eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 201202203204205 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 15:06
Alıntı yapılan exespor

İmza toplansın , para toplansın , çözülür aslında yeter ki taraftar istesin ... Protesto da yapılır kararlılık şart ama . . .
protestoda sonuna kadar varım

ancaaaaaaaaaakkkk tek kuruş para vermem sayın abim yıllardır komibinemi alıyorum lisanslı ürün kullanıyorum üstüne kalkıp acık kapansın diye paramı verecem yok öyle ya ma affedersiniz ama hani bi laf var ya .... .... yapmak zorundalar
herşeyi biz yaptıktan sonra yönetim ne işe yarar ozaman bıraksınlar transferide biz yapalım kulübüde biz yönetelim Angry
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 16:23
Alıntı yapılan eses şahin

Allah aşkına şu başlığa yazmayayım diyorum ama duramıyorum.Size kim dediki devre arasında kapanacak diye.Böyle bir söz veren yok, ayrıca eğer devre arasında kapatacağız derlerse işte o zaman yönetimin aklından ve samimiyetinden şüpe ederim.Ne iklim şartları nede zaman açısından imkansız olduğunu bildikleri halde bazı arkadaşlar sırf yönetime mualif oldukları için boyuna sallıyorlar.Evet daha öncede yazdım ve yönetimde açıkladı bu sezon sonunda bir aksilik olmazsa kapanacak diye. Neden hala bu başlığı ikide bir güncElleştiriyorsunuz anlamadım. Bende yönetimden şikayetciyim ama birazda insaflı olmak gerekir.Değil bu yönetim bu yönetimi eleştiren bizler bile şu anda yönetimde olsak bu açığın üzerini devre arasında kapatamayız.Evet yönetime sallayacaksak başka konularda sallayalım bu başlık altındaki eleştiriler samimiyetten uzak ve gülünç oluyor.Yazın sezon biter hala bir çivi çakılmazsa bu büyük taraftarın önünde hiç bir güç duramaz.Rıza Hoca bile duramadı.Biraz daha sabır.Wink

kar yağarken bile yapılır çatı kaç tane stadın çatısını inş yapıyor gsgm açta bak artık inşaat işleri yaza kışa bakmıyor biz es es tarftarı olarak gayet insaflıyız  herşeyi geç 2 senedir yapacaklar ama bi yönetim 2 yıldır proje götüremedi locasız ortalama maliyeti 1.5 milyon tl çokmu para şimdiki spor kulüpleri için sence ilk sezon gelen yabancılar ragıp  emre aygün v.s herşeyi boşver ümit karana verilen parya bal kaç tl
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 16:56
Fatih bey siz bari yapmayın.Bir ayda o stadın üzerine naylon bile çekilemez.Vede stad tamirdeyken ikinci yarı başlarsa kendimize stad arayalım.Zira maçlar oynanırken bir taraftanda inşaat yapılmaz.Bu kadar sabırla bekledik,üç beş ay daha beklemekle bir şey olmaz.Ama yönetimin bizleri iki yıldır oyaladığına katılıyorum.Hadi bu yazda yapmasınlar bakalım, Rıza Hoca Sivasa gitti kurtuldu,ama bu yönetim gidecek yerde bulamaz.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 17:25
    Uzun bir dönem insanların sesini duymazdan  geldiler,
    Sonra burası " sit alanı" diye yalan söylediler
    Daha sonra bu iş çok masraflıdır "Paramız yok"  dediler
    Baskılar artınca "proje hazırlatıyoruz " deyip unutturmaya çalıştılar,
    Neyseki 1 yılda projeyi hazırlattılar,
    Bu projeyede 10 tane zengin mutlu olsun diye loca bile koydular
    Şimdi ise ihalenin yapılmasını bekliyoruz daha doğrusu neyi beklediğimizi bile bilmiyoruz,
    Kısacası stad yapılalı neredeyse yarım asır oldu ama ortada bir şey yok,   
    Millet yeni stadyumlar yaptı biz hala konuşuyoruz,
    Bizleri konuşturuyorlar ve uzaktan bakıp dalga geçiyorlar.

kalender
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 17:54
Alıntı yapılan ESESHAN

Alıntı yapılan eses şahin

Allah aşkına şu başlığa yazmayayım diyorum ama duramıyorum.Size kim dediki devre arasında kapanacak diye.Böyle bir söz veren yok, ayrıca eğer devre arasında kapatacağız derlerse işte o zaman yönetimin aklından ve samimiyetinden şüpe ederim.Ne iklim şartları nede zaman açısından imkansız olduğunu bildikleri halde bazı arkadaşlar sırf yönetime mualif oldukları için boyuna sallıyorlar.Evet daha öncede yazdım ve yönetimde açıkladı bu sezon sonunda bir aksilik olmazsa kapanacak diye. Neden hala bu başlığı ikide bir güncElleştiriyorsunuz anlamadım. Bende yönetimden şikayetciyim ama birazda insaflı olmak gerekir.Değil bu yönetim bu yönetimi eleştiren bizler bile şu anda yönetimde olsak bu açığın üzerini devre arasında kapatamayız.Evet yönetime sallayacaksak başka konularda sallayalım bu başlık altındaki eleştiriler samimiyetten uzak ve gülünç oluyor.Yazın sezon biter hala bir çivi çakılmazsa bu büyük taraftarın önünde hiç bir güç duramaz.Rıza Hoca bile duramadı.Biraz daha sabır.Wink

kar yağarken bile yapılır çatı kaç tane stadın çatısını inş yapıyor gsgm açta bak artık inşaat işleri yaza kışa bakmıyor biz es es tarftarı olarak gayet insaflıyız  herşeyi geç 2 senedir yapacaklar ama bi yönetim 2 yıldır proje götüremedi locasız ortalama maliyeti 1.5 milyon tl çokmu para şimdiki spor kulüpleri için sence ilk sezon gelen yabancılar ragıp  emre aygün v.s herşeyi boşver ümit karana verilen parya bal kaç tl
ayrıca mesut hoşcan ilk yarı sonunda kapatılmaya başlanır dedi. sakarya gazetesinde aradım bulamadım ama dedi.
Ölümüne ES-ES ! ! !
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 18:43
Alıntı yapılan exespor

İmza toplansın , para toplansın , çözülür aslında yeter ki taraftar istesin ... Protesto da yapılır kararlılık şart ama . . .

Sezon başından bu yana neler yaptık Destek olan cıkmadı Cıkmadıgı gibi Hayin geri vites imla hatası gibi laflarla suclandık o yüzden hiç bir şey olmaz şimdi beni sevmeyenler biyerlerine bişeler calsın baştan söledik gelin birlik olalım her şey yönetimin istedigi gibi olmasın diye ama anlatamadık cok sevdigim insanlarla bile ters düştük Allahdan Bedava bilet olayı kalktı orda bile kızanlar cıktı bana ters düştük imza da toplasan bişe olmaz Taki TFF bu sahada oynanmaz derse işte ozaman devlet yaptırısa olur yoksa ne kale arkası nede acıgın üstü kapanmaz herşeyden önce yönetim şefhah degilki bunları yapsın
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 20:04
Ne protestosu kardeşim Takıma zarar verirsiniz Protesto falan olmaz Bu iş Böle gider Gerçek es es liler Maça gider ve bu haliyle izler 2 lik çıkarmayın şimdi
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 20:07
Sezon Başı Bunları kombine yaptırımımız varken Çok dinledim ben Şimdi Yönetim sadece güler bu talebe o zaman protesto olmadıysa artık hiç olmaz Bekleyin top sişzin ayağınıza gelsin ne zaman derseniz Önümüzdeki sezon kombine satış zamanı ondan önce siz yazar siz okursunuz
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
esmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: ist/esk
  Alıntı esmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 20:57
herkes evinden eski gazete getirse karton kaldırır gibi kaldırsa bu gazeteleri, hem görsel bir etkinlik olur 0 maliyetle ,hemde basit bir protesto olur verilen sözleri unutmadığımızı göstermek açısından...bizim kadar tribün performansı göstermeyen başka takım taraftalarının sırf kapalı yeni,yenilenmiş, akustiği olan stadlarda yaptıkları göstermelik basit tezahuratlarla gündem yapmasına bununla övünmesine uyuz oluyorum.biz her zaman her şeyin en iyisine layığız...
seninle açtım gözlerimi...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 21:05
Alıntı yapılan TMR 26

Sezon Başı Bunları kombine yaptırımımız varken Çok dinledim ben Şimdi Yönetim sadece güler bu talebe o zaman protesto olmadıysa artık hiç olmaz Bekleyin top sişzin ayağınıza gelsin ne zaman derseniz Önümüzdeki sezon kombine satış zamanı ondan önce siz yazar siz okursunuz

Merak etmeyin birdaha öle bişe yapacakda degilim o yüzden ben karışmıyorum acık kapanacakmış kale arkaları olacakmış yönetim ouncu almış satmış hoca almış hoca yolamış yönetim üye almış almamış biletler pahalıymış kacak girmiş birileri bedava girmiş yönetime başka takım taraftarı gelmiş vs vs işte top sizde ve sizin gibilerde buyurun istediginiz kadar yazın durun CÜNKÜ HİÇ BİŞE DEGİŞMEYECEK BEN OKUYUP BEN YAZMAYACAM takılın şimdi kendi kendinize

Bişeler yapmak istediysek kendim icin hiç bir zaman bişe istemedim Öncelik takım ve taraftarım icin di ama yaranamadık yaranamıyoz kim ne yaparsa yapsın ben ekmegimin peşindeyim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 201202203204205 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır