eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Manisaspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ACMILAN Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ACMILAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 13:44
Alıntı yapılan ESafa

jaycee gözden düştü.devre arasında yolcu olacak,adam kaç haftadır 18 de yok.nerede ilk 11 başlayacak.bu akşam ileride serdar-batuhan ikilisini izlememiz yüksek ihtimal

kardesım kesın kadro dedım dıkkat et jaycee sakat oldugu ıcın 18 gıremıyordu ok aksam kadro cıkınca buraya yıne yazarsın tam mı
BALTALARI GÖMDÜK AMA YERLERİNİ UNUTMADIKK..
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 14:14
Bence ACMILAN ın yazdığı kadro doğru.Trabzon maçından öncede kadroyu yazmıştı ve aynı 11 çıkmıştı sahaya.

Bana göre sahamızda böyle bir 11le oynamak mantıklı değil.Bu şekilde skora zor gideriz ki zaten gol bulmakta zorlanıyoruz.Bence bu kadro deplasman kadrosu olmalı.Sahamızda bu 11le oynamamalıyız.Mücadele gücü üstün olur ancak toplu hücumları istediğimiz gibi yapamayız.
Neyse inşallah ben yanılırım 1-0 da olsa kazanırız...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 14:23
Alıntı yapılan ACMILAN

ivesa   diego   saffet   volkan   sezgin   alper   bülent   doğa   erkan  serdar   jaycee akşam ki kesın kadromuz

sezer  tello burhan yedekWinkWinkWink

Bu cok defansif bir kadro.. yine 0-0 in habercisi. 8 tane defans agirlikli oyuncuyla cikacagini zannetmiyorum, nitekim evimizde oynuyoruz vede galibiyete ihtiyacimiz var. Alper, Doga, Bülent üclüsünden birini alip, Burhan Eser'i veya Sezer'i  almasini dilerim. 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 14:35
Alıntı yapılan ACMILAN

ivesa   diego   saffet   volkan   sezgin   alper   bülent   doğa   erkan  serdar   jaycee akşam ki kesın kadromuz

Kadro buysa yandık bu ne şaka mı ?
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 14:53
Alıntı yapılan EsAtaEs

Alıntı yapılan ACMILAN

Kadro buysa yandık bu ne şaka mı ?

Adem yok mu???
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 15:03

Jaycee mi??????

Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 15:05
İlk yarı defans yapacağız kontra ile yoklayacağız ikinci yarı kondüsyonu yarım devre olan starlarımız oynayacak durum bunu gösteriyor.Kazanalımda kim oynarsa oynasın.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 15:10
Maça eğer bu ilk 11 ile başlarsak ilk yarı rakibi kitleriz.Eğer bu kadro 1 gol atabilirse ikinci yarı sezer ve ademin oyuna girmesiyle farka gidebiliriz.

İnşallah herşey istediğimiz gibi olur.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 15:18
evet bahsedilen kadronun skor yapması hayli zor görünüyor. ancak oyunu forse edip rakip sahaya yıkabilecek bir kadro aynı zamanda.  çok pozisyonumuz oluşursa , bir iki tanesini gol yapabiliriz belki . ama olmadık yerde çıkıp bir gol atabilecek oyuncumuz yok 11 de.

ayrıca sezer'in kadroda olmaması (ki yerine jaycee) için nasıl bir gerekçe var merak ettim .  hani koray olsaydı iyi giden kadroyu bozmak istememiş diyecektim ama..?!?
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 15:18
Alıntı yapılan eserkan26

Maça eğer bu ilk 11 ile başlarsak ilk yarı rakibi kitleriz.Eğer bu kadro 1 gol atabilirse ikinci yarı sezer ve ademin oyuna girmesiyle farka gidebiliriz.

İnşallah herşey istediğimiz gibi olur.

Adem 18'de yok..
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır