eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 1-0 Konyasspor(19.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 03:12
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 04:06
Kazanırsak Antep'in alacağı sonuca göre 6.'lığa kadar yükselme şansımız olacak . Bu sene gerçekçi olmak gerekirse Avrupa'ya gitmemiz çok zor 5. olan takımın Avrupa'ya gitme şansı yok çünkü ilk 4'e girecek takımlar kupa finalinde karşılaşmayacaklar . Bizim için en mantıklı hedef ilk 6 görünüyor . İlk 6'ya giren takımlara havuzdan ekstra para veriliyorki bu para gerçekten küçümsenmeyecek kadar ciddi bir rakam olacak . Geçen sene 6. olma şansımızı elimizin tersi ile itip İBB'ye vermiştik . Umarım bu sene geçen seneki 7.'lik derecemizin üstüne çıkabiliriz .

Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 04:18
her zaman her yerde ezelden ebede en büyüksün eses im 
şişen köfteler
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 12:29
Konyasporun bana göre en etkili oyuncusu olan Grajciar antrenmanda sakatlanmış.Maçta forma giyemeyecekmiş.
Kaynak: www.sporx.com
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 12:36
Alıntı yapılan enes1965

Konyasporun bana göre en etkili oyuncusu olan Grajciar antrenmanda sakatlanmış.Maçta forma giyemeyecekmiş.Kaynak: www.sporx.com

Bende bu haberi paylaşmak için girmiştim bu sayfaya sen benden önce davranmışsın.Bana göre konya en iyi futbolcusunu kaybetti.Bizim için güzel haber.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 12:51
şu an konyada askerim...carsı iznindeyim..gecen carsı almadıgım EsEs atkımı carsıdan buldum ve su an konya caddelerinde bir EsEsli atkısıyla dolasmakta...EsEsim benim!
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
  Alıntı harun 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 12:52
slm herkese esesimize konyaspor maçında başarılar şafak 15 inşallah 1,5 sene sonra esesimi sivas maçında izleyeceğim hatay huduttan tüm eseslilere slmlar skor 2-0
ne zaman gelecek o büyük gece
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 13:00

Atatürk Stadyumu beyaz'a büründü. Anidan kar yağışına tedbir alan stadyum görevlileri çimleri kar yağışından korumak için brandayı yağış olmadan dakikar önce zemine serdi. Görevlilerin stadyumda 24 saat aralıksız görev yapmaları ise dikkatlerden kaçmadı. Görevliler çim temizleme işlemlerini maça saatler kala yapmaya hazırlanırken trübünlerde yarın temizlenecek 

Alıntıdır....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Anadolu_Pusat Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Anadolu_Pusat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 13:02
Alıntı yapılan enes1965

Konyasporun bana göre en etkili oyuncusu olan Grajciar antrenmanda sakatlanmış.Maçta forma giyemeyecekmiş.
Kaynak: www.sporx.com

Doğan, zorlu maç öncesi antrenmanda talihsizlik yaşadıklarını, takımın önemli oyuncularından Grajciar'ın sakatlandığını ve Eskişehirspor maçında forma giyemeyeceğini kaydetti.

http://www.ligtv.com.tr/SporTotoSuperLig.aspx?r=1&hid=86461
Anti-Bizans
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 14:49
Erzurum kış olimpiyatlarınamı gideceğiz maça mı?Tribünlerin hali saha zemini çok kötü gözüküyor.Pazartesi Allah yardımcımız olsun..

Buradan Açığın üstünü kapatmayanların kulaklarını bir kez daha çınlatalım..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır