eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Online Durum: Offline
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 01:17

saçma saçma konuşma ne belediyeye danışılması belediye yeni stadı kendisi için geçim kapısı olarak görüyor stadın olduğu alana olimpik köy istiyor üni faydalansın diye...

kardeşim senin üni ne yapacağın olimpik köy umrumuzda olmaz git kime yaptırırsan yaptır eskişehirsporu kullanma aklı sıra stadı muttalıba yaptırıp olimpik köyüde arada kaynatcak sen önce mutalıba kaç yol gidiyor onu öğren ardından 35 -40 bin kişiyi o yoldan nasıl taşıcaksın onu açıla tek yol var ilahiyat camisinin (muttalıp) kavşağı başka yol yok taraftar rezil kepaze olur. bi olimpik köy sokayım devlete derken eskişehirspor başını yakmayın.

millet salak değil neden istediğin gayet açık muttalıba stat olsun diye 

madem o kadar eskişehirsporu düşünüyorsun yaparsın stadı yerinde veya esgazın arkasındaki boş araziye taaa polis okulnun oraya kadar eski fabrika yerleri var ama orası rant kapı demi yedirirmisin sen onu eskişehirspora.

şuraya park yapılcak anında yap şuraya bilmem yapılcak anında yap söz konusu stat olunca sanki klübün üzerinde cok emeğin varmış gibi şuraya yapalım heee babanın bostan tarlasıya yap oraya

stadı yapmayı düşündüğün yere giden yol yok bi nane yok batıyor sana şehir içinde formasıyla gezen taraftar profili. öğrencilerin rahatsız oluyor kırma yavrularını kolla onları az paralarını almıyorsun nede olsa Angry 

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
dEScartES Liste gör
Yazar

anti
Yer: eskilerden...
  Alıntı dEScartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 02:02
bu konu her güncel olduğunda hemen girip bakıyorum bi umutla acaba bu sefer oldumu diye ama her seferinde yine hüsran yine hüsran,,, yinede benim hala umudum var...
HEP DESTEK TAM DESTEK
Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleriyiz (kütkş)
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
  Alıntı GodLeSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 02:10
Eskişehir Demir SüperLig'e cikar şehire 3 yeni stad yapilir acik üstü kapatilmaz. :S
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 03:43
Alıntı yapılan estuna

saçma saçma konuşma ne belediyeye danışılması belediye yeni stadı kendisi için geçim kapısı olarak görüyor stadın olduğu alana olimpik köy istiyor üni faydalansın diye...

kardeşim senin üni ne yapacağın olimpik köy umrumuzda olmaz git kime yaptırırsan yaptır eskişehirsporu kullanma aklı sıra stadı muttalıba yaptırıp olimpik köyüde arada kaynatcak sen önce mutalıba kaç yol gidiyor onu öğren ardından 35 -40 bin kişiyi o yoldan nasıl taşıcaksın onu açıla tek yol var ilahiyat camisinin (muttalıp) kavşağı başka yol yok taraftar rezil kepaze olur. bi olimpik köy sokayım devlete derken eskişehirspor başını yakmayın.

millet salak değil neden istediğin gayet açık muttalıba stat olsun diye 

madem o kadar eskişehirsporu düşünüyorsun yaparsın stadı yerinde veya esgazın arkasındaki boş araziye taaa polis okulnun oraya kadar eski fabrika yerleri var ama orası rant kapı demi yedirirmisin sen onu eskişehirspora.

şuraya park yapılcak anında yap şuraya bilmem yapılcak anında yap söz konusu stat olunca sanki klübün üzerinde cok emeğin varmış gibi şuraya yapalım heee babanın bostan tarlasıya yap oraya

stadı yapmayı düşündüğün yere giden yol yok bi nane yok batıyor sana şehir içinde formasıyla gezen taraftar profili. öğrencilerin rahatsız oluyor kırma yavrularını kolla onları az paralarını almıyorsun nede olsa Angry 

Bu tepki Büyükerşen'e mi ? Eğer öyleyse gerçekten komik olmuş. =)
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 15:27
Bence komik falan değil tamamen gerçekleri dile getirmiş...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 16:11

Bu açık tribün işi yakar top gibi elinden atan kurtuluyor kimsede bulaşmak istemiyor başımızdaki Halil başkan masallar anlatmaya devam eder gider başkada bir numarasıda olmaz.

...
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 16:42

Bakın sizlere çok samimi bir itirafta bulunayım...

Ne Belediyenin başkanı ne de Eskişehirsporun başkanı  bu tribün işini çözemez...

Her ikiside  bu işe kesinlikle sıcak bakmıyor..

Asıl siz dua edinde  Başbakan  seçim öncesinde ,  

Eskişehirin büyüklüğüne yakışacak  çağdaş ve modern bir Stadın temelini atsın..

Yoksa bu şehrin stad işi başka türlü çözülemeyecek....

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 16:53
Fazla uzun konuşmak istemiyorum ; yalnızca şunu söylemek istiyorum : Büyükerşen'e muhalefet olmaya yer arayanlar , Eses'imi merdiven olarak kullanmasınlar rica ediyorum.

Yazıktır , günahtır... Bir Eskişehirli olarak , Eskişehirspor'dan sonra belki de gurur duyulacak en büyük unsurlarımızdan olan , hükümetçi belediyelerin ellerinde kıvranan onlarca ahalinin imrenerek baktığı Hoca'mıza halen dayanaksız sallayanlar var , hem ne yazıktır.

Adam ne yapsın daha ? Türkiye'nin göbeğinde post-modern bir Avrupa kenti yarattı. Üstelik bunu hükümetin vermediği ödeneklere , hükümet kuklası il meclisi şarlatanlarının çıkıntılıklarına rağmen yaptı. Halen de yapıyor.

Eskişehirsporlu , mazisindeki büyüklere ne kadar vefalıysa , Hoca'ya da en az o kadar vefalı olmalıdır kanımca. Stadımız merkezin uzağında oluversin , ne çıkar ? Zannediyo musunuz ki Büyükerşen merkezden uzağa yapılan bir stada , taraftar için uygun bir toplu taşıma sistemi düzmeyecektir ?

Stadın arazisine , küçük esnaf katili , kapitalizm sembolü bir AVM dikileceğine ; Hoca'nın inisiyatifinde bir değerlendirme yapılsa daha iyi değil mi ? Hoca verdiği hizmetlere rağmen , rantçı olarak mı anılıyor ?

Ben bazı iddiaları anlamıyorum. Hele asılsız , dayanaksız sallananları hiç anlamıyorum. Üzülüyorum da.

Her neyse...

Yine bi sürü şey söyledim -sözde tek bir şey söyleyecektim =) - , umarım anlatabildim derdimi.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 17:17

Delikanlı; ben araştırdım ve post-modern sözcüğünü aşağıdaki şekillerde buldum.

Sen acaba hangisini kullanmak istedin?

- postmodern modernin postu kaptırmasıdır;

- postmodern birgünlerin gericisi tutucusudur;

- postmodern resim yapmadan resim sergisi açmaktır;

- postmodern göğsü kertenkeleli mintandır;

- postmodern kolestrol sakıncasıdır;

- postmodern ozon deliğidir;

- postmodern yağmur ormanıdır;

- postmodern çanak antendir;

- postmodern 'talk show' lardır;

- postmodern boris yeltsin' dir (gorbaçef mi? o da kim?);

- postmodern komünizm atıklarının bit pazarında satılmasıdır;

- postmodern ninja kaplumbağaları' dır;

- postmodern madonna' nın kitap yazmasıdır;

- postmodern madonna' nın yazdığı kitabın 50 dolar fiyatla kapışılmasıdır;

- postmodern müzik setidir;

- postmodern bilgisayarlardır;

- postmodern 900' lü telefon numaralarıdır;

- postmodern sigara içme yasağıdır;

- postmodern laz inşaatıdır (buna proto- postmodern demeli, modern henüz post olmadan başladığı için);

- postmodern beyzbol kasketidir;

- postmodern ters giyilen beyzbol kasketidir;

- postmodern elizabeth taylor' un ikide bir televizyona çıkıp prezervatif kullanılması ve uyuşturucu iğnesinin paylaşılmaması uyarısında bulunmasıdır;

- postmodern dizleri kıçı yırtık blucindir;

- postmodern timberland' dır;

- postmodern benetton' dur;

- postmodern engebesel gönderimlerin neostrüktralist benzeşimlerimlerindeki seriüzzeval pekinleşmelerin tüm ve gayrımahtud olgusallıklarındaki soyut ikitleşimlerin izmihâlini özümseyen tefehhümsel tekilleşimliklerdeki antropoikonografik simgeselliğin refraksiyonudur;

- postmodern ibrahim tatlıses' tir;

- postmodern pavarotti' dir;

- postmodern ibrahim tatlıses ile luciano pavarotti' nin birlikte şarkı söyleyip bunun cd' sini, kasedini ve videosunu çıkarmalarıdır (bu henüz yapılmadıysa postmodernin ömrü uzun olduğu içindir);

- postmodern beyaz şaraptır;

- postmodern kızların ellerinde bir şişe evian suyuyla gezip tozmalarıdır;

- postmodern saddam hüseyin' dir;

- postmodern wynton marsalis' tir;

- postmodern amerika' da ve rusya' da yüzbinlerce insanın kişinin evsiz kalıp sokağa düşmesidir;

- postmodern bosna hersek' tir;

- postmodern somali' dir;

- postmodern mozart' tır;

- postmodern deri kafalı neo-nazi' lerdir;

- postmodern küresel ısınmadır;

- postmodern 'rainbow curriculum' dur( açıklamak gerekirse, bu terim 'alâimisema müfredatı' anlamına gelip amerika' daki okullarda eşcinsellik dersleri verilmesi tasarılarını tanımlar);

- postmodern susam sokağı' dır (çocuğunuzun 'susam sokağı' ndan ahmak çıkmadığına şükrediyorsanız, postmodern değilsiniz;

bütün örnekler ve daha birçoğu, postmodernin 'modern sonrası' anlamında odaklandığına göre:

postmodern ölümden sonra yaşamaktır.

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 17:30
Araştırdım dediğin , google'a "post modern" yazmak mı Uğur Abi ? =)

Öyleyse bile , anafikri anlayamadım.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır