eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Online Durum: Offline
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 23:05
O durum eski takımından nasıl ayrıldığına bakar. Senin dediğin gibi adam gibi adam yada Profesyonellik işleri hiç olmuyor, oluyorsa da çok nadir.. Ben Göremedim!
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 22:16
Antalyaspor un stadı mı değişti. Yoksa açık tribünü yeniden mi yaptılar bilgisi olan var mı?
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 22:33
Alıntı yapılan atlantis_es

Antalyaspor un stadı mı değişti. Yoksa açık tribünü yeniden mi yaptılar bilgisi olan var mı?

orasi Mardan stadi Antalyasporun stadi degil
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 22:36
Bize Bank Asya diye mi bağırmıştınız? Aramızda sadece 1 puan kaldı. Wink
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2011 saat 00:18
mehmet yılmaz m.p antalyasporun kampına katılmış.az önce lig tv de röportajını gösterdiler...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2011 saat 00:43
Alıntı yapılan tmac26

Bize Bank Asya diye mi bağırmıştınız? Aramızda sadece 1 puan kaldı. Wink
Aynen o bagırdıkları hala kulagımda sezon sonu onlar küme düşüp bizde avrupaya gidersek şaşırmasınlar Big%20smile
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2011 saat 13:08
Ali Turan Antalyaspor'da
Son Dakika Spor - 11:20 | 04 Ocak 2011

UĞUR DEMİRKIRDI - İSTANBUL / DHA
Antalyaspor, Galatasaray'lı savunma oyuncusu Ali Turan'ı 1,5 yıllığına renklerine bağladı. Tecrübeli futbolcu yeni takımının kampına katılmak için Antalya'ya gitti.

27 yaşındaki savunma oyuncusu Antalya'ya gitmek için bulunduğu Atatürk Havalimanı'nda DHA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalyaspor ile 1,5 yıllık anlaşmaya vardığını belirterek, "Şimdi Antalyaspor'un kampına katılmak için Antalya'ya gidiyorum. Ben Necati Ateş'e karşılık olarak takasla gelmedilm. Necati Galatasaray'a transfer olmasa da ben artık Antalyaspor'un futbolcusuyum. Antalyaspor'dan ilk teklif geldiğimde yönetime maddi olarak tatmin olursam Antalyaspor'a gidebileceğimi söylemiştim. Maddi olarak da iyi bir teklif gelince oynayabileceğim bir takım olan Antalyaspor'u tercih ettim. Artık kafam çok rahat. Galatasaray yönetimi bana 'Sen Kayserispor'dan bize gelmek için büyük fedekarlık yaptın. Sana gönül borcumuz var. O yüzden sözleşmen bitinceye kadar Galatasaray'da kalabilirsin. Ama hoca ne zaman şans verirse o zaman oynarsın' dediler. Yani beni kapı dışarı etmediler, onlara teşekkür ediyorum. Ama kendi mevkiimde forma giyemediğim için huzurlu değildim. Rijkaard'a da Tugay hoca aracılığıyla Hagi'ye de yerim de oynamak istediğimi ilettim ama bir çözüm bulamadım. Ben de futbol oynayabileceğim, huzur bulabileceğim Antalyaspor'u seçtim" dedi.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2011 saat 13:56
Necati gs'ye giderse medical park ikinci yarı gol atmakta çok zorlanır.Küme düşmesini istediğim 2 takımdan biri.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2011 saat 14:43
evet necati giderse antalya hiç bi şey yapamaz yapamasında zaten
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
Yer: Turkey
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2011 saat 16:11
Bazı arkadaşlarda kronik bir Antalyaspor takıntısı gözlemekteyim. Ben Antalyada yaşayan bir Eskişehirspor taraftarıyım. Otomobilimde ES-ES flaması ve çıkartmaları var, bu güne kadar (5 yıl) bir zarar veren olmadı. Ayrıca burada mağazasının, dükkanının camına koca koca ES-ES çıkartmaları yapıştıranlar, ofislerinin camına bayrağımızı asanlar, ES-ES forması ve eşofmanı ile rahatça dolaşanlar var. Yazın plajlarda ES-ES havluları kullananlar var, ayrıca yaz mevsiminde buraya bir çok Eskişehirli/Eskişehirsporlu özel otoları ile tatile geliyor ve hepsinde de forma, bayrak, flama, çıkartma ne ararsanız var. Ama hiç kimse ES-ES'li oldukları için bunlara zarar vermiyor.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır