eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15 Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:16
Bursalı yaralanlara üzüldük ama Bursalılarda sanki oraya olay cıkarmaya gitmiştir

http://www.hurriyet.de/haberler/gundem/759583/besiktas-bursaspor
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:18
Alıntı yapılan 26_shadow_26

aL birini vur ötekine
BİZ ESES SEVDALISIYIZ BU BÖYLE BİLİNE !!!

her şeyden önce önümüzde bir Kayseri maçı var biraz hızLı gitmiyormuyuz ? SırayLa ...
İnanıyorum ki bu sene bjk ye sahayı dar edeceğiz sadece biraz sabır Kayseri maçını bir geçeLim de gerisi geLecek ...

yazdığım iletinin haLa arkasındayım :
AL birini vur ötekine
BİZ ESES SEVDALISIYIZ BU BÖYLE BİLİNE !!!

Bu arada vefat eden gencin yakınLarına ALLah sabır versin  Unhappy Şimdi kına yakın BursaLıLAr şimdi kına yakın BjkLiLer Angry 
HİÇBİR ŞEY İNSAN HAYATINDAN ÖNEMLİ DEĞİLDİR !!!
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:20
Alıntı yapılan Onur26

keşke berabere bitseydi trabzon için iyi olurdu...

Maçtan önce Bursanın puanı 31,BJKın ise 24dü. Trabzon için en iyi sonuç BJKın kazanmasıydı.Bu sene BJKın Trabzonu geçebilme ihtimali bence yok.Üstelik haftaya bu kez şeytanın bacağını kırıp BJKa çelme takacağımızı düşünüyorum.
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:21
Umarım söylentiler doğru değildir. Vefat eden yoktur inşallah.

Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:24
Shaggy ölmüş beyler
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:24
Konya - Gençlerbirliği 1-1 dk. 70 ama konya çok bastırıyor. Beraberlik bize yarar diye düşünüyorum.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:26
13Eskişehirspor14
3
15
14Gençlerbirliği15
3
15
15Konyaspor15
2
12
16Sivasspor15
2
12
17Bucaspor15
2
11
18Kasımpaşa15
1
8
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:27
Ya vefat falan yok nereden çıkarıyorsunuz...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
OsMaNGaZi Liste gör
Yazar

Cengiz
Yer: yüzü
  Alıntı OsMaNGaZi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:32
http://spor.mynet.com/haber/kartal-es-esli-futbolcuyu-bitiriyor/29726?utm_source=mynet&utm_medium=www&utm_campaign=home_spor_link_3
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 17:33
ben Bursa'da o meşhur idrar olayını duyan ama nasıl olduysa görmeyen,Murat Diri'den sağlam bir fırçayı,hatta tokadı göze alıp Nefer grubundan dayanamayıp tel örgülere ilk saldıran,tel örgüyü yırtanların arasında olan,güvenlikle arbedeye giren,biber gazını yiyip kaçmak yerine olduğu yere keyif çatarmışcasına oturan o çocuklardan sadece bir tanesiyim.bursa'da yaşanan olayların içinde tamamen bulundum.

bugün Beşiktaş-Bursaspor maçını bir Eskişehirsporlu olarak seyrettim ve görmek istediğim tek şey Hilbert'in sarı kart görmesiydi.şansımız dönerse bir kırmızı karttı,belki sakatlıktı.çünkü ben o ebedi nefret duyduğum takımla haftaya ölüm kalım maçı yapacağım.

demek ki Eskişehirsporludan Eskişehirsporluya fark varmış.

ben kendi adıma bu yüzden Anti Bizans'tan soğudum ve caddeleri bıraktım.bu yıl hiçbir derbi gecesi nöbetlerine katılmadım katılmayacağım.

demek ki aramızda bu Eskişehirspor forması giyen fakat arkasına böyle yazılar yazdıranlardan var.bu kardeşimizi yaklaşık 1.5 yıldır ararım.en son hentbol maçında yakaladım fakat ilk yarı polis eşliğinde kaçtı.

"Herkes bilsin bu aşkı Eskişehir Beşiktaşlı" yazısı hemde Eskişehirspor formasının arkasında.işte siz bu tür adamların tuttuğu takıma seviniyorsunuz.sizinle aynı takımı tuttuğum için utanıyorum.son mesajımdır,iyi akşamlar.

EDİRNE'DEN KARS'A KAHPE DÜNYADAN MARS'A...

Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır