eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15 Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:23
kusura bakma ama o zaman "holoskooooo attı" gibisinden pek sevindiğini belirten mesajlar yazmayacaksın.birisi sevmediğimiz anadolu takımı diğeri nefret ettiğimiz üç istanbul takımından biri.sen bursa'ya olan nefretini istanbul takımlardan üstün tutuyor,bir de taraf oluyorsan burada insanların sana yapacağı yorumlara katlanmak zorundasın.

her maç,her defasında aynı şeyi yaşıyoruz.6-1 yenildiler makarayı hep birlikte yaptık.bedavadan maç kazandılar hep birlikte kınadık.ne yaşandıysa hakkını bir şekilde veriyoruz.ama aramızda bazıları var ki bursalılar'la güzel ilişkiler yaşamış sanırım yaraları oradan geliyor.

hiç kimseden taraf olmak zorunda değiliz.haftaya oynayacağımız rakibin artı ve eksi yönlerini,aldığı galibiyeti ve oyuncularını konuşmamız gerekiyorken kendimizi böyle saçma sapan olayların içinde buluyoruz.

insanlara otobiyografi geçmene gerek yok kimse kimseyi sorgulamıyor.ne bursa'ymış arkadaş...
Nefer
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:23
Bugün olay çıkaran, adam bıçaklayan sözüm ona BJK taraftarılarını, aslında magandalarını polis bulup tutuklamaz ise, maalesef bu insanlıktan nasibini almamış yaratıklar ellerini kollarını sallayarak Cuma günkü maç için Eskişehir'e de gelecekler.

Ben bu yaratıkların güzel şehrimize gelmesini istemiyorum, gelipte kirletmesinler bu şehrin havasını, umarım yakalanırlar...Angry
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:24
Maç sonrası fotoğraflara baktım da çok üzücü. Bursalılar baya kan akıtmış. Çok yazık ya bu insanların ailesi var. Futbol yüzünden insanları üzmek ne kadar yanlış.
Belki Bir Gün!
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:24
Ben bunun açıklamasını kızılateş e yamıştım keşke onuda yazsaydı bu kadar karışmazdı ortalık..
holoskoooo yazmamnın nedeni. merak edenlerin bilmesi için aceleyle bi an önce yazılmış bi mesajdı.. özellikle holoskoooo a ttı die yazmak için verilmiş bi uğraş değildir..
s*km holoskoyu s*km beşiktaşı yaaa!!!

bana beşiktaşın golüne sevindi diyenlerin arasında bursanın yemesine üzülenler oldu sanırım...

Kardeşiyle bir olup 90 dk sana küfredenlerin nesine üzülüyosunuz sorarım size!!!
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
OsMaNGaZi Liste gör
Yazar

Cengiz
Yer: yüzü
  Alıntı OsMaNGaZi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:25
Beşiktaş Taraftarı sanki hic deplasmana gitmiyor gibi davranmış ikinci yarı nolacak kac kisi gidebilecekler bursaya veya gidenler sag donecekmi onlari dusunmuyorlar bencilce
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:27
Tamam arkadaşlar daha fazla uzatmaya gerek yok. Aceleyle yazılmış bir mesaj.

Şimdi Konya Gençler maçı var bu maçın berabere bitmesi bizi daha mutlu eder. Biz, bize yarayan skorlara bakarız.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:27
Alıntı yapılan OsMaNGaZi

Beşiktaş Taraftarı sanki hic deplasmana gitmiyor gibi davranmış ikinci yarı nolacak kac kisi gidebilecekler bursaya veya gidenler sag donecekmi onlari dusunmuyorlar bencilce

ikinci yarı yasak gelir tabiki de.. zaten bugünkü olaylarda emniyetin zaafı büyük sanki onlarda taraftarlar gelmesin istiyor gibiydi.. Bursalılar deplasman tarafından barikatı aşarak öteki tarafa geçiyor daha sonra Beşiktaşlılar Bursa tarafına geçiyor. Emniyet uyuyor..
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:28
Alıntı yapılan Matador26

8taştanda nefret ederim bursadanda İstanbul takımı tutmam Ailemde tutturmam bildiğim tek 3 büyük vardır.Yaratan Allah , Ailem kadar sevdiğim Eskişehirspor[Belki Ailemden üstün] , Birde 70lik rakı başkada büyük tanımam
Eskişehirspor aileden üstünse sende bir sorun var delikanlı ????? Allah aile sevgisiyle terbiye etmesin koçum, büyük lokma ye büyük laf etme........Ouch
Yukarı
kızıl şimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Evren
  Alıntı kızıl şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:33
Bursa Valencia'da 6-1 yenilince sevindim, hatta "size her yer Trabzon" diye mesaj yazdım burada hatta Bursa'lı bir arkadaş ile karşılıklı mesajlaştık.
Rebel'in bana yazdığı mesajındaki samimiyetine inanıyorum, ama genel olarak genç arkadaşlar bilsin 8jk yüzünden 10 küsür sene süründük, gs bizim şampiyonluğumuz çalmıştır, fener zaten fırsat bulduğunda şike yapar.

3üne de Bursa'nın şampiyonluğunu tercih ederim çünkü bir de şu var:

3 şerefsizler bizim potansiyelimizden çalar, medya hep onların reklamını yapar, gizli sempatizan yaratırlar. ES-ES için potansiyeli için tehlike olan her zaman 3 şerefsizlerdir. Bursa, Trabzon 8 sene üstüüste şampiyon olsun medya yine 3 büyükleri tutar, şehrimizdeki çocuklar da onların formasıyla dolaşır. Okulların yanından geçerken beden dersinde birsürü 8jk gese, febe forması görüyorum da hiç Trabzon, Bursa forması görmedim.
ES-ES
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:34
adi herifler...polis arbedesinin ortasında kalan adamı kendi taraflarına doğru kaçarken linç etmişler.beşiktaş bursa'ya geldi ama tam tersi biraz zor olacak gibi...onun ceremesini de bursa'da yaşayan beşiktaşlılar çekecek.
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır