eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ürgüp Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
Online Durum: Offline
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:19
Giresun maçıyla ilgili yorumları okudum da,saçma sapan birsürü yazı ve yorum var.Oynamayan adama laf atanlardan,hocaya sallayanlardan,şöyle olsa böyle olsa yorum yapanlardan...

Önce Sinan olayından başlayayım;Sinan'ın dişindeki apseden ötürü maçta forma giyemedi yerine Kayacan oynadı,ilk yarı zaten pek iş düşmedi ikinci yarı adamlar 3 sefer geldiler 2 gol atıp gittiler,Kayacan'ın da yapacağı fazla birşey yoktu.Kalede olmayan çocuğa laf sokanlar,daha seyretmeden neyin ne olduğunu bilmeden Cenk gitsin diyenler...yazdıklarınız komik ve ayıp oluyor.

Ulaş Meyan samimi olduğum kişiliğini ve futbolunu sevdiğim bir arkadaşımdı ama bu sene takımımızda yok ve maalesef olmayacakta.Her gol yedikten sonra Ulaş'la ilgili yazılar yazanları doğru bulmuyorum.

Hoca'ya atıp tutanlarda olmuş.Şu anda yorum yapacak kadar kimse tanımıyor kendisini.O yüzden sukunet lütfen...

x kişi y kişi yorum yapmayacağım bugünkü maça geçeyim.

Kaptan Zafer ilk defa ilk 11'de forma giydi.Merak edenler için söyleyeyim rahatsızlığı ve tedavisi devam etmesine rağmen sigorta gibi oynadı yine.Rakibin ilk yarı hiç atağı yoktu neredeyse.Bizimde sayısını hatırlamadığım kadar kaçırdığımız pozisyonlar.Bazısı beceriksizlik bazısı şanssızlık ama öyle yada böyle ilk yarı 0-0 bitmesine rağmen seyir zevki ve üstünlüğümüz barizdi.

İkinci yarı kazandığımız penaltıyı 100 sefer kullansa 99 unu atacak olan Engin direğe nişanladı,bunada nazar boncuğu diyelim.Bu arada Engin bugün çok iyiydi sahanın her yerinde koştu,pres yaptı,orta yaptı,vuruş yaptı,dört dörtlük maç çıkardı.

Sonra rakibin ikinci yarıda 3 pozisyonu oldu ikisini attı.Kademe hatası ve gol atmaya çalışma ve atamama stresi diyelim bunada.Serdar'ın son dakikalarda direğe çarpan şutu,ve yine yararlanamadığımız pozisyonlar...Kısaca atamayana atarlar oldu.

Boşuna karamsarlığa kapılmaya gerek yok.Top girmeyince olmuyor.

Foruma yeni üye olan veya takip edip yeni yazan kişilerden bir ricam var.Beş kere düşünüp bir kere yazın çünkü yorum kirliliği yaratıyorsunuz....
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:26

Kerem, yorumlar için teşekkür ederiz. Çıplak gözle izleyen arkadaşlarımızdan yaklaşık aynı yorumlar geldi.

Seyir zevki yüksek ve ilk yarı tek kale oynamışız. Bu sezon kaliteli maçlar izleyeceğimize inancım artmaya başladı.

Maç seyretmeden yorum yapacağımıza, kombine bilet alımını birbirimize teşvik edelim. Taraftar olarak Eskişehirspor' a faydalı olabilmenin etkin yollarını düşünelim.
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:29
Sevgil Kerem, kadroyla ilgili bilgi de verebilirmisin. İlk yarı kimler vardı. Kimin yerine kim girdi gibi yorumlar yapabilirseniz seviniriz.

Yukarı
metu26 Liste gör
Yazar

Erdem
  Alıntı metu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:31
Madem Sinan'da olsa farketmezdi o zaman sorun Sinan'da değil, ayrıca herhalde dünya tarihinde ilk defa bir oyuncu oynamadığı maçtan dolayı eleştiriliyor buna da pes doğrusu..

Şampiyonluk yolunda Sinan'a bu yük yüklenmez demek ayrıdır, Sinan bu maçta  kimin torpiliyle oynamış demek farklıdır. İlki bir düşüncedir, katılır veya katılmam saygı duyarım. İkincisi salakça bir ifadedir, çünkü Sinan bu maçta oynamamış bile...

Sinan'ın pişmesi lazım ama bence Kayacan'ın da pişmesi lazım. O yüzden bu kadar çok farklı varyasyonun denendiği bir maçta kalede olması kadar da doğal birşey yok..

Alıntı yapılan 26-eses-26

İfadelerinize dikkat ederseniz çok iyi olacak. Bugün kalede Sinan'da olsa farketmezdi. Önceki hazırlık maçlarında sanki Sinan'la maç kaybetmedik. Ben de isterim Sinan'ı 20 yaşında kazanıp kaleyi emanet etmeyi. Ama bana yeterli gelmiyor. Şampiyonluk yolunda koşarken bu yük Sinan'a yüklenmez, kaldıramaz. Lütfen Mustafa Sevgi'de yapıldığı gibi de duygusallık yapılıp Eskişehir çocuğu gibi laflar edilmesin. Bence Sinan'ın kaleye tamamen geçmesi için daha pişmesi lazım, geçen yıl Eskişehir'deki tüm maçlarını izledim, dışarıda oynadığı bazı maçları da tv'den izledim, bana o kadar da güven vermiyor. 20 yaşında daha sanki yıllar kaçtı, kale için çok geç kalındı gibi ifadelere katılmıyorum, Valdez örneğide istisnalardan biridir, kalede tecrübe her mevkiden daha çok önemlidir.
Şimdi Eskişehir'de olmak vardı.......
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:33
assadza sen diyorsun ki takım iyi söylediklerinin kısa yolu.Takım iyi ise bize ligi beklemekten başka birşey düşmez.Ama hazırlık maçlarında dahi bu foruma girip bu taraftara laf söyleyen arkadaşları lütfen uyarın.Burada hiç kimsenin kimseyi küçümsediğide yok aşaladığıda.Kendini aşalık olarak gören insanlarda buraya yazı yazmazlarsa karşılık görmezler.Lütfen Sehir dışı aşağılık katılımları engelleyelim yoksa burası çok kötü tartışmalara sahne olacak.Taraftarlığı sadece rakip taraftarın sitesine girip yazı yazmak olarak algılayan insanlar lütfen buraya yazı yazmayın yazacaksanızda edebinizle yazın edebinizle karşılık görün.

S.nalbant
Yukarı
littbarski Liste gör
Yeni Yazar

okan
  Alıntı littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:34

1983 TEN BERİ BU TAKIMIN PEŞİNDEYİM.ES-ES TARAFTARINA SALAK,APTAL V.S. ŞEKLİNDE YORUM YAPANLARI KINIYORUM.BURDA HERKES ES-ES SEVDALISI EN CAHİLİNDEN AMERİKADA MASTER YAPANINA KADAR.LÜTFEN KİMSEYİ AŞAĞLAMIYALIM.YAZDIKLARINI DA ELEŞTRMEYELİM.ADI ÜSTÜNDE FORUM.HERKES KENDİ GÖRÜŞÜNÜ YAZACAK,DERDİNİ PAYLAŞACAK.SAYGINIZ OLMAZSA ES-ES E YAKIŞMAZSINIZ.BEN BU KÜLTÜRÜ KELAYNAKLARDAN,SUADİYELİDEN(AYDERİN KURUCULARI) ALDIM BAZILARINIZ DOĞMAMIŞKEN DEPLASMANLARA GİTTİM.NE OLUR BİRAZ SAYGI.

SENSİZ GÖĞE YÜKSELEN ŞANA YAZIKLAR OLSUN
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:42
Alıntı yapılan asssadza

Giresun maçıyla ilgili yorumları okudum da,saçma sapan birsürü yazı ve yorum var.Oynamayan adama laf atanlardan,hocaya sallayanlardan,şöyle olsa böyle olsa yorum yapanlardan...

Önce Sinan olayından başlayayım;Sinan'ın dişindeki apseden ötürü maçta forma giyemedi yerine Kayacan oynadı,ilk yarı zaten pek iş düşmedi ikinci yarı adamlar 3 sefer geldiler 2 gol atıp gittiler,Kayacan'ın da yapacağı fazla birşey yoktu.Kalede olmayan çocuğa laf sokanlar,daha seyretmeden neyin ne olduğunu bilmeden Cenk gitsin diyenler...yazdıklarınız komik ve ayıp oluyor.

Ulaş Meyan samimi olduğum kişiliğini ve futbolunu sevdiğim bir arkadaşımdı ama bu sene takımımızda yok ve maalesef olmayacakta.Her gol yedikten sonra Ulaş'la ilgili yazılar yazanları doğru bulmuyorum.

Hoca'ya atıp tutanlarda olmuş.Şu anda yorum yapacak kadar kimse tanımıyor kendisini.O yüzden sukunet lütfen...

x kişi y kişi yorum yapmayacağım bugünkü maça geçeyim.

Kaptan Zafer ilk defa ilk 11'de forma giydi.Merak edenler için söyleyeyim rahatsızlığı ve tedavisi devam etmesine rağmen sigorta gibi oynadı yine.Rakibin ilk yarı hiç atağı yoktu neredeyse.Bizimde sayısını hatırlamadığım kadar kaçırdığımız pozisyonlar.Bazısı beceriksizlik bazısı şanssızlık ama öyle yada böyle ilk yarı 0-0 bitmesine rağmen seyir zevki ve üstünlüğümüz barizdi.

İkinci yarı kazandığımız penaltıyı 100 sefer kullansa 99 unu atacak olan Engin direğe nişanladı,bunada nazar boncuğu diyelim.Bu arada Engin bugün çok iyiydi sahanın her yerinde koştu,pres yaptı,orta yaptı,vuruş yaptı,dört dörtlük maç çıkardı.

Sonra rakibin ikinci yarıda 3 pozisyonu oldu ikisini attı.Kademe hatası ve gol atmaya çalışma ve atamama stresi diyelim bunada.Serdar'ın son dakikalarda direğe çarpan şutu,ve yine yararlanamadığımız pozisyonlar...Kısaca atamayana atarlar oldu.

Boşuna karamsarlığa kapılmaya gerek yok.Top girmeyince olmuyor.

Foruma yeni üye olan veya takip edip yeni yazan kişilerden bir ricam var.Beş kere düşünüp bir kere yazın çünkü yorum kirliliği yaratıyorsunuz....

-Öncelikle maç ile ilgili yorumlarınız için teşekkür ederim,takımımızın bir penaltı kaçırması ve direkten dönen topları ve iyi oyun oynamaya çalışması sevindirici.
-Ben de sizin gibi düşünüyorum,bazı yeni üyelerin forum saygınlığını ve kalitesini yine bazı yorumlarla düşürdüğününe inanıyorum,ancak adı üstünde yeni üyeler yakında bu probleminde çeştli yollarla çözüleceğini düşünüyorum.
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:42
Alıntı yapılan littbarski

1983 TEN BERİ BU TAKIMIN PEŞİNDEYİM.ES-ES TARAFTARINA SALAK,APTAL V.S. ŞEKLİNDE YORUM YAPANLARI KINIYORUM.BURDA HERKES ES-ES SEVDALISI EN CAHİLİNDEN AMERİKADA MASTER YAPANINA KADAR.LÜTFEN KİMSEYİ AŞAĞLAMIYALIM.YAZDIKLARINI DA ELEŞTRMEYELİM.ADI ÜSTÜNDE FORUM.HERKES KENDİ GÖRÜŞÜNÜ YAZACAK,DERDİNİ PAYLAŞACAK.SAYGINIZ OLMAZSA ES-ES E YAKIŞMAZSINIZ.BEN BU KÜLTÜRÜ KELAYNAKLARDAN,SUADİYELİDEN(AYDERİN KURUCULARI) ALDIM BAZILARINIZ DOĞMAMIŞKEN DEPLASMANLARA GİTTİM.NE OLUR BİRAZ SAYGI.

Okan bey,yazınız benim yazıma karşılık bir cevap ise şöyle diyeyim:

''Saygıyı bilmeyen saygı göremez''
Yukarı
es_crunch_es Liste gör
Yazar

Serdar
  Alıntı es_crunch_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:43
ya biz takım hakkında bu zamana kadar hep iyi niyetli olduk ama bi yere kadar bu kadar kötüde hazırlık dönemi geçirilmezki ligin başlamasına iki hafta kaldı daa kadroda özelliklede defansta oturmuş bi görüntü yok zamanımız az kaldı biraz daa dikkat ve herşeyden önce sabır...
ESKİŞEHİRLİ OLMAK AYRICALIKTIR...
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 00:48
Alıntı yapılan littbarski

Burada kimse eses taraftarına direk salak yakıştırması yapmıyor. Konuları lütfen kulağından tutup milletin damarından girip forumu karıştırmaya çalışmayalım.
Elbette hepimiz forumda yazıyoruz ve farklı düşünceleri savunuyor olabiliriz ama belli yazıların sonucunda genellikle çoğunluğun ve sağduyunun kabul ettiği sonuçlara yöneliyoruz.

Forumumuz Türkiye liglerindeki en kaliteli ve seviyeli forumlardan biridir. Bu saygınlığı hep birlikte korumalıyız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır