eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Jaycee John Okwunwanne

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 259260261262263 267>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 15:00
Coş Konya'da da değerini anlayalım. Kocabey, Vucko, şimdi de sen... Artık maçlara 16-17 kişi gideriz.

Yolun açık olsun. Siyahi futbolcudan her zaman verim alınabilir. Atletiksin sonuçta. Bülent Hoca seni niye gönderdi anlamış değilim. Kamanan'dan farkın neydi ki?
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
on_ur04 Liste gör
Yazar

esesli
Yer: eskisehir
  Alıntı on_ur04 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 15:35
Alıntı yapılan ACMILAN

kendisi konya ile anlasmadı yurtdısı ıle gorusuyor bu haber sımdılık asılsız 
katılıyorum
!!eSkİşEhİrSpOr!!
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 15:44
Alıntı yapılan uayuay

Coş Konya'da da değerini anlayalım. Kocabey, Vucko, şimdi de sen... Artık maçlara 16-17 kişi gideriz.

Yolun açık olsun. Siyahi futbolcudan her zaman verim alınabilir. Atletiksin sonuçta. Bülent Hoca seni niye gönderdi anlamış değilim. Kamanan'dan farkın neydi ki?

biz ona her zaman fırsat verdik değerini anlaacak bi durum olucağını sanmıyorum olurda konyada dediğin gibi coşarsada kendisi utansın..ademin hakkını çok yedi bülent hoca jaycee ye güvenmeseydi ademi jaycee ye kestirmezdi... yolu açık olsun süperlig de oynayabilecek kapasitede olduğunu düşünmüyorum iki face videosuyla büyük hayaller kurmuştuk yazık oldu...
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 16:47
Alıntı yapılan uayuay

Coş Konya'da da değerini anlayalım. Kocabey, Vucko, şimdi de sen... Artık maçlara 16-17 kişi gideriz. Yolun açık olsun. Siyahi futbolcudan her zaman verim alınabilir. Atletiksin sonuçta. Bülent Hoca seni niye gönderdi anlamış değilim. Kamanan'dan farkın neydi ki?

jaycee mi atletik    güldürmeyin beni yaa. bnce bu adam hiç siyahi genlerini almamış insan biraz hızlı olur atik olur yaa.ama hiç biri yok .inşallah konya alır da kurtuluruz
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 17:30
Ismail bey

ESES maclarını kacırmıyorum... Islerimin yogunlugu dolayısı ile Antalyadaki maclarına gidemedim ama giden arkadasların dediklerine gore kilolarında kurtulmus ama enerjisi hepten kalmamıs....
Bana kosup baskı yaptıgı rakip defansı dagıttıgı bir mac soyleyebilirmisiniz?  

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 17:32
Alıntı yapılan inadına_eses

Emeklerin için teşekkürler.Yolun açık olsun Jaycee...

emek derken Confused
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 17:46
Hayırlı olsun iyi oldu. 3 tane gol atmış benim tek hatırladğım kupa maçındaki golüydü :) oda suratına çarptıydı.  Bence Konyada da  tutunamaz.. 
ESES
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 17:50
bizden çıksında isterse gol kralı olsun gram üzülmem çünkü öyle bi ihtimal olmadığı için =)) bu adamı halı saha maçına bile almam sinirlerimizi bozdu gitti başka bişey yaptığı yok sinir hastası oldum bunun yüzünden
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 18:17
umarım yanılmayız ve umduğumuz gibi KEŞKE ler etmeyiz
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 18:33
yahu niye keşke diyelimki oynayan birini göndermedik tam 1 senedir i.b.b maçı dışında başka golü olmayan gol atmak için bişey yapmayan alemci jaycee yi gönderiyoruz.biz fırsat verdik kendi tepti olay bitmiştir. yolu açık olsun 
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 259260261262263 267>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır