eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 427428429430431 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Online Durum: Offline
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 22:58
Alıntı yapılan kerlon

hayırlı geceler benim pc nin giriş sayfası google diye açılmıyor regedit falan hepsini denedim ama olmuyor.arama search çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim
Regeditle de olmuyorsa giren virüs sağlamdır demektir. Çözümü kolay: Combofix'i indirin ve çalıştırın. Tüm küçük virüsler silinir ve anasayfanızı ayarlayabilirsiniz.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 22:58
Alıntı yapılan Ekin

Herkese iyi akşamlar,
Silinen resimleri geri döndürebilirmiyiz? Bir kaç araştırma yaptım internetten ama maalesef beceremedim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevirim.
Şimdiden teşekkürler

Formatta silinen bilgileri geri getiren bir program vardı ama tam verim alınabiliyormu bende bilmiyorum. Onlara baktınız mı?
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 23:04
Alıntı yapılan Ekin

Herkese iyi akşamlar,
Silinen resimleri geri döndürebilirmiyiz? Bir kaç araştırma yaptım internetten ama maalesef beceremedim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevirim.
Şimdiden teşekkürler
sildiğiniz resim bilgisayarınızda mı yoksa flash veya başka bir bellekte miydi?  İstediğin resimleri geri kurtarabilir misin, bu şans meselesidir. Resimleri sildikten vya format attıktan sonra harddisk veya flash üzerinde fazla kopyalama veya silme yapmadıysan kurtarma ihtimalin yüksek. Dosyalar karışır, eksik gelir ve hepsini kurtaramazsın ama birçok dosyanı kurtarabilirsin.Genelde %50-%80 bir veriyi kurtarıyorm ama dediğim gibi şans işi.Bunun için bir çok program var, ben Recovery My Files programını kullanıyorum genelde.Arama yaparken Resim kısmını thicklemeyi unutmayın. Yoksa çok uzun sürer. Bu arada taa yıllar öncesinden sildiğiniz resimleri bile bulacaktır. İnşallah isttediğiniz resimlerin birçoğunu bulur..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 23:05
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Alıntı yapılan Ekin

Herkese iyi akşamlar,
Şimdiden teşekkürler

Formatta silinen bilgileri geri getiren bir program vardı ama tam verim alınabiliyormu bende bilmiyorum. Onlara baktınız mı?
EASEUS "Data Recovery Wizard Professional 5.0.1" deneyebilirsin. Fakat verilerin silinme tarihleri eskiyse, geri alınabilir olarak gözükse de, sonuç alınamayabilir. Her zaman için yedekleme unutulmamalı.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 23:11
Alıntı yapılan Ekin

Herkese iyi akşamlar,
Şimdiden teşekkürler

son çare olarak sistem geri yüklemeyi kullanabilirsiniz
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2010 saat 18:28
Visual Basic Studio C# 2010 u kullanıyorumda 30 günlük deneme sürem bitti benden registration key istiyor internetten baktım crack bulamadım 1 -2 serial buldum ama kabul etmiyor yani programı kıramadım yardımcı olurmusunuz
KaanOZTRK
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2010 saat 19:45
İntel işlemci sıralamasına nereden bakabilirim. 
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 22:54
cm 2010 oynuyorum daha doğrusu oynamaya çalışıorum sürekli aynı yerde oyundan atıyor.
50 sefer saveledim bu seferde oyuna girer girmez oyundan atıyor.
Bunun bir çözümü varmıdır acaba.
Eskişehir
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 14:31
Alıntı yapılan Kaan

Visual Basic Studio C# 2010 u kullanıyorumda 30 günlük deneme sürem bitti benden registration key istiyor internetten baktım crack bulamadım 1 -2 serial buldum ama kabul etmiyor yani programı kıramadım yardımcı olurmusunuz

YCFHQ - 9DWCY - DKV88 - T2TMH - G7BHP

Birde bunu dene bakalım
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 12:27
herkese merhaba.Haftasonu ehlıyet sınavını gırecegım yer olarak yunusemre teknık ve endustrı meslek lısesı belırtılmıs ama bu okul nerde acaba?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 427428429430431 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır