eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 444445446447448 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
DeMo_eSk Liste gör
Yazar

Sercan
Yer: Şirintepe
Online Durum: Offline
  Alıntı DeMo_eSk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 22:08
Alıntı yapılan esesliadem

Arkadaşlar internetten bulamadım İstanbul'a doğu ekspresi saat kaçta hareket ediyor bir de bilet fiyatları nedir ?

23:00 te Eskişehire gelicek en az 1 saat rötarlı gelir. fiyatıda 7.75
Yukarı
DeMo_eSk Liste gör
Yazar

Sercan
Yer: Şirintepe
  Alıntı DeMo_eSk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 22:33
Eve gecen gün digitürk baglattık. Digitürkün yerini değiştirmek istiyorum. farklı bi odaya fakat o odadaki tvde scart girişi yok. Digitürkü Normal anten girişine bağlayabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 23:24
Maxthon 3 kullanmaya başladım ama bazı sitelerin yazımında türkçe karakterleri göstermiyor ne yapabilirim :(
KaanOZTRK
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 23:40
Alıntı yapılan DeMo_eSk

Eve gecen gün digitürk baglattık. Digitürkün yerini değiştirmek istiyorum. farklı bi odaya fakat o odadaki tvde scart girişi yok. Digitürkü Normal anten girişine bağlayabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.

Bizim eve bağlayalım en iyisi :) Dönüştürücü vardır muhtemelen.
22 Haziran 2013
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2011 saat 00:05
Alıntı yapılan eko222

arkadşlar pc de yerel disk c-50gb d-150gb e-100gb gözüküyor d ve e neredeyse bomboş c dolu diye devamlı uyarı geliyo hiç bir şey yapamıyorum bu c diskini büyütmenin bi yolu yokmu d ve e den alıp c ye verme gibi

erkan kardeş..öncelikle masa üstünde ve belgelerim klasörünün içinde ne kadar resim video yada buna benzer büyük alanlar kaplayan dosya varsa onların hepsini d yada e sürücüsüne taşı(kopyalama ama komple taşı)..çünkü hem masa üstü hem de belgelerim klasörü aslında c sürücüsü üzerinde çalışırlar.

ama asıl amacın c sürücüsünün alanını büyütmekse eğer yani 50'den 100 gb'ye çıkarmak gibi bunu da ya partition magic programları aracılığıyla yaparsın(o da bilgi, beceri ve dikkat isteyen bir konudur) ya da format attırarak yaparsın. her ikisinde de yardımcı olurum istersen..ve tabii Eskişehir'deysen...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 15:45
Video editlemeyi bilen biri bana dönebilir mi? Gol videoları vs.. var. Başından sonundan kesilecek yerler var küfürlü olduğu için..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 16:05
Alıntı yapılan turker

Video editlemeyi bilen biri bana dönebilir mi? Gol videoları vs.. var. Başından sonundan kesilecek yerler var küfürlü olduğu için..

Windows Movie Maker ile kolayca kesme işlemini yapabilirsin. Windows XP ve sonraki versiyonlarda Movie Maker kurulu oluyor diye biliyorum.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 16:07
Alıntı yapılan hickmath

Alıntı yapılan turker

Windows Movie Maker ile kolayca kesme işlemini yapabilirsin. Windows XP ve sonraki versiyonlarda Movie Maker kurulu oluyor diye biliyorum.

Program var da, ben onu da kullanmayı bilmiyorum. :)
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 16:16
Basitçe tarif etmeye çalışayım :)
Program açıldıktan sonra sol taraftaki menüden Al - Videolar seçeneğiyle videolar programa alınıyor.
Aşağıdaki çizelgeyi zaman çizelgesi yaptıktan sonra az önce programa aldığımız videoyu o çizelgeye sürüklüyoruz.
Daha sonra o zaman çizelgesinden istediğimiz zamanın üzerine tıkladıktan sonra, sağ taraftaki görüntünün altındaki "Böl" butonuna tıklıyoruz. Böylelikle videoyu parçalamış oluyoruz. İstemediğimiz bölümün üzerine sağ tıklayıp kaldır diyerek silebiliyoruz.
Kesme işlemini bitirdikten sonra yine sol taraftaki menüden "Videoyu Yayınla" seçeneğinden "Bilgisayara kaydet"i seçerek videoyu bilgisayara kaydediyoruz.
Fakat sanırım program mp4 uzantılı videoları çalıştırmıyor.
Umarım işini görür.
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 01:15
sorems markalı web cameram var ama cd kayıp cdsini bulamıyorum  böyle sorunu olan oldumu nette nereden bulabilirim
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 444445446447448 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır