eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 12:08
Şu görüntüleri görünce insanın tüyleri diken diken oluyor.CryCry Başta BKŞ olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler Allah sizlerden bin kere razı olsun. Yürüyüşe katılan renkdaşlarımız ve Kasımpaşalı dostlarımızında ayaklarına, seslerine sağlık ClapClapClap Estanbul'da olupta yürüyüşe yetişememenin acısını taşıyorum içimde CryCry Benimle maça gelmeye istekli bir ufaklığın kurbanı oldum malesef CryCry Nasip değilmiş diyerek kendimi avutuyorum inşallah sizlere eşlik edebileceğim nice organizasyonlar olacaktır.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 12:12
Pazar gunu gundüzden beri telefonum susmuyor.İstanbuldaki bizanslı arkadaslarımdan sürekli tebrik telefonları alıyorum.Ne kadar büyük bir camia oldugumuzu   bir kez daha herkese göstermemize fırsat verenlere,BANDO ESES e bir kez daha binlercekez  teşekkurler.
Not; Olan aldığım formalara,atkılara oluyor,herkes bi şeyler istiyorLOL,NADAREVİÇ TEN  daha fazla forma  dağıtttım galibaLOLLOL
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
  Alıntı atilla Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 12:24
Yukarıdan çekilmiş ve önden arkaya kadar tüm taraftarı gösteren ,mekanın İstiklal Cd. olduğunu vurgulayan orjinal (montaj olmaz)bir foto bulunmalı gerekirse ajanslardan satın alınmalı. Stadyum veya Klüp koridoruna büyütülüp asılmalı.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 13:46
Alıntı yapılan Baba

BursAnkara'nın ANITKABİR yürüyüşü ulusal basına ne kadar yansıdı? Biz 3-4, onlar 8-10 bin yürüdü sevgili Bahadır... Bizimki bence bayaaa bir yansıdı... Buna eminim...
Ama Show, aTV, Habertürk tv, Milliyet, Fotomaç, HT Gazete az diyen varsa da buyursun, gereğini yapsın. Biz gönül koymayız, hatta yürüyerek destek veririz. İnsanlara emekleri için teşekkür etmezseniz, insanlar bir daha emek memek vermez. İnsanları kaybetmeyelim, bizim birbirimize hep ihtiyacımız olacak...

Siz işin hep bir tarafından bakıyorsunuz ..ben sizin yaptıklarınıza ve harcadığınız emeklere bir şey demedim ki , Taksimde bir avuç insanın yaptığı rezillikler , Bursa ile Beşiktaşın kavgaları sayfa sayfa yazılırken bu güzelliklerin çok kısa bir şekilde değinilmesine kızıyorum....Mesela orada Eskişehirile  Kasımpaşalıların kavgası olsa eminim ki bütün gece konuşulurdu....Medya   yada bir kısım medya diyelim ...güzellikleri görmezden gelmeye devam ediyor her ne hikmetse......
Şimdi gidelim 10 esesli 10 kasımpaşalı taksime numaradan birbirimize girelim bak nasıl yazıyorlar...

Sanırım anlatmak istediğimi anlamışsınızdır....

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 13:56
Kan her zaman çiçekten fazla ilgi çeker; orası öyle tabii...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
alperesk Liste gör
Yazar

ALPER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı alperesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 14:17
Allahın izniyle daha büyük organizasyonlar yapacağız inşallah Rabbim daha büyüklerini nasip etsin inşallah bu büyük organisazyonda emeği geçen herkesin eline koluna sağlık elleri dert görmesin.
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 14:47
Emegi gecenlere tesekkürler...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 15:25
OMUZ OMUZA VERELİM, YEMİN OLSUN SALLAYA SALLAYA YIKARIZ BURAYI....
Yağan yağmur altında çakan 4 bin ŞİMŞEĞE selam olsun...
Birbirimize biraz teslim olduk, bu kadarını HEP BİRLİKTE gösterdik cennet yurda...
Birbirine tam anlamıyla teslim olsun bu camia, biz gitmeden sevenlerimiz yürür baktığımız yöne...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 16:04
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan Volkan

Aydın Abi bi sorum olacak.
Bu Çiçek Pasajında çekilen acedemybjk videosunu çeken kişide sizin yanınızda mıydı acaba?
ben cevaplayayım kardeşim.kendisi üniversite yıllarını burada geçirmiş çok güzel bir abimizdir...her istanbul deplasmanında ve belirli maçlarda kerem abilerle bilhassa ütülü tayfa ile beraber oluyor.mevcut imkansızlıklardan ve beraberinde geçen kötü bir deplasman gecesinden dolayı yıllar sonra ilk defa bir İstanbul deplasmanını kaçırdım.belki de şampiyonluktan sonra ki en güzel deplasmanım olacaktı."gözler seni aradı neredeydin kardeşim" sorusu altında birçok kişi telefonum olmamasına rağmen ulaştılar.sağolun varolun...bunun dışında deplasman durumunun farkında olan kardeşlerim hep birlikte çok güzel bir tren organizasyonuna imza attılar.onlarla gitmeyi çok istedim ama,neden gidemediğimi biliyorlar.sağlık olsun nasip değilmiş.

Teşekkür ederim kardeşim bilgilendirdiğin için..
Keşke yanımızda olabiseydin sende bilmem kaç kere ismin geçti kulaklarını çınlattık.. Sonra duyduk ki Eskişehir'de kalmışsın üzüntümüz daha da arttı..
Ama için rahat olsun duruşumuzu bozmadan gittik geldik..

Nice deplasmanlara inşallah..
Aslantepe içinde organizasyonumuz olabilirr.. Şşştt..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 16:15
Alıntı yapılan Volkan

BKŞ'yee.. !

Sabah erken saatlerde trenden inmemize rağmen küçük BKŞ'li Mehmet Kardeşimizin üşenmeden karşıya geçip bizi karşılaması ve tüm gün bizi yanından ayırmaması,daha trende BKŞ'nin en yüreklilerinden Ersöz ile başlayan muhabbet,İstiklal'de ALPER ABİNİN "Siz bizim kardeşlerimizsiniz iyi ki buradasınız" demesi ile neşemizin 2 katına çıkması ve yine TAYFUN BAŞKAN İLE ALPER ABİNİN bizleri en iyi şekilde ağırlaması ile harika bir deplasman yaptıkk..

Bugun birkez daha gurur duydum Eskişehirsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum Nefer Trbünü bünyesinde bulunmaktan bir kez daha gurur duydum İstanbul'da bu armayı temsil eden böyle yürekler olmasından..

Allah sizlerden razı olsun..
Teşekkürler Neferin Bkş'si Mehmet'im..
Teşekkürler Ersöz'üm..
Teşekkürler Kujo'mm..
Teşekkürler Levent'im..
Teşekkürler Bkş'nin Bayan Üyelerii..
Teşekkürler TAYFUN BAŞKANN..
Teşekkürler ALPER ABİİ..
TEŞEKKÜRLER BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ..
Asıl bizler size teşekkür ederiz.
Neden dersen...Estiklal'de küfürlü besteler girmek varken, millete sataşmak varken DİK DURUŞUNUZU bozmadınız. Sözünüzün Eri olduğunuzu bir kez daha gösterdinizClap
Organizasyon da emeği geçen bütün büyüklerime ve arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bir teşekkür de BANDOESES'E...
ALLAH UTANDIRMADI BE ''BABA''
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır