eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 198199200201202 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2010 saat 23:57
Proje ihaleye bile çıkmamışken nasıl kapatıyorsunuz devre arasında.Lig bitmeden kapatılmayacak.Önümüzdeki sezona ancak yetişir.
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2010 saat 23:58
gülüp geçilrcek bir konu oldu bu başlık
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 00:07
Açık Tribün üstü kapanıyor
Eskişehirspor yönetimi, yakında temeli atılacak stad için çalışmaların hızlanmasından memnun. Ancak bu stadın orta veya uzun vadede bitmesini göz önüne alan yönetim, mevcut Atatürk stadının açık tribün üstünün kapanması için girişimlerde bulunuyor.
Açık tribüne maç izlemeye gidenlerin çilesi nihayet bitiyor.
Yapımından bu yana seneler geçmesine karşın üstü kapanmayan açık tribün için yönetim yeni bir proje hazırladı ve Ankara'da girişimlere başladı. Proje kabul gördüğü taktirde açık tribünün üstü devre arasında kapatılacak.
Konu hakkında görüşlerini aldığımız Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, " Gerek sporsever gerekse yönetici olarak açık tribünün konumu ve olumsuzları bizlerinde canını sıkıyor. Taraftarımızdan yıllardır yakınmalar alıyorduk. Yeni stad için çalışmalar hızlandı ve yakında temeli atılacak ama mevcut Atatürk Stadında en az iki yıl daha resmi maç yapacağız. Bu nedenle açık tribüne yatırım yapılması gerekiyor. Bununla birlikte projemiz içinde skor tabelası tarafındaki kale arkasına öncelikle portatif tribün yapacağız. " diye konuştu.
Sakarya Gazetesi

Tarih:28.10.2008

ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 00:19
bizler söylemeye yazmaya utanır olduk artık sözün bittiği yerdeyiz.Açık türübünün üstünü kapatamayan bir yönetime sahip olduğumuz için  U-T-A-N-I-Y-O-R-U-M
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 03:10
Ben rüyamda gördüm kapatılıyordu LOL
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 08:51
Hayal ...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 08:54
acık tribunun üstümü kapatılıyormus hadi hep beraber gülelim hahahahhahahahahahahahahahahaha puhahahahahahahahahaaha muhahahahahahhahahaa zuhauahuahuahuahuahua
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 09:17
Bu kaçıncı kapananışı,bu kaçıncı proje  ben sayısını unuttum.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 09:53
Alıntı yapılan Dorylaion

Açık Tribün üstü kapanıyor
Eskişehirspor yönetimi, yakında temeli atılacak stad için çalışmaların hızlanmasından memnun. Ancak bu stadın orta veya uzun vadede bitmesini göz önüne alan yönetim, mevcut Atatürk stadının açık tribün üstünün kapanması için girişimlerde bulunuyor.
Açık tribüne maç izlemeye gidenlerin çilesi nihayet bitiyor.
Yapımından bu yana seneler geçmesine karşın üstü kapanmayan açık tribün için yönetim yeni bir proje hazırladı ve Ankara'da girişimlere başladı. Proje kabul gördüğü taktirde açık tribünün üstü devre arasında kapatılacak.
Konu hakkında görüşlerini aldığımız Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, " Gerek sporsever gerekse yönetici olarak açık tribünün konumu ve olumsuzları bizlerinde canını sıkıyor. Taraftarımızdan yıllardır yakınmalar alıyorduk. Yeni stad için çalışmalar hızlandı ve yakında temeli atılacak ama mevcut Atatürk Stadında en az iki yıl daha resmi maç yapacağız. Bu nedenle açık tribüne yatırım yapılması gerekiyor. Bununla birlikte projemiz içinde skor tabelası tarafındaki kale arkasına öncelikle portatif tribün yapacağız. " diye konuştu.
Sakarya Gazetesi

Tarih:28.10.2008

Atış serbest...

Ama isabet her zamanki gibi koca bir sıfır...
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
esk165 Liste gör
Yazar

......
  Alıntı esk165 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2010 saat 10:33
Fb nin Türkiye kupasını senelerdir göremediği gibi bizde açığın üstünün kapanmasını göremeyeceğiz galiba.....
Ne Olursa Olsun Tek Sevdiğim Kalacaksın...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 198199200201202 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır