eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 22:12
Kalıcı olmalarını isterim ama bir öneri;
Daha çok futbolla alakalı beste çalmalılar.Maçtan çok açık hava festivali havası vardı.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 02:09
çok fena taklit olmuş. ama sevineceğim şey, bando olayının türkiyedeki atasının bando eses olduğunu herkes biliyor artık.

3es3ki2eski1es
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 07:14
tribunlerin öncüsü olmaya devam ediyoruz türkiyede tribun kültürü bizden sorulur bir kez daha kanıtlanmış oldu umarım kısa sürmez bursanınki gibi
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 07:29
Normalde BandoESES olayına kulp takmayan, destek veren, imrenen bir takım tarafından yapılsa bu olay tek bir kelime laf etmezdim ve desteklerdim ama bu oluşuma en çok kulp takan taraftarlardan biriydi MediKILpark Antalyaspor taraftarı. Ama gel gör ki baktılar popüler olduk gidiyoruz, neresinden yakalarsak kardır dediler ve böyle bir şeye kalkıştılar. Ama bu esasen onların nasıl bir duruş(!)a sahip olduğunu gösterdi.Smile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 08:59

Çakma Antalyalılar yuhhhhhh. Tribün kültüründen uzak anlayışınız ile siz ancak böyle taklit yapabilirsiniz!!!!

Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 09:02
Taklitçi zavallılar.
Bari taklidi iyi yapın.Elinize yüzünüze bulaştırdınız.Arkadaşlar hangi Belediye'den ? Muratpaşa'dan gibi geldi bana.
Hani stadda olsam peçeteye istek yazıp verirdim vallahi. İyi pop parçaları çalıyorlar.
Bi daha ki sefere Tayfun'dan "öptüm seni"yi istiyorum. 

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
AnadoluYıldızı Liste gör
Yazar

E.MURAD ÇELEN
Yer: Turkey
  Alıntı AnadoluYıldızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 09:20
Antalyaspor'un kötü taklit bando mu, orkestra mı olduğuna tam karar veremediğimiz mızıka topluluğu maç boyu romantik parçalar çaldı.
Topluluğun Bando olmadığı kesin, çünkü vurmalı çalgı ve zilin sesini duyamadığımız gibi, ekip marş kültüründen de, bi haber.  Bu anlamsız gürüldü ortamında bütün yük trompetin omuzlarına bindi.  Antalya'da malum sezon turizm sezonu değil, biraz kongre, fuar var ortada, bu durum da müzisyen dostların işlerinin de kesat olması normal, ne yapsınlar O'nlarda naylon bando girişimine kurban edilerek, belki de hayatlarında ilk kez bir maça maddi durum gereği  istemeyerek de olsa girmişler. 

Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 10:22
çok iyi olmuş, taklitler asıllarını yaşatır.. bu olay bize ne kadar imrenildiğinin göstergesidir.
Yukarı
eyup_kara26 Liste gör
Yazar

EYÜP KARA
Yer: DENİZLİ
  Alıntı eyup_kara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 10:41
antalyalılar işin b.kunu çıkardı ya, bu ne  böyle dakka başı bando çalıp durdular.adam gibi birşey de çalamıyorlar zaten, futbolcular bando çaldıkça gaza gelceğine daha kötü oynadılar.LOL
Denizlide kafede maçı izleyenlerin  ''YA bu Bando EsEs değilmi'' falan dediklerini duydum.
Yukarıda arkadaşın dediği gibi  ''bando olayının Türkiyedeki atasının bando eses olduğunu herkes biliyor''
ES-ES
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 10:52
helal olsun antalya ya çok hoşuma gitti , tribüne renk kattılar , umarım kalıcı olurlar , kalıcı olurlarsa bando zamanla ne zaman nasıl çalınacağınıda öğrenirler
ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır