eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bilgi ve İstatistikler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 116>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Online Durum: Offline
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 05:20
Iyide bu verilerin %99' u tutuyor. Ayrıca Pele'nin Bülent Ertugrul'dan fazla şut attığı apaçık biliniyor. Senin verilerinde daha az görünüyor onada bir anlam veremedim doğrusu? Yüzdeye de vurulursa aldığı az şansa göre Pele'nin daha çok şutu vardır. 2 Sezon bile toplasan Pele'nin şimdiye kadar ki şut yüzdesine erişemez. Çünkü Bülent Ertuğrul şut çeken biri değil. Ayda yılda denk gelirse vuran birisi.  Rakamlar yalan desen bile ! Birde benim verilerim demişsin ama kaynağın yok.. Kendin tuttuysan orası başka!
Eğer sen link istersen anında veririm.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 05:26
Alıntı yapılan ChampioN

Iyide bu verilerin %99' u tutuyor. Ayrıca Pele'nin Bülent Ertugrul'dan fazla şut attığı apaçık biliniyor. Senin verilerinde daha az görünüyor onada bir anlam veremedim doğrusu? Yüzdeye de vurulursa aldığı az şansa göre Pele daha çok şut vurmuştur. Rakamlar yalan desen bile ! Birde benim verilerim demişsin ama kaynağın yok.. Kendin tuttuysan orası başka!
Eğer sen link istersen anında veririm.

Barış verilerin % 99 u nu aynı yazdım kardeşim ama zaten veriler değişmez % oranları kafama takıldı,verilerin yorumları neye göre?
Haklısın veriler aynı ama yorumlama şeklini sordum ben sadece anladın mı?
000001
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 05:34
Fatih abi. Senin sandığın gibi değil benim yazdıklarım. Arada aman aman bi uçurum tok. Sen tezatlık demişsin bende o yüzden tff nin sitesi ile karşılaştırdım. Abi istemişsin. Tamam yaşça benden büyüksün ona bişey demiyorum. Ben Sana karşı bişey demedim. Benim yazdığım yerlerde sadece Fatih diye bişey görebiliyormusun ? Onuda geçtim. Ben Sadece rakamlara hitaben konuştum. Hiç bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Saygıda kusursuzum.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 05:40
Alıntı yapılan ChampioN

Fatih abi. Senin sandığın gibi değil benim yazdıklarım. Arada aman aman bi uçurum tok. Sen tezatlık demişsin bende o yüzden tff nin sitesi ile karşılaştırdım. Abi istemişsin. Tamam yaşça benden büyüksün ona bişey demiyorum. Ben Sana karşı bişey demedim. Benim yazdığım yerlerde sadece Fatih diye bişey görebiliyormusun ? Onuda geçtim. Ben Sadece rakamlara hitaben konuştum. Hiç bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Saygıda kusursuzum.

Haklısın ama özelden telimi atayım tartışmayalım dedim özelin kapalı , aç şu özelinide tartışalım kardeşimBig%20smile
000001
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 05:43
Alıntı yapılan fatihturan

Alıntı yapılan ChampioN

Haklısın ama özelden telimi atayım tartışmayalım dedim özelin kapalı , aç şu özelinide tartışalım kardeşimBig%20smile

Özel Mesajlar dolmuş Big%20smile Boşalttım şimdi ayrıyetten sana da yazdım.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 05:44
16. Hafta sonu

Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 06:10
Super Lig'de daha once
- 3 kez ard arda 5 macta,
- 5 kez ard arda 4 macta
en az 2 gol atmisiz. Son 3 macimizda ikiser gol attigimizdan, Kasimpasa macinda en az 2 gol bulmamiz durumunda Super Lig tarihimizde 6. kez ard arda 4 macta en az 2 gol atmis olacagiz. En son gecen sezon Galatasaray (2-1), Kayserispor (2-1), Ankaraspor (Hukmen 3-0), Besiktas (2-3) ve Kasimpasa (2-0) maclarinda boylesi bir seri yasamistik.
Mete
**
Not: Tek bir haftanin sonuclarina dayanarak hazirlanmis performans tablolarini veya hafta karmalarini Guncel Sonuclar bolumunde ilgili macin konusuldugu konu basliginin altina yazmak daha dogru. Bu baslik altina daha sureklilik tasiyan (uzun bir doneme yayilmis veya gecmis sezonlardan suregelen) serilere ve verilere yervermek bu konu basliginin ozune daha cok uyuyor. Aksi halde cok fazla rakam/veri trafigi olacak.
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 20:00
Mert abi Kasimpasa maçiyla 6. kez ard arda 4 maçta en az 2 gol atmis oluyoruz
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 23:52
2008-2009 sezonu - 17. hafta puan durumu:

2009-2010 sezonu - 17. hafta puan durumu:

2010-2011 sezonu - 17. hafta puan durumu:
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 23:59
08-09 sezonunun ilk yarisinda 4 galibiyet ve 6 yenilgi almisiz. Gol averajimiz -5 ve puanimiz 19.
09-10 sezonunun ilk yarisinda 6 galibiyet ve 4 yenilgi almisiz. Gol averajimiz +5 ve puanimiz 25.
10-11 sezonunun ilk yarisinda 5 galibiyet ve 5 yenilgi almisiz. Gol averajimiz 0 ve puanimiz 22.
Bu 3 sezonunda ilk yarilarinda 7 beraberlik almisiz.

Galibiyet, maglubiyet ve beraberlik sayilarinda, puanlara ve gol averajlarina baktigimizda ilk sezonumuzla ikinci sezonumuzda arasinda bir performans gösteriyoruz.

Siralamaya bakildiginda ise:
08-09 sezonunun ilk yarisini 10. sirada bitirmisiz.
09-10 sezonunun ilk yarisini 9. sirada bitirmisiz.
10-11 sezonunun ilk yarisini 11. sirada bitirmisiz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 116>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır