eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 16:17
Muhteşemsiniz BKŞ, bu gururu bizlere yaşattığınız için teşekkürler.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 16:17
Evet evet Arenayı dar etmek lazım kediciklere...

Yürümeye başladık bir kere... Şubat'ta Yine yeniden... BEKLE BİZİ ESTANBUL...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 16:24
Utandırmadı be KujomSmile HT'den canlı yayın görüntelerini kestiriyorum. 1 dakika 40 saniye:) Poyrazköy'deki kazıların ardından bize yani meydana bağlantı yapmışlar... O görüntülere haklı olarak ne alaka denir, ayıklanıyor...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 16:37

Tüm BKŞ'li dostlarıma canı gönülden teşşekür ediyorum,bizzat yerinde gördüğüm canla başla çalışmalarınız sayesinde tv'leri gazeteleri emniyeti de ayarlayarak sorunsuz ve unutulmayacak bir gün yaşadık. Gurbetin Kırmızı Şimşekleri olarak Her Zaman Her Yerde En Büyük olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz bizi takip etmeyi devam etsinler..

BursaESES
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
Yer: Turkey
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 16:40
Ne mutlu sevdasının peşinden yürüyenlere...

Ne mutlu Sevda Yürüyüşünü düzenleyenlere..

Bize bu mutluluğu yaşatan herkese, ama en çok da BKŞ'ye sonsuz teşekkürler...

"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 16:56
Alıntı yapılan Baba

Utandırmadı be KujomSmile HT'den canlı yayın görüntelerini kestiriyorum. 1 dakika 40 saniye:) Poyrazköy'deki kazıların ardından bize yani meydana bağlantı yapmışlar... O görüntülere haklı olarak ne alaka denir, ayıklanıyor...

HT bile son dakika girmiş, nerede NTV Spor, nerede Lig TV :)
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 17:01
HEYY! O LEYY! BANDOESES, BANDOESES!Clap
Tayfun başkanın dediğini yaptık, birasını içeriizzzzzz....Smile
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 17:23
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan Baba

HT bile son dakika girmiş, nerede NTV Spor, nerede Lig TV :)

İşte olduğum için daha yerel gazeteleri görmedim.Bizim gazetecilerde oradaydı.O kadar resim çektirdik.Erkan abi salı günü spor ekinde çıkar demişti.Nasıl spor ekinde resimler varmı?
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 17:59
Alıntı yapılan Essfor

Alıntı yapılan Baba

BursAnkara'nın ANITKABİR yürüyüşü ulusal basına ne kadar yansıdı? Biz 3-4, onlar 8-10 bin yürüdü sevgili Bahadır... Bizimki bence bayaaa bir yansıdı... Buna eminim...
Ama Show, aTV, Habertürk tv, Milliyet, Fotomaç, HT Gazete az diyen varsa da buyursun, gereğini yapsın. Biz gönül koymayız, hatta yürüyerek destek veririz. İnsanlara emekleri için teşekkür etmezseniz, insanlar bir daha emek memek vermez. İnsanları kaybetmeyelim, bizim birbirimize hep ihtiyacımız olacak...

Siz işin hep bir tarafından bakıyorsunuz ..ben sizin yaptıklarınıza ve harcadığınız emeklere bir şey demedim ki , Taksimde bir avuç insanın yaptığı rezillikler , Bursa ile Beşiktaşın kavgaları sayfa sayfa yazılırken bu güzelliklerin çok kısa bir şekilde değinilmesine kızıyorum....Mesela orada Eskişehirile  Kasımpaşalıların kavgası olsa eminim ki bütün gece konuşulurdu....Medya   yada bir kısım medya diyelim ...güzellikleri görmezden gelmeye devam ediyor her ne hikmetse......
Şimdi gidelim 10 esesli 10 kasımpaşalı taksime numaradan birbirimize girelim bak nasıl yazıyorlar...

Sanırım anlatmak istediğimi anlamışsınızdır....

izninizle   ekleme yapayım; milletçe gerginlikle  beslendiğimiz için  olay  çıkmayınca ilgi  çekmiyor(bakınız siyasilere)
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 20:48
Alıntı yapılan lord of eses

Alıntı yapılan

Alıntı yapılan

[QUOTE=].

karaköyde sıkı bir pazalık

Sermet durum o kadar vahimmiydi? Pazarlik yapilan yeri dikkate alirsak....      
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır