eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15 Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:08
aL birini vur ötekine
BİZ ESES SEVDALISIYIZ BU BÖYLE BİLİNE !!!

her şeyden önce önümüzde bir Kayseri maçı var biraz hızLı gitmiyormuyuz ? SırayLa ...
İnanıyorum ki bu sene bjk ye sahayı dar edeceğiz sadece biraz sabır Kayseri maçını bir geçeLim de gerisi geLecek ...
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:08
Alıntı yapılan esesliyiz

gençlerbirliği konya deplasmanında 3.dk da 1 -0 öne geçti ajansspora göre ama mackolik 0-0 diyor

0-0 maç
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan kızıl şimşek

Rebel'a ayzdığım cevaptaki gibi 1996'da 8jk'nin sattığı maçlarla nasıl düştüğümüzü ve o akşam nasıl ağladığımı ben çok iyi hatırlıoyrum.

Çok anlık düşünüyorsunuz. Bize 8jk'nin verdiği zarar kadar zarar verm,iş başka bir camia YOK.

10 küsür sene süründük alt liglerde o şerefsizler maç sattığı için. (denzili'den 4 altaydan 3 yediler....genel averajın olduğu sezon)

Evet haklısın bjk yaptı bunları ama Bursada acıp kolarını hadi eses küme düşme sen deyip macları vermedi o zor senelerimizde o yüzden burda kimse ne bursa nede bjk li olmak zorunda kimsede kimseye kalkıp bir başka takım taraftarı gibi suclamalardan bahsetmesin allaha şükür 30 yıldır öle böle yada şöle degil yürekden Eskişehirspor taraftarıyım 3-5 kişinin menfati yada cıkarını degil tüm renkdaşlarımın menfatini düşünürüm o yüzden bursada bjk de ne halt yerlerse yesinler umrumda bile degil herzaman heryerede en büyük eses
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan 26_shadow_26

aL birini vur ötekine
BİZ ESES SEVDALISIYIZ BUNU BÖYLE BİLİNE !!!

her şeyden önce önümüzde bir Kayseri maçı var biraz hızLı gitmiyormuyuz ? SırayLa ...
İnanıyorum ki bu sene bjk ye sahayı dar edeceğiz sadece biraz sabır Kayseri maçını bir geçeLim de gerisi geLecek ...

İşte o kadar... Ne farkı var bursalıların bu istanbul takımlarından... İt iti ısırmaz... Beter olsunlar...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:09
keşke berabere bitseydi trabzon için iyi olurdu...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
  Alıntı levent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:12
konya 1- 0 gencler
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:13
http://www.htspor.com/bursaspor/haber/578149-dev-mac-oncesi-olay

maç öncesi olaylar olmuş. bursa tribünü büyük yara almışa benziyor. 3 kişi bıcaklanmış.
DK
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:16
benim eskişehirsporluluğumdan şüphe edenLer! beni bi araştırsın.. diceksinizki yav kimsn sen.. ben kimse değilim..Ben Eskişehirsor taraftarıyım. 6 yaşımdan beri o zamanlar babamın hevesiyle şimdileri ise eskişehirspor atesi ile maçlara giden bir taraftarım.. ahkam kesmeler dayılanmalarımda   yoktur hani gider yapma gibi anlaşılmasın.. olmazda olmadıda.. bilet parası bulamadığı için borca harca giren..yazları karı kızla gezmek yerine statta pankart boyayayan..STada emek harcayan biriyim.. bu yazdıklarım duygu sömürüsü olarak anlaşılmasın.. ama acayp derecede rencide ettiniz canınınz sağ olsun..
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:20
Rebel ben seni Es-Es li olduğundan eminim ama bende merak etmeden duramadım. Bjk gol atınca neden holoskooooo diye uzattın??? Bursa'yı sevmediğinden dolayı mı?
Belki Bir Gün!
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:22
anlık birşeydir olabilir. Bursa o kadar antipati topladıki eskişehirde bu hale geldi durum.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır