eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 246247248249250 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 02:03
Zordur ari kovanina el sokmak herkezin ates topu diyi kactigi gorevden kacmamak... Gerekenler Yapilicak herkez bundan emin olabilir...
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 19:54
Alıntı yapılan Feryat

S.a Rahatsızlığım Nedeniyle Nete Giremedim. Yazılanları Yeni Okuyorum Beklediğim Yazılar Bekleidğim Teğkileri Görüyorum Yazdıklarımı Herkez İyi Okusun Beynine Kazısın. Ben O Tribünde Beğenmediğiniz 15 Yaşındaki O Çocuklarla Yürüyücem Emin olun. O Yüzüne bakmadığınız terbiyesiz dediğiniz o çocukları doğru yola iletmek yeni yetişirlerken Girdikleri Yanlış yoldan Adamlığa doğru öğretmek İçin Orda devam Edicez.

Kimse Bedavaya Konuşmasın yazmasın biz Doğru bildiğimiz yolda İlerliyoruz Çokta kademe Kaydediyoruz. Tribünü Bırakıyoruz Dien Arkadaşlara Diğecek bişeyim yok Hepimiz Eskişehirsporluyuz Hala bizim kardeşlerimiz ve Arkadaşlarımızlar Onlara Duyduğumuz Sevgidende Her hangi bir eksilme yok.

Bizi Körmü Zannediyorsunuz ? Cenaze teslim aldık biz Küllerinden yeniden doğması İçin Uğraşıyoruz. Burda O Cenazeye sebep olanların tetikçilerine Papuç Bırakmayız Gerekirse Manevi Olarak Sert Tedbirleride devreye sokarız Çokmak Sokmak İçin o kenarda duranlar yazımı okuyanlar hepinizi iyi tanıyorum bu tribünü bu hale sizler getirdiniz biz Düzelticez.

Yeni Oluşumlarıyla yeni yapılanmasıyla Kızılcıklı Düzelecektir Dahada abuk sabuk yorumları akıllarından geçirenler bir daha düşünsünler Yaptıklarımızın Devamlı Düzelen Gelişmelerin Üzerinin Kapatılmasına Asla İzin Vermiyeceğiz.

Son Olarakta Tekrar Söylüyorum o beğenmediğiniz 15 yaşındaki Çocuklarla Bu Tribünü Eski Günlerine Döndürmek İçin elimizden geleni yapacağız.

Saygılar ....

'' Kimse Bedavaya Konuşmasın yazmasın biz Doğru bildiğimiz yolda İlerliyoruz Çokta kademe Kaydediyoruz. Tribünü Bırakıyoruz Dien Arkadaşlara Diğecek bişeyim yok Hepimiz Eskişehirsporluyuz Hala bizim kardeşlerimiz ve Arkadaşlarımızlar Onlara Duyduğumuz Sevgidende Her hangi bir eksilme yok. ''

Bizimde KIZILCIKLI tribününden kimseye ( samimi olduklarımıza ) sevgimiz asla değişmez..Bırak herşeyi içmeyi o kardeşlerimizle ,biz çay içtiğimiz adamı bile satmadık..başkaları ıle karıstırmasınlar lutfen ..böyle uygun gördük..( REKLAM DEĞİL ) Ayrıca şunuda herkes bilsin şurda 50 defa bırakıp gidenlerden,2 hafta sonra tribüne dönenlerden DEĞİLİZ..Feryat uğraşıyorsun kardeşim inşallah güzel düşüncelerin gerçekleşir ..ALLAH yardımcın olsun..

KIZILCIKLI SERKAN
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 11:27
Alıntı yapılan AYDIN

Alıntı yapılan serdareses

10 sene kadar
Serdar kardeşim daha çok fırın ekmek yemen lazım.. o kadar saygıdan sevgiden bahsetmişsinde "reprimond" isimli kullanıcıyı tanımadan eleştiriye posta koyarcasına tepki göstermişsin.. bunun yerine yazılan eleştirilerden ders çıkarmayı tercih etsen nasıl olur belki o zaman istediğiniz KIZILCIKLI'yı yakalarsınız..? sen nasıl "reprimond"u tanımadan yeni yetme diyorsan benimde yaklaşık 20 senelik KIZILCIKLI geçmişim var bende seni tanımıyorum.. senin abi dediklerinden daha eskiyim o tribünde sende benim gözümde yeni yetmesin serdar kardeş..
Alıntı yapılan 26

Kimlere kaldı tribün kimlere...

Bahçede davul tamir ettiğimiz günleri oturup konuştumuz günleri. Eti
plazanın yanında toplanıp makara yaptımız günleri. İçeri girince
herkesin birbirine kardeş gibi sarıldığı günleri özledim.

Kısaca Eski KIZILCIKLI'yı özledim... Aydınıyla Bahadırıyla Metiniyle Keremiyle Volkanıyla olan tribünü özledim..
ahh kardeşim duygulandırma beni, hem berke biz'ler yeni yetmeyiz LOL

önceki mesajları okusanız posta koyma sorusuna bi abimize verdiğim cevabı okusanız böyle posta vari cevap yazmak zorunda kalmazdınız kimsenin tribün geçmişini yargılamıyorum benim yasım 22 ise yaşımın yarısında öyle yada böyle kızılcıklı varolmus ve bugün gelip kızılcıklı feshedilsin diyen bir adama verdiğim cevap posta olarak kabul ediliyorsa sizede posta koyuyorum yeni yeni değişime giden tribünden bir anda değişim bekliyenler yanlış içindeler.
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
lk_bero Liste gör
Yeni Yazar

Berat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 01:39
Abilerim ben o 15 yaşında dediğiniz çocuklardan biriyim...
Elbetteki içimizdeki olayları bende ufak tefek biliyorum.Ama bu tribünü bırakmakla bizlere ve KIZILCIKLI tribününe köstek oluyorsunuz.Oysa ki bazı abilerimiz bizler için bu tribün için uğraşıyor.Artık babam beni zor yolluyor maçlara .Deplasmanlar bir hayal oluyor benim için.KIZILCIKLI adını duydumu aklına hemen olaylar kavgalar geliyor bende sizin geçmişinizdeki tribün gibi bir tribünde maça girmek bağırmak deplasmanlara gitmek orada ki dostluğu,kardeşliği yaşamak isterdim.Bazı kötülüklerden kaçmıyıpta bizim arkamızda duran tüm abilerimize teşekkür ederim.
Elbet sizin anlattığınız benimde imrenerek dinlediğim o eski günleri gibi olacaktır KIZILCIKLI.
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2011 saat 20:49
Arkadaşlar ben 12 yıldır kızılcıklı tribününe gelirim,desteğimi veririm ve giderim fakat bu hafta ilk yarı 20.dakikadan sonra kimse bağırmadı ve nefer tribününü izledik.
Ne oluyor bu kızılcıklı tribününe herkes elleri cebinde maç izliyor, kavgalar,olaylar,sette maç izleyen 30 a yakın taraftar !!!
Bu hafta Fakı reis geldi fakat yine nafile,tribün bitiyor mu?
08 şubat tarihinden bu zamana kimse kızılcıklı sayfasına tek kelime yazmamış.Bir sessizlik var,bir bekleyiş var,ben her hafta bitmeyeceğine inandığım tribün her hafta eriyor,her hafta neferi ve maçı izliyoruz.
Bir bilen var mı? arkadaşlar bir bilen var mı?
Eğer bir şeyler yapılacaksa bende varım!
Bağırmayacak adam girmesin şu tribüne artık.
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2011 saat 20:53
Nefer ve Kizilcikli birlesse, yani Nefer&Kizilcikli olsa ve Tribun liderleri ayni arkadas grubundan olsa daha etkili oluruz bence, yoksa zaten boylemi ?
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
eseslisefa Liste gör
Yazar

sefa türker
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2011 saat 21:05
BEN NEFER TRÜBÜNE GİRİYORUM AMA KIZILCIKLI ADINA ÜZÜLÜYORUM 25 YILDAN DAHA FAZLA GEÇMİŞİ OLAN BU TRÜBÜN BU HALLERE  DÜŞMEMESİ LAZIM KIZILCIKLI TTRÜBÜNÜ İLE YAPTIĞIMIZ  BESTELER DE KIZILCIKLININ SESİNİ NEFERE BİLE GELMİYOR BU OLAYA ÇARE BULLUNMASI LAZIM
es es
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 00:15
Evet şuan ne kadar Nefer Trbünü bünyesinde takımımıza destek olsak da hepimiz Kızılcıklı'nın tozunu yutmuş cocuklarız..
Ancak Bursa maçında ki bi durum gerçekten içimi acıttı..
Kızılcıklı Trbününün kurucularından,şimdi yönetimde bulunan Mustafa Abi sahadan trbünü yönetmeye çalışıyor,"Nefer açıkla oynuyor sizinle değil sizde onlarla besteye girin" diye yırtınıyordu resmen..Bilmem kaç yıllık trbün bu hallere düşmemeliydi.. Mustafa Abilerin bıraktığı gibi temiz ve düzenli kalmalıydı..

Umarım girmiş olduğunuz bu toparlanma sürecinden alnınızın akı ile çıkarsınız ne diyeyim....

Birde maç sırasında kücük bi olay cıktı ne oldu bilen var mı ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 01:39
Alıntı yapılan Volkan

Evet şuan ne kadar Nefer Trbünü bünyesinde takımımıza destek olsak da hepimiz Kızılcıklı'nın tozunu yutmuş cocuklarız..
Kızılcıklı Trbününün kurucularından,şimdi yönetimde bulunan Mustafa Abi sahadan trbünü yönetmeye çalışıyor,"Nefer açıkla oynuyor sizinle değil sizde onlarla besteye girin" diye yırtınıyordu resmen..Bilmem kaç yıllık trbün bu hallere düşmemeliydi.. Mustafa Abilerin bıraktığı gibi temiz ve düzenli kalmalıydı..

Umarım girmiş olduğunuz bu toparlanma sürecinden alnınızın akı ile çıkarsınız ne diyeyim....

Ah keşke kardeşim iyi niyetimizle hep ordayızda işte sorun kimlerde nerelerde bi bilemedim. Sorun bi şekilde çözülecektir iyi yada kötü bekleyip göreceğiz yapcak hiçbir şeyimiz yok ama birşeylerin iyi gitmediği kesin hep yanlş insanların trbünü sahiplenmesinden dolayı buralarda olduğunu herkes biliyor. Saygılar
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 03:06
Alıntı yapılan Volkan

Efsane Kızılcıklı Tribünü o zamanki gibi temiz kalabilseydi Nefer'in kurulmasına gerek kalmazdı...
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 246247248249250 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır