eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 426427428429430 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olcix Liste gör
Yazar

olcay
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı olcix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 13:05

merhaba arkadaşlar. autocad'in 2008 veya üstü versiyonlarını kullanan varmıdır acaba. kafama takılan bir nokta var da.

HOŞCAN İSTİFA...
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2010 saat 19:33

eskişehirspor mp3 lerinin bi arada olduğu bi link vardı bilen varmı nasıl ulaşırım. 

aradığım mp3 biz kormayız ondan bundan şarkısının eskişehire uyarlanmış hali radyolarda denk geliyor bazen teşekkürler

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2010 saat 22:11
Bu forumu uzun yıllardır takip ediyorum.O kadar güzel yorum yazan ve düşünen renkdaşlarım var ki onları okudukça Esesli'liğimden gurur duyuyorum.Bu abilerimden veya arkadaşlarımdan yardım istesem heralde yardım ederler.Sorunum : Hocanın vermiş olduğu bi hikaye tarzı gibi kısa bir ödev.Kolay gibi gözüküyo ama kitlendim kaldım..Hocanın verdiği ödev :Olay sonbahar ve kış mevsimi arasında geçiyo ve bu olayın içinde birbirlerini tanımayan 5 kişi aynı ortamda birbirleriyle tanışarak başlarından ilginç olaylar geçiyo.Bu konuda daha dogrusu hayal güçü yüksek olan abilerim ve arkadaşlarıma ihtiyacım var..Acaba ne yazabilirim?Konu ne olabilir?Yardım edene çok dua edeceğim çünkü yarı finali %70 etkiliyo.Şimdiden teşekkürler
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2010 saat 22:21

youtube için bi site vardı.

bilen bi arkadaş verebilirmi acaba?

Eskişehir
Yukarı
rap_shar26 Liste gör
Yazar

ilker tekeli
  Alıntı rap_shar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2010 saat 22:26
Alıntı yapılan estuna

eskişehirspor mp3 lerinin bi arada olduğu bi link vardı bilen varmı nasıl ulaşırım. 

aradığım mp3 biz kormayız ondan bundan şarkısının eskişehire uyarlanmış hali radyolarda denk geliyor bazen teşekkürler

http://felsefesis.blogspot.com/2010/04/eskisehirspor-marslar.html
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2010 saat 14:29
Edit.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
ES657ES Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES657ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2010 saat 14:40
Alıntı yapılan 26

youtube için bi site vardı.

bilen bi arkadaş verebilirmi acaba?

http://www.navige.com
Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 01:37
hayırlı geceler benim pc nin giriş sayfası google diye açılmıyor regedit falan hepsini denedim ama olmuyor.arama search çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 20:08
Herkese iyi akşamlar,
Silinen resimleri geri döndürebilirmiyiz? Bir kaç araştırma yaptım internetten ama maalesef beceremedim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevirim.
Şimdiden teşekkürler
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2010 saat 22:56
Alıntı yapılan kerlon

hayırlı geceler benim pc nin giriş sayfası google diye açılmıyor regedit falan hepsini denedim ama olmuyor.arama search çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

araçlar seçenekler kısmında giriş sayfasını değiştirmeyi denediniz mi

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 426427428429430 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır