eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 254255256257258 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2011 saat 22:10

Arkam Önüm Pak ve Ben Kızılcıklıyım..Ne ESESİMDEN NEDE KIZILCIKLIDAN vazgeçemem.. Benim adım yağmacı,çapulcu,talancı,bedavacı ersin değil..Benim adım BİZİM TAYFADAN ersin...Wink   Bu takım için kim ne iyi birşey yaparsa alkışlarım..Nefer ilk kurulduğu zamanda onlarıda alkışladım..Ben hep iyiden yana oldum ve öylede olacak ..Kızılcıklının varlığından yana olmam,yanlışlardan yana olduğum anlamına asla gelmez...Kim tam doğru ki allah aşkına?  Peygamber efendimiz hariç bütün peygamberler bile kendine şafaat taleb ediyorsa söyleyin bana kim sütten çıkmış ak kaşık olabilir..Trübün gruplarının elbette yanlışları olur ama unutulmaması gereken bunun yanında nekadar da doğru işler yaptıklarıdır....Eğer gerçekten sevgi ve ortak nokta eskişehirspor ise iyi birşeyler yapanlarıda alkışlayıp destek olmak gerek...

Ersin Konak
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2011 saat 22:16
Toplantı bugün değil miydi?Alınan karalar nelerdir...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2011 saat 22:51
yola devam kararı alınmıştır eski günlere dönmek adına elden ne geliyorsa yapılacaktır
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2011 saat 22:57
Evet Toplantı oldu..İyiden yana olanlarla yola devam edilecek..Şekilci,rantçı,bedavacı,yağmacılarla işimiz yok..Gelirlersede kendileri bilirler...
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2011 saat 23:52
.
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2011 saat 00:49
Alıntı yapılan KOLBÜKEN

Alıntı yapılan ESErSin

<FONT style=": #000000">Arkam Önüm Pak ve Ben Kızılcıklıyım..Ne ESESİMDEN NEDE KIZILCIKLIDAN vazgeçemem.. Benim adım yağmacı,çapulcu,talancı,bedavacı ersin değil..Benim adım BİZİM TAYFADAN ersin...Wink   Bu takım için kim ne iyi birşey yaparsa alkışlarım..Nefer ilk kurulduğu zamanda onlarıda alkışladım..Ben hep iyiden yana oldum ve öylede olacak ..Kızılcıklının varlığından yana olmam,yanlışlardan yana olduğum anlamına asla gelmez...Kim tam doğru ki allah aşkına?  Peygamber efendimiz hariç bütün peygamberler bile kendine şafaat taleb ediyorsa söyleyin bana kim sütten çıkmış ak kaşık olabilir..Trübün gruplarının elbette yanlışları olur ama unutulmaması gereken bunun yanında nekadar da doğru işler yaptıklarıdır....Eğer gerçekten sevgi ve ortak nokta eskişehirspor ise iyi birşeyler yapanlarıda alkışlayıp destek olmak gerek...

Ersin Konak

öncelikle gelenler ayaklarına sağlık..merak edenler muhakkak vardır toplantıyı kısa ve özdü..alınan kararında özeti herkes önce birbirini sevecek abi kardeşi,kardeş abiyi bilecek saygı olacak,25 yıllık tribün tek celsede bitmez. . .katılımın ustunde oldu toplantı maç gunude aynı sayı yakalanırsa ki ; yakalancak çok guzel trıbun olacak,gün birlik günü. . ( set sorunuda çözülmüştür.tümay reis ve ersin reis çıkacak ,umarım alınan bu karar a dğr arkadaşlarda uyar yksa en yakın ark.ıle bıle bozuşuruz,bu isimler dışında herkes kol kola bğrsn ki birlık olduğu görülsün.. KIZILCIKLI SENİNLE ÖLÜME GİDER ;)

sevgili ersin abi adam gibi adamdır efendi kişiliği de bunun yanında cabasıdır. on numara karar olmuş bence. başarılar ersin abi. cav bela besten hala dillerde yine bekliyoruz abi yeni tribün yeni beste
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2011 saat 01:00
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2011 saat 01:21
Ersin abiyle daha güzel günlere inş (: Daha çok yeni ama güzel kararlar alındığı kesin herşeyi bir anda olmasını bekleyemeyiz fakat yılmadan çizgiyi bozmadan bu yolda ilerlenmesi lazım zaten o zaman herkes destek çıkacaktır.Bu trbünün kimseyle derdi yoktur ve kimsenin yerinde de gözü yoktur, Kendi için de de bğımsızdır. Allah yolunuzu açık etsin abilerim arkanızdayız
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2011 saat 11:35
Güzel bir toplantı oldu o dondurucu soğukta gece saat 20 00 olmasına rağmen çok iyi katılım gerçekleşti Gelen herkesin ayağına sağlık Kızılcıklı değişmeye devam ediyor her geçen gün eski günlerine adım adım yaklaşarak ilerleyecek
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2011 saat 12:46
Dün akşam bizi en çok mutlu eden haber adımızı kirleten, lekeleyen bir kaç cismin gelmemesi oldu. Onları tribünümüzde görmemek büyük bir adım. Kızılcıklı tribünü adına asıl değişim bugün ve yarınlardır. Herkesin zamanında birçok yanlışı olmuştur elbette. Kimseyle ne sorunumuz var, ne derdimiz. Kızılcıklı tribünü olarak olaycı, pislik yapan insanlar olarak anılmak istemiyoruz. Bu insanları aramızdan arındırdık. Nerede birşey olursa olsun, Kızılcıklı'nın adı geçiyordu. Dün gelen abilerim kardeşlerimin ayağına sağlık. Herkese gerekli uyarı yapıldı. Sadece tribünde değil, dışardada efendi olunması ve Kızılcıklı tribünü adını lekeleyecek hiçbir harekette bulunmaması istendi. Yaklaşık 30 senedir yaşıyorsa bu ruh, vardır elbet silinmeyenleri...Vardır elbet unutulmayanları...

Biz zor olan kararı seçtik. Belkide çoğu kişinin beklediği; Tribünün kapatılmasıydı. Kızılcıklı isminin Ayder gibi Efsane kalacak olmasıydı. Ama bu kolay olandı. Biz kötü zamanımızda bile nasıl çıkışa geçilir bunu herkese göstermek istiyoruz. Amaç aynı amaç. Sadece Eskişehirspor..

Atkılarımızın sözü, set probleminin çözümüde tribünün önünü açtı. Kimsede artık set sevdası olmasın. Bu görevi senelerdir layıkıyla yerine getiren Ersin Reis ve Tümay Reis ellerinden geldiği kadar takıma destek verdirecekler. Her ikisinede başarılar.

Bizler Kızılcıklısporlu değil ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
Bizler ESKİŞEHİRSPORUN; KIZILCIKLI ASKERLERİYİZ..!
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 254255256257258 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,723 saniyede hazırlanmıştır