abi diyorum yoksa Abilik sıfatını hak edecek bir kişiliğe sahip oldugunuzu düşünmüyorum

Seçkin Abicim evet biz sanal klavyatörleriyiz Nefer'in ama buraya yazarken içerde de dışardada armamızı en güzel şekilde temsil ediyoruz..Anladığım kadarı ile Kızılcıklı' cocugusun öyle senin trbünündeki yamyamlar gibi benzinlik patlatmayı otobüste esrar içmeyi elimize emanet alıp atar gider yapmayı bilmeyiz biz..Feryat Abi gibi bir insana salladığına göre seninde o yamyamlardan farklı olmadığını düşünüyorum..
Neferin klavyatörleri dediğin insanlara sadece Nefer'deki insanlar değil bizleri tanıyan Feryat Abiden Tumay Abiye Maviş Erkan'dan Mustafa Akkören'ne kadar herkes EFENDİ olduğumuz için bi sevgi beslemektedir..
Sen bizleri tanımadan etmeden sanaldan rüzgar yapmışsın.Askerlik falan demişsin..
Askere gidince insanların kişilikleri tam anlamıyla oturur diyorlardı ama seni görünce buna inancım kalmadı..

Birde Murat Abiye Kızılcıklıyı bitirip tek başına kral olmaya calışıyor demişsin o Kızılcıklı olsada olmasada bugun Eskişehirspor trbünlerindeki insanların TRBÜN LİDERİ GÖZÜ İLE baktığı tek insandır..Bunu sizin gibi at gözlüklü insanların görmesini beklemekde büyük hata tabi..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esab26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 15:53
Olayların tam içeriğini bilmem ama duyduklarım kadarıyla nefere davasında hep haklı gözüyle bakmışımdır. Onların içinde de kötüler yokmudur tabiki vardır ama en azından amaçları başkanın eline bakmadan , rant elde etmeden temiz bir tribün yapabilmektir. Bu ne kadar mümkündür bilemem, hiç bir tribün tamamen temizlenemez kanımca, ama en azından bir çaba var bu konuda ve bu da saygıyı hakediyor.
Fakat Murat Diri bir önceki yazdığı mesajda belki de haklı oldugu bir konuda haksız konuma düşüyor üslubüyla.Onu tanımayanlar ben de dahil, bu işlerin içinde olmayanlar yazdığı uslübü gördükten sonra bundan önce deplasmanlarda efendiliğiyle tanıdıgımız kişiyi , güçü artık eline aldıktan sonra kralcılık oynamakla hitap edebilirler.Öyledir veya böyledir bilemem ama kendisini de yazdıgı yazıyı sakinlikle okudugunda üslubunda yanlıslık oldugunu görecektir sanırım.
Bir de son olarak konuyla alakasız ama bir çok konuda noktalama işaretlerine dikkat edelim diye konuşulurken, genelde yazdığı yazılarda hiç bir noktalama işareti kullanmıyor Murat Diri, bu da inanın okurken anlaşılmasını güç hale getiriyor.Bu konuya da daha dikkat etmesi nacizane önerimdir kendisine:)
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 16:10
Murat Reis'in üslubu biraz sert olabilir.Ama artık gerçekten sıktı bu mesele. Her hafta tribünde temizlik yapılıyor deniliyor. Ama henüz değişen hiçbir şey olmadı. Hatta daha da kötüye gitti. En son toplantı da Kızılcıklı fesh edilip efsane olarak kalsaydı bunların hiçbirine gerek kalmıycaktı. Artık temizlik laflarına filan da kimse inanmıyor.Bizim evde bile bu kadar sık temizlik yapılmıyor. Smile
   En güzeli kızılcıklı tribününün kendini fesh edip efsane olarak kalmasıdır.Bu iş Nefer tarafından yapılırsa, Kızılcıklı için çok daha acı bir durum olacaktır...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 16:28
Alıntı yapılan esesliyasin26

Bu iş Nefer tarafından yapılırsa, Kızılcıklı için çok daha acı bir durum olacaktır...

Olayın özeti budur..
Eskişehir
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 17:16
Olmuyorsa;Zorlamayacaksın.
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece