eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 448449450451452 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 13:22
Arkadaşlar, aklıma bir fikir geldi. Elektronik okuyan arkadaşlar bilir vu-metre diye bir cihaz var. Hani müzik setlerinde de olur ses şiddetine göre yanan ışıklar.
   Bizim skor-bordun yanına bu ledlerden döşense ve bir de alıcı mikrofon. Tribün sesine göre ışıklar yükselse. Hem kendi performansımızı görürüz, hem de sesi sona vurdurmak için katılımı artırabiliriz. Güzel olmaz mı?
Belki Bir Gün!
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 13:35
Alıntı yapılan StS

Arkadaşlar, aklıma bir fikir geldi. Elektronik okuyan arkadaşlar bilir vu-metre diye bir cihaz var. Hani müzik setlerinde de olur ses şiddetine göre yanan ışıklar.
   Bizim skor-bordun yanına bu ledlerden döşense ve bir de alıcı mikrofon. Tribün sesine göre ışıklar yükselse. Hem kendi performansımızı görürüz, hem de sesi sona vurdurmak için katılımı artırabiliriz. Güzel olmaz mı?
harika olurda bu dediğini yapacak yönetimi bulmak lazım önce
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 13:45
Bunun kırmızı ledli olanlarıyla çok güzel olur.

http://www.youtube.com/watch?v=dsyPOGqy9to
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 13:51
Çok masraflı bir şey de değil aslında 15-20 Bin TL ye çok güzel bir sistem yapılabilir.
Belki Bir Gün!
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 13:52
Alıntı yapılan eserkan26

Bunun kırmızı ledli olanlarıyla çok güzel olur.

http://www.youtube.com/watch?v=dsyPOGqy9to

Demek istediğimi anlatmak için çok güzel bir görüntü olmuş. Çok teşekkür ederim.
Belki Bir Gün!
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 14:49
Rica ederim.15-20 bin tl filan tutcağını sanmıyorum.Zaten şuan kullandığımız skorboard ledlerden oluşuyor.Ekstra led gerekmediği için masraf baya düşecektir.7-8 sıra solda 7-8 sırada da sağdan ledler bu iş için ayrılır.Gerekli devreler bu ledlere bağlanır baya güzel birşey çıkar ortaya.İnşallah dikkate alınır.

Ayrıca şimdiye kadar hiçbir stadda böyle birşey görmedim.İlk defa yapılmış birşey olur.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 15:54
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=224

Bülent Hocanın üstündeki yeleklerden nasıl bulabiliriz.bursa maçında 2-3 kişide görmüştüm.store da satılıyormu.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 18:50
Pes 11 Türkiye yaması yaptım . Fakat bazı takımların formaları yok. ama programın içinde kitserverde formamızı görüyorum . acaba bu dosyayı başka kısmamı atmam gerek anlayamadım bi
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 18:53
Alıntı yapılan StS

Süper fikir, insallah olur
birde acigin al tarafina boydan boya yapilirsa muthis olur Televizyondan'da gozukur...
insallah yapilir bu!.
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 21:29
Alıntı yapılan StS

Başlık açılacak kadar önemli konu bence.Çok güzel düşünülmüş.Hem açık trübünün performansı yükselir hemde sahaya etkimiz daha etkili olur.Üzerine düşülmesi gereken bir konu !!
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 448449450451452 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır