eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 206207208209210 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 01:20
Alıntı yapılan cevcet26

yıllardır bu 3 sözde büyükler devletten inanılmaz yardım alıyorlar bakın şimdide tesisleşme adı altında fener e kamp yapabileceği müthiş güzel bir arsa tahsis edildi ve tesis yapıldı.anadolu klüpleri sesini çıkartmıyor çıkartamıyor

spor toto   hala cevap veremedi ;  fenerbahçe  spor  klubüne   7milyon   verdi mi  vermedi mi?
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 01:42
 Abicim Fenerbahçe dediğin takıma sadece futbol olarak bakma,adamlar futbol harici 8 bransda daha mücadele ediyorlar.Tesis yapmak isteyen takımlara eminim ki arazi verirler çünkü sonuçda Türk sporuna yapılan bir katkıdır bu.Biz tesis yapacağız diyerek arazi istedikde vermedilermi?Adamlar kendi stadlarını yaptılar ama tapusunu alamıyorlar,kendi basketbol salonlarını yaptılar,tesis konusunda para yardımıda alırlar arazide alırlar,çünkü adamlar yapıyor.
 Daha öncede yazdım yine yazıyorum biz stadın sadece kullanım hakkına sahibiz,üst kullanım hakkınıda alamıyoruz,çünkü bir spor kompleksinin üst haklarının devredilebilmesi için devredilen kulubun en az 6 spor bransında Türkiye liglerinde mücadele etmesi gerekiyormuş.
S.nalbant
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 01:54
Doğru diyorsun,adamlarda basket var,atletizm var bildiğim kadarıyla,mutlaka dahalarıda vardır.Bizde sadece futbol...Başkada yok sanırım.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 16:56
Manisa Spor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) desteğiyle gerçekleştirilen 19 Mayıs Stadyumu açık tribünün üstünün kapatılması çalışmalarının aralıksız sürdüğü bildirildi.

Proje uygulamasına şu ana kadar temel atma işlemi ve çatı direklerinin monte edileceği beton kolonların yapımı ile çatıyı oluşturacak direkler ve çelik konstrüksiyonların boyama işlemlerinin tamamlandığının belirtildiği açıklamada, bu işlemlerin ardından çelik kolonların montaj işlemlerine başlandığı kaydedildi.

Bu arada Manisaspor Asbaşkanı Ersin Öztaş ile Yatırım ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Efendioğlu'nun, açık tribünün kapatılması çalışmalarında ilk çelik kolonun montajına yerinde nezaret ettiği bildirildi.

Açıklamada, asbaşkan Öztaş'ın, ''açık tribünün kapatılması işleminin planlandığı gibi mart ayının ilk haftası itibariyle tamamlanacağı'' yönündeki değerlendirmesine de yer verildi.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 19:39
Bu başlık kapanır , açığın üstü kapanmaz...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 20:17
Alıntı yapılan enes1965

Bu başlık kapanır , açığın üstü kapanmaz...

Bunun üstüne de söz söylenmez...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 21:00
sabah ntvspor da izledim. bjk, fb ve gs nin, buna diğer takımlar dahil mi bilmiyorum. vergi borçlarında indirim yapılmış. 50-60 milyon dolarlık borçlar 2-3 milyon dolarlara indirilmiş. tabi anadolu takımlarının borçlarında da indirim olsa bile, bu kadar yüksek borçları olmadığı için, bu indirimden en fazla bu 3 takım faydalanmış oluyor
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 21:37
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan kaansrdr

Arena stadyumun maliyeti 500 milyon dolar üstünde,Borçlu harçlı gs bu stadyumun yönetim olarak harcamış olduğu 200-300 milyon dolar,gerisi devlet tarafından karşılanmış,resmi açıklamalar böyle,biz elimizi cebimize sokmadan bu iş olmayacak yoksa bir hayal yeni stadyum!,

gs kulübünün alisamiyenin yerinden feragat etmek haricinde ttnet arenaya harcadığı bir kuruş para yok... duyumunuz yanlış sanırım....

doğru 200-300 milyon dolar harcasaydı , galatasaray stadını kendi yapardı o parayla. ali sami yen'den feragat etti etmesine de. ali sami yen de kendisinin değil, devletin zaten. sadece kullanım hakkını düşük bir meblağ ödeyerek galatasaray almıştı. tabi bu durum bütün takımlar için geçerli.  yani devlet yeni stad yaptı, kullanım  hakkını galatssaraya verid. bunun karşılığında da yine kendisine ait olan ali sami yen'in arazisini sattı. tabi istanbulun enmerkezi yerinde olan bu araziden gelecek para da , yeni stad için harcanan paradan çok daha fazladır. kısaca herkes kazanmış oldu
Hatta aynı olay bizim içinde geçerli idi sanırım... Stadyumun yerinden feragat etmek şartıyla muttalip e stad yapılması durumu... Fakat gerek taraftar gerekse belediyenin olumsuz görüşlerinden dolayı konu kapandı... Bizimde kulüp imkanlarıyla bu stadı yenilememiz zor olduğundan stad konusu çıkmaza girmiş görünüyor...
Nacizane tek çözüm yolu belli firmalarla anlaşma yapıp hem tribün ismini hemde tribün altındaki alanların kullanım hakkını vererek parça parça stadyumu yenilemek...(örneğin bir mağaza zinciri ile anlaşıp hem tribün ismini hemde tribün altındaki alanın kullanım hakkını verip maliyetini karşılamak )
Bunun örneği fenerbahçe stadyumunda var telsim tribünü, migros trübünü gibi...

Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2011 saat 01:26
TARAFTARA ÇİLE ÇEKTİREMEYİZ!

TOKİ’nin önceki gün duyurduğu yeni stat projesiyle ilgili görüşlerini açıklayan Teknik As Başkan Nihat Çuhadar, arada geçecek olan 2-3 yıllık süreç için de açık tribünün üzerinin mutlaka kapatılması gerektiğini söyledi.

YENİ STADYUM ŞART
Eskişehirspor gündeminde hareketli dönemler yaşanıyor. Uzun süredir beklenen stadyumla ilgi önceki gün TOKİ Başkanı 2011 yılında yapımına başlanacağını duyurmuştu. Bunun üzerine görüşlerini aldığımız Eskişehirspor Teknik As Başkanı Nihat Çuhadar önemli noktalara değindi. Çuhadar, “Eskişehir’in ve Eskişehirspor’un yeni bir stadyuma ihtiyacı var. Bununla ilgili gerekli girişimlerde bulunduk. Modern bir stadyuma kavuşmak ve maçlarımızı burada oynamak bizim için çok iyi bir şey olacak. Temelinin atılması ise zannediyorum seçim öncesinde olacaktır.”

BELEDİYE İLE İŞ BİRLİĞİ YAPILMALI
Nihat Çuhadar yeni stadyum yapılırken Büyükşehir Belediyesi ile de iş birliği içerisinde olunması gerektiğine dikkati çekerek, “Böylesine büyük ve güzel bir proje için Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen ile de iş birliği içinde olunmalı. Bu iş birliği gerçekleşirse yaşanabilecek olan aksamalar veya eksik kalan bölümler daha iyi bir şekilde yapılmış olur. Bana göre bu söylediğim üzerinde durulması gereken bir konudur.”

AÇIK TRİBÜN KAPATILACAK
Yeni stadyumun yapılacak olması demek açık tribünün üzerinin kapatılmayacağı anlamına gelmediğini de sözlerine ekleyen Çuhadar, “Temel önümüzdeki günlerde atılacak. Ve bu stadyumun yapımı aşamasında 2-3 yıl gibi bir süre geçecek. O yüzden taraftarımıza çile çektiremeyiz. Böyle bir lüksümüz yok. Açık tribün ile ilgili projeler hazır. Yılmaz hocamızın bu konuda hassasiyeti var. En az 2 yıl daha burada olduğumuz için açığın üzerinin kapatılması şart. Yani her halükarda kapatılması lazım.”

GELECEK ADINA UMUTLUYUZ
Takımın ligdeki konumuna ve gelecek sezondaki hedeflere de değinen Teknik As Başkan Nihat Çuhadar, “Bu sezon için şanssız bir başlangıç yapsakta, daha sonra toparlanarak iyi bir çıkış yakaladık. Sezon sonuna kadar da yine her maçı kazanarak belirlediğimiz noktaya gidiceğiz. Gelecek adına planlarımız var. Bunları yavaş yavaş hayata geçiriyoruz. Sezon sonu kadromuzu daha da güçlendirerek daha büyük hedefler için yola çıkacağız. Tabi bunları yaparken alt yapı ve kurumsallaşma anlamında sağlam adımlar atmak zorundayız. Zamanla Eskişehirspor hak ettiği noktaya gelecektir” diye konuştu.

20.02.2011

Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2011 saat 01:31
Birden gene bu başlığı görünce şaşırdım:)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 206207208209210 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır