eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ürgüp Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
littbarski Liste gör
Yeni Yazar

okan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:49

BEN KİMSENİN YAZISI İÇİN DEĞİL GENELLEME YAPTIM.MADEM BURDA YENİ BİR SAYFA AÇTIK,MADEM BAZI KURALLARA DİKKAT EDELİM DİYORUZ.ZATEN AZINLIK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIZ BİRBİRİMİZİ KIRMADAN DAHA YAPICI OLMALIYIZ.BİRAZ ATEŞ ABİNİN USLUBU GİBİ OLDU AMA SİZ BENİ ANLADINIZ:))

SENSİZ GÖĞE YÜKSELEN ŞANA YAZIKLAR OLSUN
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:53
Alıntı yapılan asssadza

Alıntı yapılan littbarski

1983 TEN BERİ BU TAKIMIN PEŞİNDEYİM.ES-ES TARAFTARINA SALAK,APTAL V.S. ŞEKLİNDE YORUM YAPANLARI KINIYORUM.BURDA HERKES ES-ES SEVDALISI EN CAHİLİNDEN AMERİKADA MASTER YAPANINA KADAR.LÜTFEN KİMSEYİ AŞAĞLAMIYALIM.YAZDIKLARINI DA ELEŞTRMEYELİM.ADI ÜSTÜNDE FORUM.HERKES KENDİ GÖRÜŞÜNÜ YAZACAK,DERDİNİ PAYLAŞACAK.SAYGINIZ OLMAZSA ES-ES E YAKIŞMAZSINIZ.BEN BU KÜLTÜRÜ KELAYNAKLARDAN,SUADİYELİDEN(AYDERİN KURUCULARI) ALDIM BAZILARINIZ DOĞMAMIŞKEN DEPLASMANLARA GİTTİM.NE OLUR BİRAZ SAYGI.

Okan bey,yazınız benim yazıma karşılık bir cevap ise şöyle diyeyim:

''Saygıyı bilmeyen saygı göremez''

Assadza okan beyin bu yazısı yazınıza cevap değildir muhakkak.Ama kardeş bildiğimiz giresunlularmı artık karadenizlilermi bilinmez burada yazılanlara karşı çirkin uslublar kullanmışlardır.Yazılar bunlara cevaptır.Biz TÜRKÇEYİ bu insanlardan daha iyi konuşuruz.Türkçe dersi verilmesi gerekirse dersi biz veririz onlar değil.En son olarak da sizin dediğiniz gibi
SAYGIYI BİLMEYEN SAYGI GÖREMEZ

S.nalbant
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:54
Alıntı yapılan ugur66

Sevgil Kerem, kadroyla ilgili bilgi de verebilirmisin. İlk yarı kimler vardı. Kimin yerine kim girdi gibi yorumlar yapabilirseniz seviniriz.

Kayacan, Koray (Erkan dk. 46 ), Serkan (Ersin dk. 46 ), Ulaş (Sezgin dk. 74 ), Zafer (Tufan dk. 46 ), Mehmet Akif (Sadat dk. 67 ), Birol, İshak (Serdar dk. 46 ), Ömer (Berkay dk. 64 ), Engin, Mustafa Sevgi
Yukarı
littbarski Liste gör
Yeni Yazar

okan
  Alıntı littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:59
ARKADAŞLAR DEDİĞİM GİBİ BENİ SADECE ES-ES TARAFTARI İLGİLENDİRİYOR.MEHMETE YADA MÜJDATA SORABİLİRSİNİZ BENİ.BUGÜNE KADAR ÇOK BADİRELER ATLATTIK VE BUGÜNÜMÜZE DE ŞÜKÜR..TRÜBÜN GRUPLARI DA BAZEN BİRBİRİ İLE BİRŞEYLERİ PAYLAŞAMIYOR,O HAVA BURDA ESMESİN İSTİYORUM SADECE YOKSA ORTALIĞI KARIŞTIRMAYA FALAN NİYETİM YOK.
SENSİZ GÖĞE YÜKSELEN ŞANA YAZIKLAR OLSUN
Yukarı
lonal Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Madagascar
  Alıntı lonal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 03:15
Alıntı yapılan asssadza

Alıntı yapılan ugur66

Sevgil Kerem, kadroyla ilgili bilgi de verebilirmisin. İlk yarı kimler vardı. Kimin yerine kim girdi gibi yorumlar yapabilirseniz seviniriz.

Kayacan, Koray (Erkan dk. 46 ), Serkan (Ersin dk. 46 ), Ulaş (Sezgin dk. 74 ), Zafer (Tufan dk. 46 ), Mehmet Akif (Sadat dk. 67 ), Birol, İshak (Serdar dk. 46 ), Ömer (Berkay dk. 64 ), Engin, Mustafa Sevgi
Her maçta değişik değişlik kadrolar var..
Bu maçta bu sonucu aldık diye fırtınalar estirmeyelim..
Ama hoca da her sonucun bu derece önemli olduğunu bilsin yoksa işi çok zor..
İşine en baştan bu taraftarı tanımayla başlasın....
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 04:20
yani gazozuna macta bu kadar adam deneyip yenilince olay cikartiyoruz. simdi diyadin ideal 11i sahaya surse o kadroyle 75 dakka oynayi bunlari ligten once biraz yorsa, alternatifler icin kafasinda fikir olusturmasa bizde nevsehir kupasini alsak ligte ekstradan 3 puanmi vericekler. o zamanda neden bu adam hic takimi denemiyor dicez. beyler bu is sabir isi. kimsenin elinde sihirli degenek yok. sezon basinda 14-15 transfer yapmis takim tabiki uyum sorunu yasiyacak ozellikle her iki yari farkli kadrlarla mucadele ediyorsa. ne olur ligin 5ci 6ci haftasina kadar bekleseniz. sabirsizlik degilmi hep bizi yakan. hadi simdi hazirlik maclarinda yeniliyoruz diye diyadini yolladik eee sonra ne olucak. yeni gelen hoca takimi tanicak falan derken gidicek gene bir ay. sadece holiganliktan uzak biraz basari odakli dusunsek bence takima buyuk faydamiz olacak.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 07:19
BU  senede  hayal  kırıklıgı  olacak  gibi   ben hiç  ümütli  değilim   arkadaşlar   
tayfun
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 08:02

Oooooooooooooff Off!! Ouch

Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 08:39
Beyler moralleri yükseyk tutatlım daha 12. adam yani bizler ksdroda değiliz elazığ maçında yerimizi alıp herşeyi yoluna koyarız evelallah Bir umut mutlaka vardır...
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 08:57
ben cok ümitliyim.hoca dogruyu yapıyor ,skora degil ,hazırlıga onem veriyor. hazırlık macı galibiyetleriyle kredi toplamaya calısmıyor.buna ihtiyac duymaması bile guzel birsey.yavuz hoca gecen sene 10 dakikada bir oyuncu degistiren takımlara bile buyuk olcude sabit takımla oynuyordu ve kazanıyordu. kazanmak icin oynasanız kazanmak cok kolay hazırlık maclarında .

yeni yapılanmıs bir takım oldugumuzu bu maclarda farkedemeyiz.ilk 2 veya 3 hafta bu su yuzune cıkar.ondan sonra gercek kimligimizle devam ederiz.diyorum ben .

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır