eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 172173174175176 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2011 saat 22:23

Alıntı yapılan eskisehirspor.com Forum Kuralları

1- Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanmak, mesajlarda küfür ve küfür kısaltmaları, nokta nokta konularak yazılan küfürleri kullanmak Yasaktır..

Alıntı yapılan omer_2626

amerikanın israilin ataları değil senin dedelerin hee ama utanıyorsan onlardan s.. olur gidersin bu ülkeden

Alıntı yapılan c eren1965

senin bok attığın osmanlı 600 sene ayakta kaldı.yıkılırken bile dünyanın en güçlü 3 devletinden biriydi.

Eskiden böyle bir üslup kullanılmazdı....

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2011 saat 23:02
Semih,dogru cünki eskiden bilgisayar yoktu,internet yoktu ama terbiye , ahlak ve uslüp vardi...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
gocmen Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: ABD/Seattle
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 07:16
Bu forumun eskisehir.net/eses zamanlarından beri ziyaretçisiyim. O zamanlardan beri her gün takip ediyorum. Çok çok az yazıyorum. Toplasanız 5-10 kere yazmışımdır (eski forumdakileri de sayarsak). Yalnız yazmam gereken yere yazmamışım hiç.

Bu forumu kuran, burayı yöneten tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. 12 yıldır neredeyse dünyanın öbür ucunda yaşıyorum. Sayenizde 2. Lig B grubundayken bile olan bitenden haberim oldu. Sadece maç sonuçlarını oğrenmedim. Futbolcularımızı tanıdım, maçlardan resimleri gördüm, o atmosferi yaşadım, transfer dedikodularını duydum... Bunun ne demek olduğunu anlatamam size. Bu olanağı sağladığınız için tekrar teşekkür ederim.

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 15:27
yeni üyelikler sezon ortasında ilk kez açılmadı sanırım
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 21:58
Ana sayfada (en soldaki kolonda) yeralan iki haftalik fiksturde hafta sayilari 1, 2 olarak degil de 18, 19 olarak gosterilirse daha dogru olur. Bu haftalarin tarihleri de hatali verilmis. Ayrica 2. Hafta maclarinda kucuk bir hata var: Bucaspor-GS macinin Bursaspor-GS olarak duzeltilmesi gerekiyor.
Mete
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2011 saat 23:00
Arkadaşlar son günlerde sitemizde bir anormallik var. Konularla ilgili pek yazı yazan olmuyor. Site de hiç bir hareketlilik yok. Sebebi nedir acaba?
Belki Bir Gün!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2011 saat 23:21
Alıntı yapılan StS

Arkadaşlar son günlerde sitemizde bir anormallik var. Konularla ilgili pek yazı yazan olmuyor. Site de hiç bir hareketlilik yok. Sebebi nedir acaba?

Düzelmesi yakındır, Big%20smile 
kalender
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 10:29
Alıntı yapılan StS

Acaba Neden- Bu Konuyu Defalarca Söledim Çok Degerli Renkdaşlarımız Bile Soğudu.

İnsanlar Konu üzerinde paylaşmak Konuları Tartışmak İster Eskişehirin Menfati Olan Konuları Tartışmak İster Oyuncuların performansını Degerlendirmek İster Malüm Dedigimiz Konularla Hiç Alakası Olmayan Tartışmalar Guruplaşmalar Var Haliyle Kimse Yazmıyor Birazda Site Adminlerinden Kaynaklanan Olaylar Birilerine Taviz Verisen Birilerinin Gözünün Yaşına Bakmasan Formda Yazan Olmaz Kısacası Formun Suyu Cıkar Dost Acı Söler İsteyen Bana Kısın Pusuya Yatsın Hatamı Beklesin Belki Bulur Ne Bulur İmla Hatası Big%20smile

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 10:31
Evet abuk subuk konulara çıkıyor tüm konular ben bile okumaktan sıkıldım artık o yüzden 1-2 satır okumam yetiyor
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2011 saat 11:45
Alıntı yapılan StS

Saçma sapan yazılarla ve eleştirilerle sitenin sözüne güvenilir eski yazarlarının küstürülmesi olabilir. Bu da takımın başarısıyla doğru orantılı olarak artıyor maalesef, bunun yanında içi dolu mesajlardan ziyade copy paste forumu olduk çıktık. Takım başarılı oldukça ve göz önünde bulundukça forumun hangi amaçla var olduğunu bilmeyen insanların sayısı artıyor. Bu kirlilik için daha önce çeşitli öneriler sunuldu ama site yönetimi pek oralı olmadı. Takım iyiye giderken site kötüye gidiyor!
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 172173174175176 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır