eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 195196197198199 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 14:00
ulan bu sogukta bu ayazda karda kışta 35 lira alıp maç izlettiriyorsunuz ya bu taraftara helal olsun be. cidden bunu başarbildiginiz için helal olsun....
DK
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 14:13
Göz göre göre ıslanmaya,hasta olmaya gidiyoruz.

Akşam it gibi titreyeceğimizi,donumuza kadar ıslanacağımızı bildiğimiz halde maç için hazırlanmak çok garip bir duygu.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 14:30
Bence diğer başlıktan devam edelim Açığın üstü ne zaman kapanıyor?Bu başlığın bir anlamı kalmadı kapatmıyorlar çünkü.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 14:43
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Akşam it gibi titreyeceğimizi,donumuza kadar ıslanacağımızı bildiğimiz halde maç için hazırlanmak çok garip bir duygu.

Abi araya haftasonu giriyor.. İyileşmek için iki gün olacak arada... O kadar da insafsız değiller bize bu duyguları yaşatanlar Big%20smile
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 14:49

Cem sabahtan başladım tylol hot poşet içmeye öğlende benical takviye bir tane de maçtan önce Big%20smile.....Sanada tavsiye ederim ....Şahsen şu an sıcakılıktan duramıyorum...!!!LOLLOL
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 14:55
Alıntı yapılan target26

Cem sabahtan başladım tylol hot poşet içmeye öğlende benical takviye bir tane de maçtan önce Big%20smile.....Sanada tavsiye ederim ....Şahsen şu an sıcakılıktan duramıyorum...!!!LOLLOL

Poşetleri içmeyin. LOL Zira yağmur yada kar yağarsa başınıza geçirirsiniz.. LOL Hoş senin başın pek yağmur kar tutmaz, ama Cem'in ihtiyacı olacağı kesin.. Big%20smile
Yukarı
selo Liste gör
Yazar

SELAHATTİN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı selo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 15:06
          Ya arkadaş bir iş ya yapılır yada yapılmaz bu kadar basit.Ama açığın üstü kapanmayacaksa nasıl oluyorda , kapanacak diye tv karşısına geçip insanların yüzüne söyleyebiliyorlar hayretler içinde kalıyorum, ve hala insanların yüzüne sıkılmadan bakıyorlar hayret.....Resmen insanları aptal ve enayi yerine koyuyorlar yok proje, plan, para, falan, filan
kıl,tüy, olacak filan, ayıptır yahu.........
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 15:16
Alıntı yapılan selo

Ya arkadaş bir iş ya yapılır yada yapılmaz bu kadar basit.Ama açığın üstü kapanmayacaksa nasıl oluyorda , kapanacak diye tv karşısına geçip insanların yüzüne söyleyebiliyorlar hayretler içinde kalıyorum, ve hala insanların yüzüne sıkılmadan bakıyorlar hayret.....Resmen insanları aptal ve enayi yerine koyuyorlar yok proje, plan, para, falan, filan
kıl,tüy, olacak filan, ayıptır yahu.........
herşey bir kenara taraftar olmasa bunlar nasıl geçindircekler eskişehirspor  u onu merak edıyorum
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 15:23

Arkadaşım bunun adı AŞK karşılıksız seviyoruz ESESimi sevinmek için sevmedikClapClapClap
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 15:36
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan target26

Poşetleri içmeyin. LOL Zira yağmur yada kar yağarsa başınıza geçirirsiniz.. LOL Hoş senin başın pek yağmur kar tutmaz, ama Cem'in ihtiyacı olacağı kesin.. Big%20smile
Vip tribünden bunları yazmak ne tatlı değil mi Şahin abi?Big%20smile
Günhan'ım tribüne çıkarken her yanımı Ban-gaylasam yine de titriyor bu beden,zira yağ tabakamız az.37 yaşına gelince artar mı bilmemLOL
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 195196197198199 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,559 saniyede hazırlanmıştır