eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 10:57
Alıntı yapılan doktor66

Alıntı yapılan ESfeverES

http://www.amatorfutbol.org/puandurumu.php?ligID=333Grup lideri dogrudanmi 3. lige cikiyor, yoksa play off lara mi kaliyor?

play offlara kalıyor 12 takım kura usulu birbirleriyle maç yapıyor 3. lig değil direk 2.lig e çıkıyor.

Amatör ligden direk 2. lige çıkılsa 3. lig olmazdı
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 13:44
Demirspor 9. dakikada Samet Çelebi'nin goluyle Yahşihanspor karşısında 1-0 öne geçti.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 15:02
5-1 ÖNDEYİZ.Dakika 76
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
EMP4T1X Liste gör
Yazar

Orçun
Yer: İzmir
  Alıntı EMP4T1X Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 16:03
Avarajla Pursaklar Belediyesporun önünde lideriz bu sonuclarla haftaya belkide en kritik mücadele pursaklar deplasmanı olucak..
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 16:59
http://www.mackolik.com/National/Default.aspx?id=1787
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 17:43
6-1 bitti maç. demirsporu değerlendirmek için uygun bi rakip değildi belki yahşihanspor ama yine de farklı skora rağmen son dakikaya kadar hırslı mücadele etmeleri oyunu bırakmamaları hoşuma gitti.

maça hırslı ve önde basarak başladılar. hemen maçın başında buldukları gol oyuna hakim olmalarını ve topu istedikleri gibi oynamalarını kolaylaştırdı. ilk yarının bitimine bir dakika kala ikinci golü buldular ve soyunma odasına 2-0 önde girdiler. ilk yarıda 7 numaralı formasıyla ilk golü atan samet 10 forma numaralı oyuncu öne çıkan futbolcularıydı demirsporun.

ikinci yarıya 2-0 lık skorun avantajıyla daha iyi başladılar. ve ilk on dakika da 2 gol daha bularak skoru bir anda 4-0 a getirdiler. 60. dakika da yahşihanspor bir gol bulsada demirspor ne oyundan düştü ne de rehavete kapıldı. tam bu sırada kenardan yapılan değişiklikler de olumlu katkı sağlayınca demirspor skoru önce 5-1 e sonra da 6-1 e getirdi. ikinci yarı da 9 numaralı oyuncu ve sonradan oyuna giren 18 numaralı abdullah öne çıkan isimlerdi. tabi yine 7 numaralı samet ki aynı zamanda maçın yıldızıydı oyundan çıkana kadar ikinci yarıda da bir sağ kanatta bir sol kanatta çok etkiliydi. samet maçın yıldızıydı ama demirspor takım halinde çok iyi oynadı. rakip ne kadar zayıf olursa olsun daha 55. dakikada 4-0 ı yakalamış bir takımın son düdüğe kadar hırsla mücadele etmesi takdir edilecek bir olaydı.

netice itibariyle zevkli bir maç oldu. demirspor 8 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik ile 17 puanla pursaklarsporun kilimli belediyespora mağlup olmasıyla aynı puanda averajla grup liderliğine yükseldi. haftaya pursaklarspor ile oynayacağı maçta başarılar diliyorum ve bir an önce bu takımı profesyonel liglerde görmek istiyorum.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 17:44
Alıntı yapılan doktor66

Alıntı yapılan ESfeverES

http://www.amatorfutbol.org/puandurumu.php?ligID=333

Grup lideri dogrudanmi 3. lige cikiyor, yoksa play off lara mi kaliyor?

play offlara kalıyor 12 takım kura usulu birbirleriyle maç yapıyor 3. lig değil direk 2.lig e çıkıyor.
bu bilgiye nasıl ulastınız merak ettim dogrusu daha önce statü hakkında bilgi vermiştim düşme konusu biraz karışık ama ligden cıkma acık ve net gurp 1.leri direk 3 lige cıkıyor
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 17:53
MADDE 11 - BAL’DA YÜKSELME ve DÜŞME
(1) Çift devreli lig usulüne göre deplasmanlı olarak oynanacak müsabakalar sonrasında gruplarında 1. sırayı alan takımlar TFF 3. Lig‟e yükselir. Gruplarında son iki sırayı alan takımlar yerel amatör lige düşerler.
(2) BAL gruplarından yerel lige düşecek takımların ve yerel ligden BAL ligine çıkacak takımların yükselme ve düşmeleri aşağıda belirtilen yöntemle meydana gelir:
BAL‟dan kulübün bulunduğu ilin en üst yerel ligine düşülür
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 18:07
1979-1982 Eskisehir demirsporda güres yaptim,ne güzel o zaman,simdi hala güres yapiliyormu orda merak ettim.Hoca vardi Bulgar göcmeni,bizi öyle mindere atardi ki:)
adini hatirlayamiyorum simdi,kula cignasin.
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 18:28
taraftar varmıydı baya ?
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır