eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 1-0 Konyasspor(19.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 00:29
Çaktırmadan çaktırmadan üst sıralara tırmanıyoruz. Şampiyonluğa oynadığını iddaa eden bjk ile aramızda 3 puan fark kaldı ilk 4 hayal değil yeter ki iyi konsantre olalım.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 00:38

Oyuncu Değişiklikleri çok yerindeydi bir 5 - 10 dk önce olsaydı süper olurdu, takımın geneli iyiydi pele özellikle çok iyiydi ...

Artık ayağa pas, derinlemesine paslar ve çalışılmış duran toplar var , futbolumuz zevk veriyor ...Clap
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 00:44
  Bilmiyorum ilginizi çekti mi batu oyuna girer girmez telloyla zencinin itişmesine müdahil olup hakemin sezere kart göstermesine neden oldu , mevzu kapanacaktı oraya gidip efelenmeseydi ,hatta iyi kendi de kart görmedi , çok gereksiz bi müdahaleydi sezer de cezalı duruma düşmeyecekti Angry ya da daha sert çıkıp hakemin ilgisini kendine çevirip  kartı kendi görseydi Wink 
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 00:51

Konya maçında Erkan yoktu Erkan olsaydı takım daha iyi oynardı.Haftaya Geseyi Erkanla ezeceğiz :)

"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 00:59

Hava ve zemin futbolumuzu olumsuz etkiledi.Bizim oyuncular taknik kapasitesi bu ligin çok üstünde olan oyuncular dolayısıyla zorlandık.Zaten maçtan öncede demiştim ya 1-0 olur ya da en az dört atarız diye.

Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 01:01
Konyasporluyuz forumunda konyalilar bize kizgin kufurler falan .....Sezer'e bile kufur ettiler
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
afeskon Liste gör
Yazar

YASİN
Yer: eskişehir
  Alıntı afeskon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 01:08
Konyaspor taraftarı üzülürek söylüyorum böyle.yaklaşık 2 sene önce iki takımda düşme hattındaydı son maçlara doğru Konyaspor - Eskişehirspor karşılaşmıştı bende vardım o maçta Tellerin arkasında 20 büyük hopörlör sahaya değilde hepsi bize dönüktü ve 90 dk boyunca ses kaydı çaldılar sesimizi bastırmak için olur olmaz her durumda küfür ettler geçen dönem 2 - 1  kaybettiğimiz maçta Es Es diye bağırdılar nasıl taraftardır inanın çözemedim
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 01:13
Alıntı yapılan poseidon

Alıntı yapılan enes1965

Ivesa

Sezgin                      Nadarevic                       Diego                    Volkan

Pele                             Alper

Burhan                                                                                          Tello

Sezer

Batuhan

Ben çift forvet çıkacağımızı düşünüyorum, Alper yerine Ümit Karan oynar gibime geliyor... Çünkü Konya kapanıp bir puan koparmaya gelecektir... O defansı açmak için sürekli markaj altında bir Batuhan yetmez... Ümit le ikisi çıkarsa Sezer Burhan ve Tello daha rahat pozisyonlara girebilirler...
Sen Ümit demişsin ben ALper demişim , 2nizide üzmeyeyim demiş Bülent Hoca :)
Alperi bugün oyundan düşene kadar çok beğendim.Büyük gelişme var iyi çalışıyor.Ayağında top tutuyor,adam eksiltiyor,dikine gidebiliyor.İyi yoldasın Alper , çalışmaya devam...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 01:47
bu arada 20 yıldır yenemiyormuşuz. buda bitmiş oldu...
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 01:48
hakeme rağmen kazandık takım zeminin kayganlığı ve havanın soğuk olması ve konyasporluların sert müdahaleleri nedeniyle iyi oynayamasa da mücadele isteği vardı hepsini tebrik ediyorum Clap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır