eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Online Durum: Offline
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 10:39

kayacan oynasa daha iyi hem genç çocuk , gelecekte faydası olur

ESES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 11:02
daha hazır bir 2 ci kaleciye ihtiyacımız var. atilla iyidir hoştur belki ama yedek beklemekten artık paslandı adam. sert gelen toplar sürekli sekti, bir çok topu ilk hamlede tutamadı. gollerden öte kazımın direkten dönen topunda aslında hata yaptı.

ligin sonuna doğru artık kayacanı hazırlamak sinanı iyi takibe almak lazım. sinan 2 yıldır sürekli oynuyor bakalım ne hale geldi, kayacan 90 dakkada nasıl performans gösteriyor görelim.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 11:09
Alıntı yapılan evindelisibenim

kayacan oynasa daha iyi hem genç çocuk , gelecekte faydası olur

alper bile bu maçta zorlandı, büyük maçları kayacan zor kaldırır
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 15:47
İyi toplar çıkardığı görüşüne katılmıyorum, rahat kontrol edebileceği topları yer tutuş hatası ve sektirmeleriyle zorlaştırdı belki bu da iyi top çıkardığı yanılgısını uyandırdı.

Bana kesinlikle güven vermiyor, bana göre tecrübeli kaleci arkasında bekleyen yedek kaleci mutlaka alt yapıdan olmalı, Kayacan veya başkası. Kayacan'da o ışık yoksa o da sinan gibi kendi yolunu çizmeli yerine altyapı hocalarının takdir ettiği bir başkası bu fırsatı beklemeli.

Başka türlü yeni Ömerler yetiştiremeyiz.
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 15:59
Bırakın Atilla Koca'yı çok sevdiğimiz İvesa'nın bile bir çok sorunu var. Eskişehirspor'un tüm mevkilerinde tercih ettiği gibi , kalesinde de 'orta düzey' oyuncuları tercih ediyor olması tehlikeli bir durum fikrimce.

En basitinden örnek olarak geçen hafta oynanan Schalke-Dortmund maçını verelim ; maçın golsüz bitmesinin en büyük sebebi Schalke kalecisi Neuer'in yaptığı muazzam hamleler ve güzel kurtarışlardır. (Maçın özetini google'dan "schalke dortmund 2011" diye aratarak bulabilirsiniz.)

İvesa'yı ben de tüm diğer taraftarlar gibi çok severim , çok sempatik bir insandır , şehrimizin bir parçası olmuştur. Fakat yönetimin yapacağı(!)(güleyim bari) transferler arasında bir de kaleci olmalıdır diye düşünüyorum.

İyi günler.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 17:17
Türkiye liginde ciddi kaleci sıkıntısı var bunu hepimiz görüyoruz biliyoruz genel olarak kaleciye cok para ödenmek istenmiyor dolayısıyla yedek kaleciler genelde rekabet olusturamıcak duzeyde seciliyor bu sadece bizim için değil genel olarak böle ama ben atila nın ivesa dan cok eksik oldugunu dusunmuyorum fizik olarak biraz dezavantajlı sadece
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 17:10
Bence de iyi bir kaleci. Eksikleri ve dezaavantajlı olduğu durumlar tabii ki var ama bu kadar az maç oynayan bir kaleci de bunların olmasını normal karşılıyorum. Ayrıca tecrübeli bir yedek kaleciyi, her zaman tercih ederim. Kendisine güvenim şu an için mevcut.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 18:38
açıkçası son maçta hiç beğenmedim ben Atilla'yı.. kurtardığı bir topta kontrol edemedi ve yüzüne çarptı, biraz şans kurtarışıydı, altından geçen topu da başka bir kaleci olsa kurtarabilirdi diye düşünüyorum. gene de bir yedek kaleciye göre çokta kötü değil.
Yukarı
messi26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı messi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 18:58
mac eksikligi var yoksa bende cok begendim
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 22:05
özellikle   kaleciler için   en iyi   antreman  maçtır.şurası  bir gerçek ki , yedek kalan kaleciler
1.kaleciyi  zorlamaz iseler,   yedek  kulubesine  abone olurlar.  Ya da  alt liglerde   sürekli   ilk
11'de  sahaya çıkacakları takımları  tercih ederler
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır