eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 449450451452453 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2011 saat 10:36
Aramızda DGS kursuna gitmeyi düşünen var mı ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2011 saat 14:28
Alıntı yapılan Leke

Alıntı yapılan StS

Arkadaşlar, aklıma bir fikir geldi. Elektronik okuyan arkadaşlar bilir vu-metre diye bir cihaz var. Hani müzik setlerinde de olur ses şiddetine göre yanan ışıklar.
   Bizim skor-bordun yanına bu ledlerden döşense ve bir de alıcı mikrofon. Tribün sesine göre ışıklar yükselse. Hem kendi performansımızı görürüz, hem de sesi sona vurdurmak için katılımı artırabiliriz. Güzel olmaz mı?
Başlık açılacak kadar önemli konu bence.Çok güzel düşünülmüş.Hem açık trübünün performansı yükselir hemde sahaya etkimiz daha etkili olur.Üzerine düşülmesi gereken bir konu !!

Çok güzel fikir.. Hemen başlık açılıp ayrıntılı bir biçimde konuşulmalı.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2011 saat 18:33
beyler herkese selam. bende bi şey söylemek istiyorum. ben eşimle beraber bi kozmetik işine başladık. çevremize ve uzaktaki tanıdıklarımıza aklınıza gelebilecek her türlü ürünü parfümden deodoranta rujdan diş macunu şampuana kadar her şey var ve her şer şey avrupa malı yani kaliteli. firma ismi oriflame duyan vardır aranızda. hem erkek hem bayan kesime baya hitap ediyor. elime iyi mniktarda para geçmeye başladı. siz arkadaşlarıma söylemek istediğim. bu firmaya benimle irtibata geçerek üye olmanız. buradaki arkadaşlara ben ürün satışı yapamam.her kes üye olarak kendi ürününü % 30 indirimli alabilir. ister kendi ürününü alır ister hediye ürünleri alır isterse çok iyi derecede para kazanabilir. sadece üyelik ücreti 20 lira. ondan sonrası size kalmış. ben üyelik ücretini felan cebime oymuyorum kimse yanlış anlamasın. benim tek kazancım size verilen hesaptan yaptığınız alışverişlerden cuzi bi gelir elde ediyorum. tabi sizde üye yapabilir ve sizde gelir elde edebilrsiniz. bilgi edinmek isteyen yada üye olmak isteyen arkadaşlarım benimle irtibata geçebilirsiniz. herkese şimdiden çok teşekkür ederbilirim.
http://tr.oriflame.com/index.jhtml
bu ayın kataloğu. ürün fiyatları satış fiyatınızdır. üyeler%30 indirimli faydalanabilir.
http://tr.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201102
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 23:41
Telefon almayı düşünüyorum ama kafam ürün çeşitliliği ve pek bilgim olmamasından dolayı biraz karışık. Önerisi olan ya da yardımcı olabilecek biri var mı? Ayrıca Nokia E 72 hakkında bir fikriniz var mıdır?Ermm
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 23:52
Facebook'ta Beşiktaş'ın Suçu Ne? videosu arıyorum ama bulamadım?
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 23:58
Alıntı yapılan Esborahan

Telefon almayı düşünüyorum ama kafam ürün çeşitliliği ve pek bilgim olmamasından dolayı biraz karışık. Önerisi olan ya da yardımcı olabilecek biri var mı? Ayrıca Nokia E 72 hakkında bir fikriniz var mıdır?Ermm

Öncelikle en önemli özelliğin ne olması gerekiyor ?

Kamera, müzik kalitesi, internet, dış görünüş ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2011 saat 00:06
Alıntı yapılan Esborahan

Samsung Galaxy yi tavsiye ederim müthiş bir telefon. Ekran kalitesi, internete girişi, dokunma hassasiyeti. Daha bir çok özellik. Süper.
Belki Bir Gün!
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2011 saat 18:34
arkadaşlar eskişehirde asker pazarı varmı asker malzemeleri alabileceğimiz yer.(esnaf sarayı alt kat hariç). birde göz bandı nerden alabiliriz.uyurken gözleri kapatmak için.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
es_sargin Liste gör
Yazar

Erkan S.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı es_sargin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2011 saat 18:38
Alıntı yapılan desperadomt

arkadaşlar eskişehirde asker pazarı varmı asker malzemeleri alabileceğimiz yer.(esnaf sarayı alt kat hariç). birde göz bandı nerden alabiliriz.uyurken gözleri kapatmak için.

Yunusemre halk çarşısında olması lazım sanırım... orada var asker malzemleri vs.
AşK-ı ŞeHiR
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2011 saat 19:45
Alıntı yapılan StS

Arkadaşlar, aklıma bir fikir geldi. Elektronik okuyan arkadaşlar bilir vu-metre diye bir cihaz var. Hani müzik setlerinde de olur ses şiddetine göre yanan ışıklar.
   Bizim skor-bordun yanına bu ledlerden döşense ve bir de alıcı mikrofon. Tribün sesine göre ışıklar yükselse. Hem kendi performansımızı görürüz, hem de sesi sona vurdurmak için katılımı artırabiliriz. Güzel olmaz mı?

süper fikirClap
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 449450451452453 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır