eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muysun Liste gör
Yeni Yazar

mehmet uysun
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı muysun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2011 saat 13:00
ön taraftaki pankartların en önde oturan seyircinin ğörüşünü kapattığından indirildiğini tahmin ediyorum.diğer maçlarda seyirci bu kadar çok olmadığından gerekmiyordu herhalde.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2011 saat 21:46
Altes ve Bando organize hareket etmeye çalışırken Dorlion'lu arkadaşlar neden kafalarına göre takılıyor anlamak mümkün değil..Forumdan bu grubu takip eden varsa bana özelden ulaşsın toplantı yapacağız..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2011 saat 22:22
Murat abime kesinlikle katılıyorum.Biz bandoyla ve altesle birlikte hareket etmeye çalışıyoruz hatta kapalıyla karşılıklı giriyoruz dorlion kendi havasında tamam her şey ESES için eyvllah ama bölünmek iyi değil.Biz Murat abiyle Refik abiyi aramıza aldık niye ? Çünkü daha da havaya girelim onlarda katılsın abi kardeş sımsıkı olalım diye birde şunu söyliyim kapalı ne kadar canlı olursa açıkta o kadar coşar bu maçta kapalı iyi değildi neden mi ? Çünkü her maç aynı performans bizi kesmiyor kapalı her maç üstüne koyacak ki açıkta oturan renktaşlar oturdukları için utanacak (yaşlı amcalar hariç) uzun lafın kısası diyelim :
" YAN YANA AYRI YAZILIR , BİZ SIMSIKI OLALIM TRİBÜNDE "

ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2011 saat 22:48
Açık tribünün performansının daha iyi olabilmesi için karşılıklı tezahüratlarda aile tribünü ve vip tribünününde tezahürata katılması gerekir.Öyle her tezahürata katılmalarını beklemiyorum ama eses gol gol,şinanari,saldır esesim de kapalının tamamından ses gelince açıkta herkes katılır.

Açık ayağı diye bağırılacağına bundan sonra bütün kapalı ayağa diye bağırılsa açık kendiliğinden ayağa kalkar.
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2011 saat 00:04
bence kimse dorliona bişey söylemesin ben maviş seslendiğinde bir kere bile başlarına buyruk hareket ettiğini görmedim açık tribünde bir iletişim problemi var sadece kendi aralarında değil kapalı ile de bir kopukluk oluyor anlamıyorum çok mu zor bi volki tolki almak yada onu bırak bi mesaj atmak açık tribün tam gaza geliyor bağırıyoruz ediyoruz kapalı kendi arasında takılıyor. bunun yanında bir de şuna değinmek lazım lütfen artık bağırmıyacak adam altesin bandonun oraya gelmesin ayakta oraya gelip ayakta durunca taraftarlık görevini yerine getirmiş olmuyosun git kenarda daha yaşlı abilerimizle çekirdeğini çıtla sigaranı iç ama altesin yada bandonun orda kalabalık etme çünkü orda durmanın manası yok ve eminim ki bir çok bağıracak adamın da yerin kaplıyosun o yüzden lütfen boşuna orda kalabalık etmeyelim ayrıca altesin davul problemi hala çözülmüş değil bir allahın kulu adam gibi davul çalan adam yok mu anlamadım gitti
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2011 saat 02:13
Açıktaki gruplar birlik olmadı sürece aynı yerden idare edilmediği sürece bu konu uzar gider... Nefer iyi bağırıyor çünkü herkes bir tek kişiye uyuyor. Açıkta ritm bozukluğu var, kime uyacağını şaşırıyorsun. Grubun biri besteye girerken diğeri bitirmiş oluyor. Espana yı bile yapamaz hale geldik. Ahenk olmayınca kuru gürültüden başka bir şey çıkmıyor. Şu sete bir adam çıksın ve açıktaki grupları toplayıp yönetsin o zaman gör bak nasıl bağıracak herkes.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2011 saat 02:17
Acik bize bu görüntüleri yasat... gecenin bu saatinde gözlerim nemlendi...

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
demaq Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğit
  Alıntı demaq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 12:32
Açıgın tek vücut olması lazım parça parça olmuyor
Sevgi Eylem Gerektirir
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 12:41
Açıkta Destur adında birde yeni grup kurulmuş yani Çamlıca mahallesi. Altes'in müdahale etmesi dün hoş gözükmedi ama olması gerekeni yaptı teşekkürler Altes Clap Bölünmeyelim daha fazla..
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2011 saat 12:45
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır