eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 251252253254255 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:02
Evet neferin de bir ruhu bir duruşu vardır ama bu ruh kesinlikle aynı ruh değildir bu lafım biri daha iyidir demek için değil durumu ortaya koyan bir tespittir NEFER'de kurtlar vadisi ruhu varsa KIZILCIKLI'da green street hooligans ruhu varıdr.
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:08
@ nusret...

Burayıda mı karıştırdın, Allah akıl fikir versin sana..
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:17
Adı yaşı yazmayan insanlar bizim yaşımızı,trbünde ki geçmişimizi irdelemiş..
Bu işler yaşla başla olsaydı Kızılcıklı bugun 20 yaşında ki insanların eline kalmazdı..
Hepimiz Kızılcıklı'dan çıktık bunu Murat Abim dahil hiçbirimiz inkar etmiyoruz..Ancak bize Kızılcıklı'da öğretilenler ile benim 5 sene önce geçtiğim Nefer trbününde öğretilen şeyler çok farklı şeyler..

Siz susun abileriniz karar versin demişsiniz ; Benim Abi dediğim insanlar yapması gereken herşeyi zaten yapması gereken her yerde yaptılar..Murat Abi bugun bu sayfaya girip görüş bildiriyorsa bu onun samimiyetini gösterir..

Neyse uzatmanın anlamı yok Kurtlar Vadisi muhabbetine girilmiş gerçekten komik olmaya başladı bu konu..
Yarın toplantı varmış sanırım oradan ne kadar çıkacak göreceğiz..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:28
Bencede konu saptırılmasın herkes kendi içinde bağımsız. Büyükler abiler karar alır bakarlar olursa olur olmazsada olmaz herkes samimi bir şekilde iyi kötü düşüncelerini söylemeye çalışmış.Yarın toplantı var bir karar alınır düzgün bir şekilde devam edilcekse edilir yok hayır denilirsede hayırlısı olsun demek düşer bizede. Umarım herşey çok daha güzel olur yarın alınan kararlar yazılır sanırım burayada herkes haberdar olur. Saygılar
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:33
Alıntı yapılan mertbey

Evet neferin de bir ruhu bir duruşu vardır ama bu ruh kesinlikle aynı ruh değildir bu lafım biri daha iyidir demek için değil durumu ortaya koyan bir tespittir NEFER'de kurtlar vadisi ruhu varsa KIZILCIKLI'da green street hooligans ruhu varıdr.
Big%20smile Bi yazdığınızı kendiniz okuyun sonra göndere basın ya, herkesi kendinize güldürmeye çok mu meraklısınız. Bir an önce bir karar alınırda milletin diline sakız olmaktan kurtulur inşallah yılların Kızılcıklısı.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Maradona Liste gör
Yeni Yazar

Alperen
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:42
Siteye sürekli girerim ama yazı yazmayı sevmem yaşımdan dolayı,17 yaşımdayım her ne kadar 10 senelik KIZILCIKLI geçmişim olsa da ; Kubilay abilerden,Nihat reislerden öğrendim bu tribünü ama tribün hakkında konuşmayacağım,benim ne haddime kalmış ki KIZILCIKLI tribününü konuşmak sanaldan bile olsa,büyükler gerekeni yapacaktır buna da tüm kalbimle inanıyorum allah KIZILCIKLI'nın sonunu hayır etsin..
Madem herkes görüşünü iletiyor 'nusret' gibi bende hafiften söyledim ve geçtim.nusret madem taraftar gruplu değilsin niye buraya yazı yazıyorsun KIZILCIKLI,NEFER gibi bölümlere mesaj yazmaman gerekiyo imzan gereği seni galatasaray maçından beri takip ediyorum heryere karışmaya çalışıyosun Murat Abi açıklamasını yapmış sen illa ki ona cevap vermek muhalefet olmak zorunda mısın ? şimdi diceksin herkes görüşünü belirtebilir açıkça ama sen milleti sürekli böyle yermeye çalışarak laf dokundurarak yapıyosun bu işleri ve farkındaysan herkesin sana bi gıcığı var bu zaten normal mesajlarından antipati topluyosun buraya bari yorum yapma KIZILCIKLI adına böyle tartışmalara girmek o kadar gereksiz o kadar gereksiz..
İyi Akşamlar
Alsada Bu Sevda Canımızı Hayatın Anlamı ; SİYAH KIRMIZI
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:44
Nefer büyüyor da sadece pislik olmayan gerçek tribün çocuklarıyla mı büyüyor? Hayır. Kızılcıklı'yı bitiren o şahıslar şimdi neredeler? Bazıları tribünü öldürüp çekip gittiler ama kalanlar Nefer'e geçmedi mi? Kızılcıklı çocukları 1-2 olay olunca Nefer'de bitmediler mi bakteri gibi? Kızılcıklı fesh edilir edilmez ayrı ve bize düşmeyen bir konu ama Kızılcıklı'nın hali ne kadar eskisi gibi değilse Nefer'in o hale düşmesini sezmek ileri görüşlülük gerektirmiyor bana kalırsa. Allah sonumuzu hayretsin. Amin.
22 Haziran 2013
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:44
eskişehirspor deyince her kesin aklına gelen grupların başında gelir ''THE HELL OF KIZILCIKLI''bu hale düşmesi gerçekten içler acısı fakat yerini nefere bırakma gibi bir şey söz konusu olmamalıdır.Evet Nefer şu anda gayet başarılı bir şekilde tribünü yönetiyolar fakat aynı yolda değiller..yukarda arkadaş güzel bir benzetme yapmış yeşil sokak holiganları ruhu var KIZILCIK'lıda bitmemeli diye düşünüyorum.
saygılar..
Herkes ESKİŞEHİR için var..
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:49
Alıntı yapılan mertbey

evet.benim babam senin babanı döver.
Nefer
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 22:49
nusret forumda şu ana kadar gördüğüm en başarılı troll(Türkçesi yok sanırım bu kelimenin, internet aleminde sırf egoları için ortalığı karıştıran, saçmalayan kişiler için kullanılıyor). adam her konu başlığını karıştırmayı başardı helal olsun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 251252253254255 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır