eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esAY Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustaf Kemal
Online Durum: Offline
  Alıntı esAY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 00:23
Rıza hoca çalıştırdığı takımların defansına faydalı olamayacak kadar zararlı bir hocadır,duyurulur:)
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 01:01
Bu forumda Rıza Hoca'yı savunan arkadaşlarımıza şunu tavsiye ediyorum.....Sivasspor forumuna girin ve bizim geçen senelerdeki yorumlarımıza ne kadar yakın yorumlar yapılmış hayret edin.......basit goller yedik,mükemmel mücadeele ettik......Bu kadar zavallı bir adam bu futboldan trilyonlar kazanıyor ya........gözümüz yok ama hiç haketmiyorsun be hocam......
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 03:27
Alıntı yapılan baltraES

Alıntı yapılan 26_shadow_26

Alıntı yapılan baltraES

Alıntı yapılan 26_shadow_26

aynen yaaa bırakın artık şu muhabbeti bu tür söyLemLerLe her geçen gün antipati topLuyoruz nerde kaLdı bizim büyükLüğümüz ???  Eyv. Rıza Hoca'yı herkes gibi bende çok eLeştirdim ama sonuç itibariyLe kLubümüze hizmetLeri oLmuştur ve her profesyoneL gibi o da başka takıma gitmiştir.Bize düşen doğrusuyLa yanLışıyLa kendisine teşekkür edip,başarıLAr diLemektir.Sonrası bizi iLgiLendirmez .
ANADOLU'DAKİ SEMPATİMİZİ ANTİPATİYE ÇEVİRMEYELİM LÜTFEN !!!
büyük küçük yazınca ne oluoyr ??

maksat üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olunca böyle oluyor işte,içeriği okumaya gerek yok nasıl olsa eleştirilecek bir yer buluyoruz biz !!! İyi de yazsak kötü de yazsak herhalukârda. 

Ama eyv. bir daha olmaz k. bakmayın
seninle ne eleştirisine giricem ben sadece yazını düzelt ! msn de yazışmıyorsun

"Sende düzelt yazını , imla hataların gırla gidiyor. Bi çok kelimeyi de yanlış kullanmışsın. Büyük harf kullanımı konusunda bilgin yetersiz , düzgün yaz biraz. MSN'de yazışmıyosun." ;)

Ben olsam böyle bi cevap verirdim. Neyse ki ben değilim , efendilik etmiş susmuş arkadaş. Arkadaşa katılıyorum , niyetin bağcıyı dövmek.

Saygılarımla...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 08:26
Haftaya sivasspora kıyak çekme gibi bir durumumuz olmaz inşaalah.Gerek Bülent Hocanın Sivassporu sevmesi Gerek Rıza Hocayla Halil Ünalın aralarının iyi olması gerekse takım içinde rıza hocayı seven futbolcularımızın bulunması, bu duygusal olarak gevşemeye sebeb  olabilirmi ?.
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 10:52
Alıntı yapılan Erkandes

Haftaya sivasspora kıyak çekme gibi bir durumumuz olmaz inşaalah.Gerek Bülent Hocanın Sivassporu sevmesi Gerek Rıza Hocayla Halil Ünalın aralarının iyi olması gerekse takım içinde rıza hocayı seven futbolcularımızın bulunması, bu duygusal olarak gevşemeye sebeb  olabilirmi ?.

Şu kötü Galatasaray'dan 4 gol yememiz, sahadaki futbolcularımızın tanınmayacak kadar kötü oynaması, Halil Ünal'ın Adnan Polat'la arasının iyi olmasına bağlanabilir mi? Haklısın, insanın aklından bunlar geçmiyor değil.
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2011 saat 11:31
o zaman benimde aklımdan bir şey geçmedi değil,,,, sezer manisada cincon için kadro dışı kalmadı mı ??acaba sene sonunda gideceği için mi bilerek sarı kart gördü Confused bunuda ark.lar arasında konuştuk
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 01:17
kendi takımının oyuncusunun ne soyunu ne sopunu bırakan adamların sivasspor teknik direktörü hakkında bize ne yapmamız gerektiğini söyleme hakları yoktur.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 08:00
evet çok hırslı çıkacaklar biz yenersek konyanın durumuna düşerler hele o panikle bir yenilgi daha alırlarsa rızaya bay bay ama ben hala 8taşa nasıl yatacak onu bekliyorum
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 12:08

Sivasspor başlığına ilk kez bakıyorum, bir daha da bakmam. Bu ne yaa... Bizantizm, karalama almış başını gitmiş. Yazık yaa burada Eskişehirsporumuza şikeci vb. demeyi abes görmeyen şahıslar var... Yazıklar olsun size.. not etmek lazım sizi, ben yazacam bir yere gerçi, bütün samimi rektaşlarıma da tavsiye ederim. Eskişehirsporumuzun şike yaptığını ima eden, alenen buralara yazanlar haindir bence...

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2011 saat 22:22

Buradan Sivas' ın yardımcı antrenör Bülent Hocaya sormak istyorum, Sivas ikinci yarı bir pozisyonda %100 golü kaçırınca durduğun yerdeki cam, çerçeve ne varsa indirdin, eline ne geçti?

Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır