eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Manisaspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 00:40
Abiler kardeşler arkadaşlar... Boş bir şeye takılı kalmışız maalesef... Orada garip olan prim istemeleri değil.. Kameraların orada olması ve bu görüntülerin dışarıya yansıması...

Yönetim ve Futbolcular arasındaki muhabbetin enseye tokat oraya buraya parmak muhabbeti olduğunu burada hepimiz biliyoruz... Bir çok kez burada tartışıldı... Bu bütün çıplaklığı ile görüldü olan bu...

Maça gelince...

İlk yarı çıkan kadronun yapaabileceği maksimum şey pozisyon vermemek ve arada sırada kaleye gitmekti... İçerideki ve kazanmak gerekn bir maçta böyle bir kadroyla çıkmayı ise aklın mantığın neresine yerleştirilir bilemiyorum... Spikerlerin söylediği gibi orta saha mücadelesi oldu ve oyunun neredeyse tamamı ortasahada geçti... Ve uzaktan vurulan bir şut ve şansa bir golle ilk yarıyı yenik kapattık...

İkinci yarı aklın yolunun bir olduğunu gördük ve yapılması gereken değişikliklerle kaleye gitmeye başlayıp onları kendi sahalarına hapsedip golleri bulduk...

Alınan galibiyet güzel bir galibiyetten ziyade bizim için son derece önemli bir galibiyetti... Trabzon beraberliğinin bir anlamı oldu...

Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
Yer: Turkey
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 00:42
ben ilginçtir ilk defa geriye düşmemize rağmen bir maçı bu kadar gönül rahatlığıyla izledim ilginçti kazanacağımıza inancım sonsuzdu...Tek sorum olacak benim forvet de bu kadar sıkıntı varken ankaragücünden alınan emre nerde?iyi topçudur anlamadım gitti
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 00:58
Alıntı yapılan ccigarr

Soyunma odasında bu tip görüntüler Eskişehirspor umuzda yıllardan beri vardır neden bu sefer bukadar abartılıyor anlamak güç daha öncekileri ya hiç görmediniz yada başka bir seçenek yok hiç mi görmediniz .
mesele sevinmek şakalaşmak değil bu stresin bi tip geri patlaması açığa çıkmasıdır bunları ben amatör ligtede yaşadım sevinmek tabiki en doğal hakları hatta muhtemelen şu saatte  bütün yönetim ve futbolcular bi eğlence yerinde yemekteler çünkü kazanılan puanın önemi çok büyük  esesimin ligin neresinde olacağı bi maçtı ve bence hakettiler ama keşke kameralar oraya sokulmasaydı nasıl maça 2 gün kala kampa gazeteci tv muhabiri alınmıyorsa  orada da  klasik demeçlerini verip  sabaha kadar eğlenebilirlerdi  ( medya zate kendine malzeme arıyordu onuda biz verdik )
Yukarı
sevensea Liste gör
Yazar

haluk
  Alıntı sevensea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 00:59
ben neferin değişik bi beste ile takımı cağırmasını ve takımın anlamayarak gitmemesini merak ettim. acaba takım anlayıp trubıne kadar gelseydi ne olacaktı bi sov falanmı vardı acaba
esesimi dünya denizlerinde temsil eden....
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 01:03
maçta hiç küfür olmamışken galibiyeti kutlamak yerine maç sonu niye ag ve bursaya küfür edilir anlamak gerçekten zor Confused
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 01:18
sezer keske manisa tribününe kostugu gibi bizede koşsaydın maç sonu
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 01:26
Bölge bölge olarak incelersek;
  • Kaleci İvesa’nın golde yapacağı bir hareket yoktu, defansa çarpan top direğin dibine gitti, kalan süredeyse Manisaspor’un cılız akınları zorlamadı.
  • Defans son iki haftada olduğu gibi bu haftada çok iyi oynadı, özellikle Diego’nun uzun mesafe pasları ve Volkan Yaman’ın şutları ve bindirmeleri çok etkiliydi.
  • Ortasaha, maçın başında geçen haftaki Trabzon maçının aynısı olarak aşırı defansif şekilde kurulmuştu ama ikinci yarıda çifte forvete geçip, Sezer’in girmesiyle pas trafiği daha rahatladı ve kanatlar daha etkili kullanıldı.
  • Forvet hattımız gece ve gündüz gibi farklıydı, Jaycee ilk yarıda ve ikinci yarıda inanılmaz poziyonları cömertce harcadı, ikinci yarıda Batuhan’ın girişiyle Manisaspor’u iyice defansa gömen Kırmızı Şimşekler son 15 dakikda maçı çevirdi.
Yazımdan alıntıdır
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 01:33
Manisa 8. haftada İstanbulda Beşiktaşı 2-3 yeniyor..12.haftada GS ı İstanbulda 0-2 yeniyor..Bizim maç başlamadan, insan haliyle tedirgin oluyor..Bu Manisa zorlu rakip diyorsun..Maç ilerledikçe Manisanın dandik olduğunu, Es es imizin ondan kat kat iyi oynadığını görüyorsun. Ve şu soruyu sormadan edemiyorsun, bu akşamki Manisa nasıl 8.haftada BJK ve 12. haftada GS ı İstanbulda devirmiş? Ve 2. soru geliyor aklımıza, bizim Es es imiz neden İstanbulda korkulan bir takım olamıyor?
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 01:35
ilk yarı tam bi rezaletti.. ikinci yarı ise sanki başka bi takım çıktı sahaya.. 3 defansif orta sahayla oynamasındaki amacını çözemedim hocanın.. 2nci yarı yerinde yapılan değişikliklerle sonuca gidebildik 2nci golde kaleci topu elinden kaçırmasa ve o gol gelmese ne olurdu bilinmez ama bi gerçek varki bize kaliteli bi golcü şartttt!!!maçın sivrilen isimleri bence erkan zengin bülent ertuğrul diego ve zaman zaman sezer ve burhan eşer..    
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 01:36
Hikmet karaman şov yaptık demiş ya hani :D   defanstan seken topla gol olan poziyon dışında ben atağını hatırlamıyorum kendini hala gs maçının çıkışında sanıyo gaLiba..
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır