eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2010 saat 00:12
sadıkova destek,serdara destek,agimiye destek işte takımın hali.siz bu zihniyetle biraz zor alıp teskere biraz zor giderseniz avrupalara.sadıkov vb futbolcularla kümede kalırsanız göbek atarsınız ancak.vizyonsuz,düşük kapasiteli,küçük düşünceli taraftara böyle takım,böyle yönetim,böyle hoca yakışır zatende olan biz büyük taraftara oluyor.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2010 saat 02:34
Alıntı yapılan eskişimşek65

sadıkova destek,serdara destek,agimiye destek işte takımın hali.siz bu zihniyetle biraz zor alıp teskere biraz zor giderseniz avrupalara.sadıkov vb futbolcularla kümede kalırsanız göbek atarsınız ancak.vizyonsuz,düşük kapasiteli,küçük düşünceli taraftara böyle takım,böyle yönetim,böyle hoca yakışır zatende olan biz büyük taraftara oluyor.

Ne diyon sen abicim?Sen nesin trolmusun taraftarmısın onu söylesene bi.Hem taraftara laf atıyon düşük kapasiteli vizyonsuz diyerek hemde kendini övüyon biz büyük taraftar diyerek.Söyle vıp numaranıda ne anlatmak istiyorsun bizde bilelim.Vıp almakla büyüklük oluyorsa söyle numaranı bir dahaki maç yanında oturalım.Yeter insanların canını sıkma adam gibi yazacaksan yaz.
S.nalbant
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2010 saat 04:46
Alıntı yapılan prenspamukses

Burada sizin gibi coluga cocuga cevap verecek degilim, beni kaale siz alirsaniz zaten bir problem vardir..Yukaridaki arkadasa tesekkur ederiz aydinlatici bilgiler icin, fakat herseye cevaplar verilebilir,kurgulanarak cevaplamadigini ben bilemem..Son sozu saha soyler,oyuncunun performansi soyler, Karabag takiminin Dortmund'a iyi oynayip elenmesi birsey ifade etmez, total olarak Azerbaycan futbolu nerede ben bunu belirttim, oyuncu iyi bir oyuncuda olabilir size gore,fakat benim degerlerime gore her sektorde eger disaridan mal alicaksan yada bir deger katmasi icin getireceksen, senin elindekilerden en az 2 gomlek kalitelisini getirmelisin, ulke futbolu boyle kalkinir, yoksa disaridan getirdigin senin elindekinden kotuyse verdigin paralar baska ulkenin ekonomisine katki yapar..Haa bu arada Azerbaycan bizim kardes ulkemiz oldugu icin Sadikov'a verilen paralar helal-i hos olsun:)
amerikalı falansın ya, sana sadece senin üslubunla( ay ben çok COOLum çoluk çocuğa cevap veremem)  "OK BYE" denir.
PS: Reşad Türk statüsünde oynuyor.
PS 2: evet bizim amacımızda ülke futbolunu kalkındırmaktı zaten.

Yukarı
zeki can Liste gör
Yazar

zeki can
Yer: eskişehir
  Alıntı zeki can Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 11:42
sadkov önlibero oynatılmalı. stoper olarak hata yapabilir ayrıca stopere gerekte yok. ama mutlaka önlibero da şans verilmeli.
SADECE ESES
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
  Alıntı Aşk_ı Deplasman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 12:04
Alıntı yapılan zeki can

sadkov önlibero oynatılmalı. stoper olarak hata yapabilir ayrıca stopere gerekte yok. ama mutlaka önlibero da şans verilmeli.

Yeterince ön liberomuz yokmu zaten.
Doğa, Pele, B.Ertuğrul, Alper
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 12:17
Sadıgov Türk statüsünde oynadığı için yedek stoper olarak takımda kalmasında hiç bir sorun yok.Devre arasında Vucko gönderilmeli.
Diego ve Nadarevic as stoperlerimiz,Sadıgov yedek stoperimiz olmalı.Bunlardan 2si birden oynayamazsa Sezgini kullanırız stoper olarak...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 12:35
hemen bi kurban buldunuz.sadıkovu gönderiyosunuz. kin nefret hakaret kusanlar: sizi kimse dinlemiyor....göndermek istedikleriniz takımda forma giyiyor....goller atıyor...siz sorunlarınızı başka platformda çözün....formamı terleten tüm futbolcular canım ciğerimdir...başarısız olan gerektiği gibi gider...büyük taraftar oynayanın hakkını verir...
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 12:41
Sadıgov kalmalı çok iyi bir yedek olurrr.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
eseslim1965 Liste gör
Yazar

Berkay
Yer: istanbul
  Alıntı eseslim1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 12:44
yedek stoper olarak kalması en mantıklısı.....
SaLdıR ESES'im Bu ŞeHiR aRkANdA...
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 13:41
sadıkov kalmalı ogrelyo konumunda oynaya bilir
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır