eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2011 saat 12:44

zaten sıkıntılı vede Vucko nun gitmesiyle tek alternatifle oynadığımız defansa birde Sadıgov un gitmesi bizim kalan maçlara hangi amaçlarla çıkacağımızı gösteriyor...yani hedef medef beklemesin kimse...hatta kalan maçların birer formalite oldunu düşünüyorum bundan böyle...

haa...Sadıgov çokmu iyi futbolcu??? kesinlikle değil...ama kötü de değil...Vucko dan daha iyi vede faydalı...hatta Nadareviç ten bile bence daha iyi...çünkü Nadareviç çakılı oynuyor...Sadıgov daha iyi kademe yapıyor...en azından sezon sonuna kadar kalmalıydı...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2011 saat 12:55
Çok iyi 3 Stoperimiz vardı.Diego Angelo De Oliveria , Resad Sadıgov , Safet Naderaviç
Bunlara ilaven orta düzeyli bir stoper aldık mı ? İlk 4 hayal değildi.Resad alabileceğimiz en iyi stoper tipi satmakla hata yaptık.Onun yerine gelecekler Diego gibiyse eywallah ama ya değilse o zaman halimiz KÖTÜ !

Korkuyorum oyuncular bir bir gidiyor.Adem Denizliye  , Reshad Karabağ'a Sırada ki kim ?
İvesa'mı ? Alper'mi ?  Koray'mı ? Sezer mi ?
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
esAY Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustaf Kemal
  Alıntı esAY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2011 saat 12:59
Veysel ve Sezgin stoper mevkide oynabiliyorlar.
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2011 saat 15:16
ıste yıne yonetımımızın buyuk basarısı transfer yapmak ve adam yollamakta turkıyenın en ıyı yonetımıne sahıbız bu buyuk yonetım oldugu surece sırtımız yere gelmez bızım tebrıkler muthıs yonetımımıze sagolun varolun allah basımızdan eksık etmesın bu buyuk basarınızın devamını dılıyoruz 
yonetıme destek
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2011 saat 22:10
Kanımca o bölgede oynayabilecek olan  Veysel'in önünü açmak için gönderildi Sadıgov.Belli ki bu sezon artık bizim için bitti.Olur da 5.olursak ne ala.Kalan 13 haftada o bölgeye yavaş yavaş Veysel'i monte etmek gerekir.Bu önümüzdeki sezon bizi yapılacak bir transferden kurtarır.

Emeklerin için teşekkürler Sadıgov.Yolun açık olsun...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2011 saat 22:31
Alıntı yapılan esAY

Veysel ve Sezgin stoper mevkide oynabiliyorlar.
Yok artık sezgin stoper oynamasın düşünmek bile istemiyorum...
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 01:17
Yolun açık olsun...
Tabi gönderilen futbolcular çok başarılı ve her maçta forma giyenlerdi... Onun için gönderildiler... Hatta Bülent Hoca bu başarılı futbolcuları gönderip kendi adamlarını aldı devre arasında dimi... Yani altyapıdan filan adam alıp oynatmayı aklından bile geçirmez zaten Bülent Hoca... Ondan da beklenmez zaten... Gönderilen adamlar bedavaya oynuyolardı ona rağmen gönderildiler... Ne kadar yazık...

Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 04:25
fazla göremedik gönderilmemeliydi bence yolun açık olsun sadıqov bu yönetim ne yapıyor anlamak mümkün değil
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 08:38
Alıntı yapılan since65

Eskişehirspor kadrosundaki futbolcu sayısı hızla azaltılıyor. Kadromuz giderek alternatifsiz bir şekile dönüşüyor. Altyapıdan gelen gençlerle veya yapılacak nokta transferlerle güçlendirilecekse ona sözüm yok. Ama sayısı azalan kadro önümüzdeki sezon transfer edilecek onlarca futbolcu ile doldurulacaksa ESES i tekrar karanlık günlere sürüklemenin zemini oluşturulur.Böyle bir yanlışı yapmayacakları konusunda yönetime ve Bülent Uygun'a güvenmeyi çok isterdim.

Dikkat ederseniz es es te haddinden fazla futbolcu vardı.Aynı fenerbahçe gibi olduk.Bu kulübe aşırı yük getirir fazla topçuların gönderilmesi çok iyi oldu.yoksa esas böyle  karanlık günlere sürüklenebiliridik.Eldeki 11 e çıkan futbolcuların yerine oynayacakların hep genç gelecek vaadeden olması her zaman için iyidir.Bu hem ekonomik açıdan hem başarı açısından çok iyi olur.
    Ben şahsen Veysel'in takıma kazandırılmasını çok istiyorum gerçekten gelecek vaadeden bir futbolcu onu küstürmemek lazım..
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 15:57
Alacaklarına karşılık olarak mı gönderildi acaba?
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır