eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ugur1 Liste gör
Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEH
Online Durum: Offline
  Alıntı ugur1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 10:35
Artık yönetim bile yalan söylemeye sıkıldı galiba ses seda yok.
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 12:15
Kapatırsanız adam değilsiniz.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 22:45
Önceki gün yerel kanalların birinde İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Fercan Bey'in bir açıklaması vardı.Açık tribünün üstünün kapatılması ile ilgili projeyi oda olarak incelediklerini,her iki yanda birer tane beton kuleyle birlikte çelik konstrüksiyon bir yapı projelendirildiği,ancak üst tarafa yapılması düşünülen localar nedeniyle çok ağır bir yapı haline geldiğini,altında 10-12000 kişinin oturacağı bir  kapatma projesinin çok daha iyi incelenmesi gerektiğini ifade etti.Ayrıca mevcut açık tribünün daha önce iki parça olarak yapılmış olması,birinin bodrumlu diğerinin bodrumsuz olmasınında,üstüne gelecek yük bakımından çok detaylı etüd edilmesi gerektiğinide ifade etti.

Daha önce defalarca yazdık,açık tribünde locaya ne gerek var diye.15-20 loca için,hem maliyet artıyor,hem de eski tribünler üzerine gereksiz bir yük bindirilerek altında oturan 10-12000 kişinin can güvenliği riske ediliyor.Bizler sadece açık tribünün üstünün kapatılmasını talep ediyoruz,ıslanmayalım yeter.Loca yapana kadar şu pis koridorları ve tuvalet sorununu halletseler,çok daha hayırlı bir iş yapmış olacaklar.Loca yapacağız diye basit bir proje ve kapatma işini iki yıldır beceremediler.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 22:50
en son alınan havere göre açığın üstü az önce kapanmış.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 23:25
ya harbiden komik ya stadın herşeyi tamam bi loca kaldıydı bunu hususimi yapıyorlar bunla hoca kapatamasın diye adama tarftarın önünde yüklendin evet dedi yapayım dedi 2 sene sonra projeyi götürmedin sonra localar falan çıktı
Yukarı
UmutİzmEses Liste gör
Yazar

umut
Yer: izmir
  Alıntı UmutİzmEses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 23:56
zamanında bu stadı yapanlardan allah razı olsun eğer bu yönetimin yaptıracağı bir stadta maç seyretmemiz gerekecek olsaydı iç saha maçlarımızın tamamını bursa,ankara ve istanbul da oynardık.Ben 30 yıllık ömrümde herhangi bir konuda bu kadar beceriksiz bir idare ve yönetimi görmedim.Açığın üstü ve stad konusunda yönetimimiz benim gözümde "tff 2nci lig siyah grup" ta oynuyor
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 01:10
Açığın üstü az önce kapanmış ancak beğenilmeyerek tekrar açılmış.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 01:12
Alıntı yapılan darling eses

Kapatırsanız adam değilsiniz.

ClapClapClapClap
Clap
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 01:49
Acigi Kapatirmayiz!!!! Kapaliyi Acin da ise yarayin biraz !!!
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
esmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: ist/esk
  Alıntı esmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 01:53
H.Ünal açığın üstünü(maddi)kapattıda ne yazık ki biz göremiyoruz !
seninle açtım gözlerimi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır