eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor'lu Ünlüler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Online Durum: Offline
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 15:58
Alıntı yapılan fossa dei leoni

tek gerçek NURİ ALÇO gerisi yalan:))))

kendisi evet eskişehirli ama sekiştaş sempatizanıdır
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 18:38

John Terry

Eden Hazard
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 18:41
Alıntı yapılan erahnes

kendisi evet eskişehirli ama sekiştaş sempatizanıdır
Beşiktaşlı olup olmadığını bilmiyorum ama Eskişehirsporumuzun 2.liglerde oynadığı maçların geneline geliyordu.
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 18:49

beşiktaşlı...Smile
Nefer
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 18:51
Alıntı yapılan yeltin_26

Beşiktaşlı olup olmadığını bilmiyorum ama Eskişehirsporumuzun 2.liglerde oynadığı maçların geneline geliyordu.
Kendisi fanatik şekilde bejekelidir.Eskişehire geldiğinde tam bir çift cinsiyetli modeli çizmektedir. Play-Off maçları hariç belki 1 belki 2 maçta daha görmüştüm ben. 2.ligde geldiği maçlardan örnek verebilir misin?
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 19:04
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan yeltin_26

Kendisi fanatik şekilde bejekelidir.Eskişehire geldiğinde tam bir çift cinsiyetli modeli çizmektedir. Play-Off maçları hariç belki 1 belki 2 maçta daha görmüştüm ben. 2.ligde geldiği maçlardan örnek verebilir misin?

Ben Nuri Alçonun 2.ligteyken yanlış hatırlamıyorsam buca maçımıydı neydi bi maçını hatırlıyorum.

Ayrıca şuan elimde olan eylül 2009 sayılı 4-4-2 dergisinin Nuri Alço röportajından bir bölüm:

Bir Eskişehirli olarak doğuma büyüme Eskişehirsporluyum.İstanbulda yaşıyor olmam bu sevgimi hiçbir zaman azaltmadı.Takımım sadece süper lige çıktığında değil,en kötü zamanında da ,deplasmanlarında da yanındaydım.Tribünlerden çok güzel tepki alıyorum.Takımımı bırakıp "Nuri Baba" diye bağırdıklarını bilirim.Bu takım Çamur Ayhanıyla,İsmailiyle bu günlere geldi.Başarılarımızı Birlikte ağlayarak kutladık.Eskişehirspor hayatımın vazgeçilmezlerinden biri
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 19:22
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan yeltin_26

Örnek verilen ünlülerin kaç tanesi Eskişehirspor maçlarına gelmiş ki?Nuri Alço'nun geldiği maçlardan Bucaspor,K.Maraşspor maçlarını hatırlıyorum.Daha fazla maçlara gelmişti ama tam olarak kimle yaptığımız maçlardı hatırlayamıyorum.En azından lafta Eskişehirspor'luyum demiyor ve maçlarımıza geliyor.
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 19:22
Nuri Alço bazı maçlarımıza gelmiştir tabiki ama Beşiktaş maçlarına da gidiyor. Güzel bir röportaj yapmış ama bu röportajın hakkını da vermesi lazım.
Her zaman her yerde
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2011 saat 02:06
deyinmeden geçemiyecem herkes laf atıp tutuyo ama Sayın Nuri ALÇO o soğuk havadaki konya maçında tribündeki yerini alarak nasıl bir esesli olduğunu herkese göstermiştir...ayrıca espanaya ritim tuttrdğunu ve tezahüratlarla coştğunu tv den izleyen arkadaşlarım anlattılar...seviyoruz seni nuri baba,,sen gerçek eseslisin..üstadımız izindeyiz sayın abim:))))
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2011 saat 02:07
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır