eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Manisaspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:35
kritik bir galibiyetti. biraz rahatladık. tebrikler Esesim.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı hsyn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:35
herşeyden ötesi takım eze eze yendi!yeneceğimizden gram şüphem yoktu!tek kale top oynadık!takımda teknik direktör hakikaten işler yapmış!ilk kez bu kadar istedi takım!ilk kez süper bir maç seyrettim!Allahım sana şükürler olsun yaa!rahat rahat uyuyacağım bu gece!..takım harika oynadı yaaa!harika yaaa!dan dun top oynamadık!acayip sevinçliyim;çünkü ben Es Es liyim!..
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:36
Herkes kendi değerini yaratır.. Görüntüleri henüz izlemedim ama bizim değerimiz ES ES ve onun için sevinmeliyiz Cem gönüldaşımWink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:43
Soyunma odası, tünel vs gibi yerlere de artık kameralar rahatça giriyor, son yayın ihalesinden sonra.
Soyunma odasında olup biten orada kalsa daha mı iyi yoksa bizler gibi herkes görse daha mı iyi tartışılır belki. Ama asıl olan şu ki; para gerçekten çok mühim futbolda.
Ayrıca yine maç sonu röportajlarda dikkatimi çeken Burhan'ın golü yeğeni ve Ümit Karan'a armağan etmesi oldu. Ümit hakkında da daha önceki birkaç röportajda (bu maç için değil genel anlamda) olduğu gibi olumsuz bir şey yansımadı gözümüze.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:43
bu lig tv muhabiri atakan mıdır nedir ya eskişehirdeki arkadaşlar ağzını burnunu bi,r kırında bidaha eskişehir sınırına gelmesin batuhanla her türlü abuk subuk röportaj yapan o soyunma odasına giren o onun ta ag....yeter ya rezil ettiniz şeref yoksunu başkan ve 3 binlira için dilencilik yapan futbolcu bozuntuları karakter olacak biraz batuhanı hiç saymıyorum artık onu ALLAH a havale ediyorum.....
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:48
hakederek kazandık.kaybetsek çok yazık olacaktı.2. yarı tek kale oynadık.adamlara pozisyon vermedik.bir şut çektiler gol oldu.golü ilk bulan biz olsaydık maç farka giderdi.zorda olsa kazandık devamı gelecek inşallah.birde hocanın oyuncu seçimleri yalnıştı.maça sezer-batu başlasaydık rahat kazanırdık.ama hatatan çabuk döndüler ve ikili 2. yarıda oyuna girdi.kendi sahamızda 3 libero oynamanın aslı astarı nedir anlamak mümkün değil.sahamızda 3 lü orta saha oynamamalıyız.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
polat2674 Liste gör
Yazar

Altan Kara
Yer: Eskişehir
  Alıntı polat2674 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:51
çok kritik bir galibiyetti çok çok iyi oldu
ilelebet eses
Yukarı
HAKAN1976 Liste gör
Yazar

HAKAN
Yer: istanbul
  Alıntı HAKAN1976 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:53
Batuhan 4 sarıyı yedigin için maç sonunda LİG tv ye verdigin röportajda Eskişehirspor klübünün  futbolcusu nun olması gerektirdigi ciddiyeti televizyon da bile göstermedigin için soyunma odasındaki laubali tavırlarından dolayı ilk önce futbolcu oldugunu çogu zaman unuttugun için tebrik etmek yerine artık seni eleştiriyor insanlar .Eskişehirde gol yada goller ata bilirsin ama bu şehir İN  başka şehir bu esnada Burhan EŞER  in röpörtajına bi seyret bir ke kendi ni  ? Atma gol atma Batuhan Bu şekilde tavırlarla televizyonlarda olacaksan atma kardeşim gol falan sinirlerim bozuldu akşam akşam
OLD.. CiTY.. HOLLiGANS..
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:56
Açıkcası bu galibiyete sevindim ama futbolcularımız soyunma odasındaki tavırları gerçekten çok şaşırtttı beni.
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 22:57
Batuhanla galip olmak asla istemezdim ben şahsen,haftaya o yine vukuatlara devam,bizim takım yine deplasman...Son anlarda yakaladım  programı "depar bizden bahsederken " Sinan'ın Batuhan hakkındaki sözlerine virgülüne kadar katıldım.
Bizim Başkan resmen futbolcuların emme basma tulumbası olmuş,Batuhan başta olmak üzereOuch
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,596 saniyede hazırlanmıştır