eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 425426427428429 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 01:46
Msn Discovery diye bir programdı sanırım dediğiniz. Daha önce bende kullanmıştım.
Yukarı
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 13:34
Anasayfanın sağında olan digitürk reklamında 2 ay her kanal acık demiş bu 2 ay sonunda ESES in maçlarını yine seyredebilecekmiyiz  ve yine 13.99 mu olacak??
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 15:27
Merhaba arkadaşlar, internetten Xp Sp3 indirdim. Bunu cd. ye ön yüklemeli olarak çekmek istiyorum ne yapmam gerekiyor ?
Yukarı
Hasan Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: İzmir
  Alıntı Hasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 00:44
Msn Discover' ı indirdim. Açıkcası çok fazla bir değişiklik olmuyor. Birkaç özellik var ama söylediklerim yok. Biraz araştırdım. Beta sürümü olan Live Messanger 2011 süper. Ama sadece vista ve windows 7 de çalışıyor. XP için live messanger 9 var. O da süper. Tavsiye ederim.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 00:49
2011'i çıktığında internet cafede denemiştim hakikaten harika.fakat her yeni sürümün yanında getirdiği bir alışma sorunu var.o yüzden kendi pc'mde  şimdilik üşeniyorum.

msn discovery sorunlu bir program.ben windows7 kullanıyorum.xp kullanıyorken de bir süre sonra sorunlar çıkartmaya başlıyordu.bunda da değişen bir şey yok.msn ara yüzünüz kendiliğinden silinebiliyor.bazen msn komple açılmıyor.açılıyorsa da online listesi bembeyaz kaplanıp hiçbir şeye tıklanmıyor.

ilgililer için yararlı bir program.bazı şeyleri önceden görmenizi sağlıyor,webcam konuşmalarınızı kaydediyor.reklamlardan kurtarıyor.ama yine de yarardan çok zararı var.ihtiyacı olmayanlar hiç uğraşmamalı.sildikten sonra bile can sıkıcı kalıntıları var.
Nefer
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 01:12
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Merhaba arkadaşlar, internetten Xp Sp3 indirdim. Bunu cd. ye ön yüklemeli olarak çekmek istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

googlede boot cd si yapma diye aratırsan bulursun
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 01:49
Alıntı yapılan ReprimonD

Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

googlede boot cd si yapma diye aratırsan bulursun

Power Iso programmini kullanabilirsin
Boot olarak cd ye gecirirsin
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 05:08
Hüsnü Abi elimde sorunsuz çalışan Msn'in 8.5 versiyonu var. Üstelik Msn'i güncellemeni de istemeden çalışıyor. Eğer ki hala ihtiyacın varsa özel mesaj atarsan senin için upload ederim.
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 12:42
slm renkdaşlarım facebook adresimi ve şifremi yazıyorum sonra bende orta isminizi yazın diyo 3 kere yanlış girdim 4 saat sonra tekrar deneyin diyo
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2010 saat 15:10
Alıntı yapılan hulusi26

slm renkdaşlarım facebook adresimi ve şifremi yazıyorum sonra bende orta isminizi yazın diyo 3 kere yanlış girdim 4 saat sonra tekrar deneyin diyo
hulusi abi şifreni bilmiyosan tekrar nasıl alırsın bilmem ama modeme rest atarsan 4 saat beklmene geerek kalmaz fişi çıkarıp taksan yeterli
KaanOZTRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 425426427428429 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,676 saniyede hazırlanmıştır