eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 03:35
Alıntı yapılan cresadur

...Geç geldikleri içinde şu anda istenilen fizik kondisyonda değiller....
Sanki adamlar daha önce futbol oynamiyolardi... Hazir degiller degilde takimla uyum içinde oynamalari zaman alacak dese daha mantikli olur...
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 07:21
Riza Hocanın vazgeçilmez röportajı o :D
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2011 saat 22:10

Bursa maçı sonu Rıza Çalımbay o bildik açıklamalarını yaptı...

Saydım tam 3 defa basit goller yiyoruz dedi... İşte hocam maharet o basit golleri yedirtmemek takımına...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
esestascı Liste gör
Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı esestascı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2011 saat 22:21
rıza hocanın gerçekten deplasman maçlarında çok büyük sorunu var.hangi takım olursa olsun biz veya sivas hep birbirinin kopyası maçlar.oyunu tutamıyo.kanatlardan geleceklerini herkes gördü ama rıza hoca ona önlem alamadı.basit goller yemesini oyuncularda değil biraz kendinde araması lazım.
her yerdeyiz
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2011 saat 22:23
Bence bugün Sivas oynaması gerektiği gibi oynadı. İlk yarı maçı bile koparabilirdi ama atamadılar. Bu arada ilk yarı 0 vermiştim Hayrettin sağolsun yaktı bizi. Sivas'a başarılar..
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 03:01
Bak Asya ya... Haftaya trabzon u konuk ediyolar , kazanamazlarsa çalımbay a yol göründü demektir , artık eses te yok zor anında puan verecek kimse kimseye acımıyo bu ligde hocam...
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 07:55
sivas trabzonada yenilirse öz güvenleri kaybolacaktır.çok zor fiküstürleri var sonrada bize geliyorlar bizdende darbe yerlerse bilemiyorum işleri çok zor....Sivasın düşmesini istemiyorum il takımları düşeceğine belediyelerin düşemesini ankaragücünün gençlerbirliğinin düşmesini daha çok isterim.
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 11:08
Rıza Çalımbayın kısmeti yok resmen dün sivas maçının tamamını izledim en az 1 puan alacak kadar oynadı sivas yeni toplanmış bir takım için iyi de futbol oynuyorlar ancak bu durum 3 haftada 1 puan alığı gerçeğini değiştirmiyor sivasın
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 12:18
Alıntı yapılan ekukrer

Bursa maçı sonu Rıza Çalımbay o bildik açıklamalarını yaptı...

Saydım tam 3 defa basit goller yiyoruz dedi... İşte hocam maharet o basit golleri yedirtmemek takımına...
aynen basit goller yedik,ah rıza hoca ne diyim ben sana senden bi cacık olmazzzz
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 12:58
Sivas değilde Rıza için üzülmüyorum...bu adamın lisansını almalılar elinden yanlışlık olmuş teknik direktör olamaz bu adam :)
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır