eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 250251252253254 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 16:15
Alıntı yapılan anarchy26

Alıntı yapılan Volkan

Uzatmanın anlamı yok..Kızılcıklı bitkisel hayata girmiş bir insandan farksız çekin bu fişi ve daha fazla acı cektirmeyin..
Murat Abimin dediği gibi "Ruh aynı ruh"..
Farklı olan sadece isim değil,abilik kardeşlik,sevgi saygı..
ADI KISA ANLAMI UZUN KELİME..

volkan kardeşim KIZILCIKLI hakkında çekin fişi bitirin gibi sözleri sarf etmek sana düşmez
sen susarsın abiler konuşur neyin nasıl yapılması gerektigini
böyle konularda yaşın itibarı ile sukunet içinde bekler olacakları izlersin bence sen inandıgın davada ilerle ve sadece izle olurmu güzel kardeşim
Peki o zaman sertan abicim madem bu kadar sahipleniyordunuz nerlerdesiniz? Neden sadece sanaldan bitmesin diyorsunuz Ouch
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 16:24
@Murat Diri

Benim herhangi bir duygusallığım , Kızılcıklı ile maddi/manevi bir bağım yok ki zaten. Yazının iyi niyetli yazıldığından da şüphem yok , belirtmiştim zaten. Fakat manidar karşılanacaktır haklı olarak.

Neyse , bu konuda beni ilgilendiren bir durum da yok zaten. Tribünlerimiz bu muhabbetlerde hasar görmediği sürece benim adıma sıkıntı yok.

@Ati_Kaan

İmzam beni alakadar eder , o yüzden hiç lafı uzatmadan bu konuyu kapatalım rica ederim. İmza meselini ille konuşmak istersen , özel olarak konuşabiliriz. Bu konuyla , benim yazdığım yazıyla senin söylediklerin arasında da bir bağlantı göremiyorum. Konu burada Kızılcıklı , ben de bu konudaki şahsi fikrimi söyledim. "Gel bizim tribüne , ortamı gör , vs." denecek bir durum yok ortada. İstersem gelirim , istersem gelmem. Fakat teklifin için teşekkür ederim yine de.

@ESESLİ EMRE 26

Benim yazdığım her yazının altına , yerli yersiz saçmalamaya devam mı ediceksin ? Bir tutturmuşsun sanal diye , temcit pilavı gibi koyuyorsun önüme.

He kardeşim , sanalım , he. Rica ediyorum uzatma artık. Sen beni sevmiyorsun da ben senin hayranın mıyım ? Susarın , uzatmazsın olur biter. Hem belki arada efendi de zannederler , fena mı ?

@since65

Valla Amca , 4 haftalık serinin ardından bir Antep maçı da yok yazılalım. Devamsızlık hakkımızdan yiyelim , ne çıkar ? =)

Haftaya gelirim , birlikte izleriz. =) Klavyemi de getiririm , herkesin gönlü olsun.

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
anarchy26 Liste gör
Yazar

sertan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 16:32
Alıntı yapılan Jack26

Alıntı yapılan anarchy26

Alıntı yapılan Volkan

Uzatmanın anlamı yok..Kızılcıklı bitkisel hayata girmiş bir insandan farksız çekin bu fişi ve daha fazla acı cektirmeyin..

volkan kardeşim KIZILCIKLI hakkında çekin fişi bitirin gibi sözleri sarf etmek sana düşmez
böyle konularda yaşın itibarı ile sukunet içinde bekler olacakları izlersin bence sen inandıgın davada ilerle ve sadece izle olurmu güzel kardeşim
Peki o zaman sertan abicim madem bu kadar sahipleniyordunuz nerlerdesiniz? Neden sadece sanaldan bitmesin diyorsunuz Ouch
güzel kardeşim bak yazmda bitsin bitmesin diye birşy bahsetmedim hiç sadece abilerin bu kararı verebleceginden bahsettim gönlüm hiç rağzı degil KIZILCIKLInın bu durumlarda olmasına keşke elimden bişeyler gelseydi ama malesef yurt dışındayım son 5 senedir fakat olayları  yaşananları yakından takip etmeye çalışıyorum yinede
SENİ SEVMEK İBADETTİR
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 16:53
Alıntı yapılan anarchy26

Alıntı yapılan Jack26

Alıntı yapılan anarchy26

Alıntı yapılan Volkan

güzel kardeşim bak yazmda bitsin bitmesin diye birşy bahsetmedim hiç sadece abilerin bu kararı verebleceginden bahsettim gönlüm hiç rağzı degil KIZILCIKLInın bu durumlarda olmasına keşke elimden bişeyler gelseydi ama malesef yurt dışındayım son 5 senedir fakat olayları  yaşananları yakından takip etmeye çalışıyorum yinede
O zaman bu olayları gerçekten yaşayan kardeşleriniz olarak bizde en azından sanaldan veya kendi aramızda konuşuyormuş gibi olalım sizde birinden duymuş gibi yapın olmaz mı? Benim anlatmak istediğim başka birşeydi. Özür dilerim genede ama sen anlamak istediğin gibi anlamışsın...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
anarchy26 Liste gör
Yazar

sertan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 16:59

nedemek güzel kardeşim herkesin fikrine saygım var sonucta akıl yaşta değil baştadır ama hani anlatmak istedigim sonucta bu trinbunlerin abileri kuranları yaşatanları kararı verirler iyi yada kötü

tabiki fikrini söylersin ama böle acıktan yakışık almaz dost meclisinde konusulur böyle konular Wink

SENİ SEVMEK İBADETTİR
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 17:54
kızılcıklının kaybolan ruhunun neferde hala var olduğu düşüncesine katılmıyorum.
belki sol kapalı dönemlerinde ki nefer için bu şekilde bir tanım yapılabilirdi,
fakat şuan nefer grubu git gide sıradanlaşıyor, yavaş yavaş yozlaşıyor.
acil önlem alınmazsa büyümeyle beraber ortaya çıkan bu durum neferide sıkıntıya sokar.
tabi biz uzaktan gözlemlediğimiz kadarıyla bu kanıya vardık,
önemli olan o tribünü oluşturan bireylerin düşünceleri.
özeleştiri verme ihtiyacı duymadıklarına göre gidişattan memnun olmalılar.
bizede susmak düşer.
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 18:26
Alıntı yapılan KraL_KızıLcıkLı

kızılcıklının kaybolan ruhunun neferde hala var olduğu düşüncesine katılmıyorum.
belki sol kapalı dönemlerinde ki nefer için bu şekilde bir tanım yapılabilirdi,
fakat şuan nefer grubu git gide sıradanlaşıyor, yavaş yavaş yozlaşıyor.
acil önlem alınmazsa büyümeyle beraber ortaya çıkan bu durum neferide sıkıntıya sokar.
tabi biz uzaktan gözlemlediğimiz kadarıyla bu kanıya vardık,
önemli olan o tribünü oluşturan bireylerin düşünceleri.
özeleştiri verme ihtiyacı duymadıklarına göre gidişattan memnun olmalılar.
bizede susmak düşer.
söylediklerinize başltan sona katılıyorum, söyledikleri bestelerden belli herkese gider yapmaya devam ediyorlar
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 18:48
Nefer git gide büyüyor..Eskişehir tribünlerini o eski güzel özlenen günlere doğru götürüyor.Neferin ruhunu Murat reisin sete çıktığındaki heyecanıyla çabasıyla görebilirsiniz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 21:11

Sleepy

Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 21:19
Şimdi biri çıkmış fişi çekin demiş. Biri çıkmış fesh edin demiş biri çıkmış KIZILCIKLI bitti vs vs demiş.

Unutmayın Muratın dediği gibi hepiniz bu tribün içinden çıktınız. Bu tür boyunuzu aşan laflar edeceğinize bırakın bu tür şeyleri sizden yaşça tribün kültürünce büyük abileriniz karar versin.

19-20 yaşındaki çocukların gelipde burda bu lafları etmeleri bilmişlik taslamakdan başka birşey değildir.

Ayrıca KIZILCIKLI'nın ruhu Neferde devam ediyor gibi laflarada kesinlikle katılmıyorum. Tamam Neferde gelişiyor büyüyor. ama kontrolsüz ve düzensiz büyüyor. Ne diyordu reklamlarda kontrolsüz güç güç değildir. Umarım ilerleyen günler olumsuz şeyler getirmez..
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 250251252253254 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır