eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 11:00
hiçbir bando bizim gibi olamaz.toplanmış 5-6 kişi kendi çalıyor kendileri söylüyor.stadı çoşturmak için çalamıyor kimse takmıyor yani.çaldıklarıda alakasız müzikler kendilerine ait marşları yok.ömürleri uzun sürmez.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 12:00
Taklitlerimizden Sakının !!!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 12:19
Taklit,taklit ve yine taklit kısacası yine  kendilerine yakışanı yapmışlar,ama yinede daha iyi bir  taklit olabilirdi .Tribün kültürü olmayan,1000-2000 kişi stada gelen,kendi şehrinde azınlık kalanlar tribündede yaratıcı olamaz ve  ancak başkalarını taklit edebilirlerSmile
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 12:27
Bunlar bando olayını yanlış anlamışlar.Bando çalarken  beste filan söylemiyordı.Ayrıca çıkan ses de bizim bandoya göre çok farklıydı.Enstrumanları farklıydı galiba.Biraz fazla damar takıldılar.İlk başta ben yan tarafta düğün filan var sanmıştım.LOL
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 12:40
Alıntı yapılan eyup_kara26

antalyalılar işin b.kunu çıkardı ya, bu ne  böyle dakka başı bando çalıp durdular.adam gibi birşey de çalamıyorlar zaten, futbolcular bando çaldıkça gaza gelceğine daha kötü oynadılar.LOL
Denizlide kafede maçı izleyenlerin  ''YA bu Bando EsEs değilmi'' falan dediklerini duydum.
Yukarıda arkadaşın dediği gibi  ''bando olayının Türkiyedeki atasının bando eses olduğunu herkes biliyor''

Denizlide kafede maçı izleyenlerin  ''YA bu Bando EsEs değilmi'' falan dediklerini duydum.

hahaha buna cok guldum:):)
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 13:00
Zavallılar, taklitçiler, bilmemneler.. demediğimiz kalmamış. Bando olayı ilk Arjantin tribünlerinde çıkmadı mı? Herkes birbirinden görüp öğreniyor nihayetinde.

Antalyalılar kursun, bursalılar kursun hatta agliler de bando kursunda tribün özüne, asıl mantıgına, yani sahada oynayan takımına desteğe odaklansın. küfür azalsın.

objektif düşünününce binlerce adamın organize şekilde karşılıklı birbirine küfür etmesi garip değil mi? içinde bulunduğum topluluğa, dolayısıyla kendime küfür edilmesinden hoşnut değilim. o yüzden stadlarda küfürü azaltacak her projeye sonuna kadar destek veririm. helal olsun antalyalılara. insallah daha da geliştirirler. hem bandoları vesile olur, belki halkı tribüne çekerler. istanbul takımlarının peşinden koşacaklarına antalya tribünlerinde bandoyla marş söylesinler.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 13:06
Alıntı yapılan AhmetTarik

Zavallılar, taklitçiler, bilmemneler.. demediğimiz kalmamış. Bando olayı ilk Arjantin tribünlerinde çıkmadı mı? Herkes birbirinden görüp öğreniyor nihayetinde.

Antalyalılar kursun, bursalılar kursun hatta agliler de bando kursunda tribün özüne, asıl mantıgına, yani sahada oynayan takımına desteğe odaklansın. küfür azalsın.

objektif düşünününce binlerce adamın organize şekilde karşılıklı birbirine küfür etmesi garip değil mi? içinde bulunduğum topluluğa, dolayısıyla kendime küfür edilmesinden hoşnut değilim. o yüzden stadlarda küfürü azaltacak her projeye sonuna kadar destek veririm. helal olsun antalyalılara. insallah daha da geliştirirler. hem bandoları vesile olur, belki halkı tribüne çekerler. istanbul takımlarının peşinden koşacaklarına antalya tribünlerinde bandoyla marş söylesinler.

Antalyalilarin bizans takimi tutmasi bizim sorunumuz degil aslinda,
bencede kursunlar bandoyu, bursa kursun sivas kursun, en azindan tribunlere bir hava katiyor.

Ama Antalya bandosu , sanki africa kupasi maclarindaki tribun atmosferini yassati.
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 13:15
 Bando olayını ben şahsen ilk olarak Türkiye Hollanda maçında gördüm,o kadar kafa ağrıtmışlardıki Fatih Terim delirmişti ,hakemlere yalvarıyordu artık susturun bunları diye.2. kez gs de gördüm  25-30 kişi vardı bandoda çalanların  sayısı fakat ömürleri çok kısa oldu,tvlerde röportaj vermekten öteye geçemediler 4-5 maç sonra dağıldılar.
S.nalbant
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 10:54
babam emekli bando astsubayıdır. antalya'da oturan emekli bir bando astsubayı da babamın yıllarca birlikte görev  yaptığı bir arkadıaşıdır. geçenlerde telefonla konuştuklarında antalyadaki bando'da kendisinin de görev aldığını ve galatasaray maçındaki bando ekibinde bulunduğunu söylemiş. 

antalyada çok sayıda emekli öğretmen, polis , astsubay var. eğer iyi örgütlenirlerse bandolarını geliştirme şansları var. 

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 17:18
Alıntı yapılan kayılı

babam emekli bando astsubayıdır. antalya'da oturan emekli bir bando astsubayı da babamın yıllarca birlikte görev  yaptığı bir arkadıaşıdır. geçenlerde telefonla konuştuklarında antalyadaki bando'da kendisinin de görev aldığını ve galatasaray maçındaki bando ekibinde bulunduğunu söylemiş. 

antalyada çok sayıda emekli öğretmen, polis , astsubay var. eğer iyi örgütlenirlerse bandolarını geliştirme şansları var. 

Abi sen 42 yaşındasın.Allah uzun ömürler versin baba kaç yaşında.Amcalara helal olsun hala ciğer var demekki.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır