eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ürgüp Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 09:41
Her şey güzel olacak beyler sabredelim... ;)

Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 10:17
                       Ben takımımızdan umutluyum takım gerçekten çok kaliteli futbolculardan oluşuyor metin diyadin gençlere önem veren bir hoca oda eskişehirsporda pişecek kayacanın oynaması berkayın oynaması gerçekten bizim için bir şanş genç kardeşlerimizi kazanmalıyız. takım 5. ve 6. hafta rayına oturur hazırlık maçları ölçü olmamalı biz görevimizi yaparak kombinemizi alalım stadı  dolduralım
Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 11:58
Forumdaki sayfaları okudum herkes farklı yorum yapmış herkesin kendi görüşü saygım sonsuz fakat biraz daha sağduyu.
Metin hoca herkese şans tanıyıp tüm futbolcularımızın performansını görmek istiyor.Muhakkak vardır bir bildiği.Wink
Maçı izlemeden yorum yapmak  biraz abes kaçmış basından okuduğum ve maçı izleyenlerden aldığım bilgiye göre takımımız iyi oynamış fakat şansızlık varmış üzerlerinde.Ouch
Biraz daha sağduyulu yazılar yazarsak hem takımımızın hem de kendi moralimizi bozmayız bence takımımız iyi yolda alternatifli bir kadromuz var.
BU TAKIMA GÜVENİP DESTEK OLMALIYIZ GÜZEL GÜNLER YAKINDA...SmileClap

SAYGILARIMLA...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 11:59
Geçmiş Sezonlardan tecrübe ile Hazırlık maçlarının ölçü olmadığını  artık aşağı yukarı hepimiz biliyoruz .

Bugün itibari ile artık son düzlüğe girdik Takım bu Turnuvadan sonra olsa olsa en iyi ihtimalle Pazar günü son hazılık maçını  yapabilir . Buda demek oluyorki  Hoca'nın ideal veya ideale en yakın 11'ni bu hafta sahaya sürmesini bekleyebiliriz .

Daha açık ifade edecek olursam  Hoca'nın artık ideal 11'ni belirleyip  hiç olmassa Lig başlayana kadar  bu kadro ile 1,2 maça çıkması lazım .

Benim şahsi düşüncem Turnuva'nın son maçında ideal kadromuzla sahada yeralacağımızdır sanıyorum o maç Bize Takım hakkında iyi kötü bir fikir verir .

Artık bu saatten sonrada Hoca'nın  kafasında  sadece ve sadece başarılı olmak için daha fazla ne yapabilirim düşüncesi olmalıdır yoksa kafasında hala başka işlerle ve kişilerle uğraşmak olursa ?????
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 12:25
Alıntı yapılan littbarski

1983 TEN BERİ BU TAKIMIN PEŞİNDEYİM.ES-ES TARAFTARINA SALAK,APTAL V.S. ŞEKLİNDE YORUM YAPANLARI KINIYORUM.BURDA HERKES ES-ES SEVDALISI EN CAHİLİNDEN AMERİKADA MASTER YAPANINA KADAR.LÜTFEN KİMSEYİ AŞAĞLAMIYALIM.YAZDIKLARINI DA ELEŞTRMEYELİM.ADI ÜSTÜNDE FORUM.HERKES KENDİ GÖRÜŞÜNÜ YAZACAK,DERDİNİ PAYLAŞACAK.SAYGINIZ OLMAZSA ES-ES E YAKIŞMAZSINIZ.BEN BU KÜLTÜRÜ KELAYNAKLARDAN,SUADİYELİDEN(AYDERİN KURUCULARI) ALDIM BAZILARINIZ DOĞMAMIŞKEN DEPLASMANLARA GİTTİM.NE OLUR BİRAZ SAYGI.

Oynamamış Sinan'a bile laf atılıyorsa ya, ikinci cümlenizi bir daha gözden geçirmenizi öneririm. Bunu hangi mantık alır? Yok Sinan'ın torpili varmış, yok şöyleymiş, böyleymiş...Bu kişiler Sinan'ı da kaybetmemizi istiyorlar galiba. İnşallah lig başlayana kadar takım kendine gelir. Beklemekten başka çaremiz yok...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
fanatik026 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı fanatik026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 14:02
ya tamam lig başlamadı ama yinede böyle bir takıma yenilmesi çook şaçma bence.biraz hırs yapsalar fark atardık ama olmadı.inşallah lige kadar bu durum düzelir.bu futbolcularla ve yönetimle süperlige çıkmamız lazım saygılar
FANATİK ESESLİ
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 15:09
Hazırlık maçlarına bakıp karamsarlığa düşeceksek bu işe hiç başlamayalım daha iyi arkadaşlar...
Dikkat edersek her hazırlık maçında aşağı yukarı 20 tane futbolcumuz oynuyor..Üstelik hazırlık kamplarında aşırı yüklenme olduğu için yorgunlukların olması muhtemeldir..O bakımdan ümitsizliğe kapılmayın ki birde şöyle bir durum oldu geçen yıl..
Davras kupasını alarak Eskişehir'e döndük..Sezon sezonunu düşmekten zor kurtardık..Öyle hazırlık turnuvalarında alınan kupalara aldanmayın geçen seneyi iyi hatırlayın derim..
Bir lig şampiyonluğunu 1000 tane Davras ve Ürgüp kupasına değişmem ben..
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
h.yalciner Liste gör
Yazar

hasan yalçıner
  Alıntı h.yalciner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 16:02
Alıntı yapılan fanatik026

ya tamam lig başlamadı ama yinede böyle bir takıma yenilmesi çook şaçma bence.biraz hırs yapsalar fark atardık ama olmadı.inşallah lige kadar bu durum düzelir.bu futbolcularla ve yönetimle süperlige çıkmamız lazım saygılar
fenerbahçeninde roberto carlos ve kezman lı kadrosuyla i.b.b yenilmeside saçma değilmi?bence takımımızın giresuna yenilmesi hiçde saçma değil bu yüzden biraz daha olaylara iyimser yaklaşalım
Yukarı
CoBaiN Liste gör
Yazar

emir
Yer: Malawi
  Alıntı CoBaiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 16:17
Alıntı yapılan h.yalciner

[QUOTE=fanatik026]ya tamam lig başlamadı ama yinede böyle bir takıma yenilmesi çook şaçma bence.biraz hırs yapsalar fark atardık ama olmadı.inşallah lige kadar bu durum düzelir.bu futbolcularla ve yönetimle süperlige çıkmamız lazım saygılar
fenerbahçeninde roberto carlos ve kezman lı kadrosuyla i.b.b yenilmeside saçma değilmi?bence takımımızın giresuna yenilmesi hiçde saçma değil bu yüzden biraz daha olaylara iyimser yaklaşalım[/QU

haklısın bır mac kaza olabılır 2 mac ta kaza olabılır ama bız hangı hazırlık macını rahat kazanacagız hazırlık mac nı gectım lıgın baslamasına ne kadar kaldı bu takımla nasıl sampıyonluk ıddasıyla lıge baslıycaz en azından gecen sezonlarda ılk haftalarda aldıgımız puanlarla lıgde kaldık bu sene acaba gecen senekı gıbı ılk  haftalarda aldımız puanlara hasret kalmayalım ...
nalet olsun şu içimdeki ES ES sevgisine!!!!
Yukarı
alamanyalieses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ibrahim Türker
Yer: Germany
  Alıntı alamanyalieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 16:30
Ya bugün istifa eden yokmu ?
Kriz mriz yok mu ?
Iyi alistiydikta. Ne yazcaz simdi, kimi istifa ettiricez. Asip kescez.
Heh buldum, kalede Kayacan mi vardi. Medya bisey yazmamismi hakkinda.
Aksam ne icti ?, sabah ne yedi ?
Medya da tatile cikmis galiba.
Neyse espri olsun diye yazdim. ( Bide bazilarini doldurusa getirirmisim simdi) 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır