eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 13:16
Beşiktaş maçı Tello'nun yeniden doğuşu olur umarım. Sakatlığı tamamen atlattıysa yavaş yavaş kadroya monte edilsin. Böyle yetenekli bir oyuncudan sezon başından beri verim alamamak kötü bir durum. Özellikle Sezer'in golündeki pası bu ligde atacak en fazla 3 ya da 4 futbolcu vardır.
Yukarı
messs Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 13:19
Nerrelerdeydin Tello!! Çok bekledik seni.. Hoşgeldin..
Allah bir EsEs iki ...
Yukarı
sinan_esk Liste gör
Yazar

Sinan
Yer: Turkey
  Alıntı sinan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 14:01
Tello Tello Tello!!! süperdin tebrikler...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 14:21
Bu adam ligin ikinci yarısına damgasını vuracak... Yeter ki ARMA'yı taşısın. Teşekkürler TELLOClap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 16:01
tello bjk macinda dirildin seni aramizda gormek cok mutlu etti. Bu takimda bi sen birde sezer var o olu paslari atacak futbolcular ve heran oyunu degistirecek oyuncular olarak. Burhan ve erkan hep yardim ediyor umarim ilerki maclarda bu dort oyuncu hep boyle oynarlar
ANTI BIZANS
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 18:10
işallah böyle devam edersin tello hepimiz biliyoruzki sen futbolu bilen adamsın ama toparla artık kendini
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 18:12
sanırım hala kondüsyon sorunu var ama olmasada hep seninle böyle yarım saatlere diyorum.Öz olsun da azınada katlanırız.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 12:06
Tello mutlu

Eskişehirspor´un Şilili oyuncusu Tello, eski takımı Beşiktaş´a karşı aldıkları galibiyeti değerlendirdi.
Tello,  "Durum 0-0 iken maça katıldım. Çok iyi mücadele ettik ve çok savaştık. Golde, Sezer bana yaklaştı, ondan sonra ileri doğru depar attı ve ben de pası verdim.. Çok mutluyum, herkesi kutluyorum.  Sezon başından beri bir sürü sakatlık geçirdim, sakatlıklarla boğuştum. Her hafta daha iyi olmaya çalışacağım. Beşiktaş maçının benim için ayrı bir önemi vardı. Oyuna katılıp yardımcı olabildiğim için çok mutluyum" dedi.

Sakarya gazetesi..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 12:22
zaten telloyu bu şekilde oynatacaksın kilitlenen maçta son 30 dakika sokup işi bitirmesini sağlayacaksın 90 dakika zor oynar tebrikler taktik tutdu .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 12:51
Bursaspor'da Tello iddiası
Bursaspor devre arasında takıma yapacağı takviyeler için çalışmaları hızlandırdı. Yeşil beyazlı kulübün Eskişehir'in Şilili yıldısı Rodrigo Tello ile prensipte anlaştığı iddia edildi.

Sezon başında Eskişehirspor'un Beşiktaş'tan transfer ettiği, maliyetlerini karşılamadığı için satma kararı aldığı Şilili futbolcu Rodrigo Tello ile Bursaspor'un anlaştığı iddia edildi. Eskişehirspor'dan yıllık 1 milyon avro alan Tello'nun maliyetini karşılamakta zorlanması üzerine harekete geçen yeşil beyazlılar, futbolcu ile el sıkıştığı, ara transferin başlamasıyla Şilili oyuncunun kendisini yeşil beyazlı yapan sözleşmeye imza atacağı gelen haberler arasında.

SAĞLAM'IN ÖĞRENCİSİ

2007 sezonunda Beşiktaş'a transfer olan, 2007-10 döneminde siyah beyazlı takımda görev yapan ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile de çalışan Tello 123 maçta 22 gole imza attı. Sezon başında Eskişehirspor'la 3 yıllık sözleşme imzalayan ve kırmızı siyahlı forma ile 9 maça çıkan tecrübeli futbolcu, bu maçlarda gol kaydedemedi.

Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır